Aurora Murlykina

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online

O mnie

Zapraszam serdecznie do niesamowitej przygody ze mna po swiecie pieknych jezykow obcych!!! :) Szukal profesjonaliste - zawitaj na moje pierwsze zajecie za FREE i przekonaj sie jak cudowna jest moja autorska metoda!!! :) Osiagniesz wymarzone rezultaty - bedziesz plynnie, poprawnie i bez obaw rozmawiac, pisac i czytac w nowym jezyku!!! :) Online zajecia to swietny sposob na lekcje w naszym zabieganym zyciu!!! A takze ma o wiele wiecej zalet i dodatkowych niezbednych, a zarazem unikatowych materialow, indywidualnie dostosowanych wylacznie do Twoich potrzeb!!! Jestem przyjazna, elastyczna i moje zajecia sa zawsze relaksacyjne - zero stresu i maksymalne wyczucie zdolnosci i poziomu ucznia!!! :) Nie szukaj tam, gdzie taniej - nie oszczedzaj na swojej wiedzy!!! Nie trac czasu na samoukow i osob, ktore nie moga pochwalic sie certyfikatami i innymi dowodami na to, kim naprawde sa - ucz sie u sprawdzonych!!! Szukaj tam, gdzie uczy doswiadczony Native Speaker z profilowym wyksztalceniem - zgadza sie - wlasnie taki, jak Ja!!! :) Taka jest prawda jesli naprawde liczysz na skuteczna nauke i osiagniecie postawionego celu!!! Zapraszam goraco!!!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2001 - 05.2005
Uniwersytet w Bialymstoku
Doktor habilitowany
Filologia Rosyjska i Angielska
Kursy i szkolenia
04.2011
ТРКИ-IV poziom - C2!!! Najwyzszy! :)
Doświadczenie
01.2005 - 06.2007
Czasopismo "Młody medyk"
Pracowalam na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku (tlumaczenia, redagowanie, korekty i inne).
09.2007 - 05.2009
Lektor - Szkola jezykow obcych
05.2011 - 10.2012
TVP-3 / program rosyjskojezyczny "Russkij golos"

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Koray Uzerlim
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2019

I adore Lady Aurora so much!!! She is just a unique teacher! She is so nice, smart, calm, openminded and creative! Together with her, we organized an online course for my employees - the oil industry. Now they have the opportunity to answer the phone and correspond with our customers from Russian-speaking countries not only in English. Customers, in turn, are very pleased that they are given such respect - to speak business in their native language. My whole team is awaited by her teaching methods. And I am Extremely pleased to cooperate with Lady Aurora! I highly advise to everyone!!!!!!!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2019

Bez wątpienia można powiedzieć, że Aurora to profesjonalistka. Lekcje prowadzone przez nią są ciekawe i pozwalają poznać nie tylko język, ale również niuanse związane z kulturą i tradycją kraju. Dzięki temu, że Aurora zapisuje słówka na Skype, można w wygodny i przystępny sposób powtórzyć całe słownictwo. Co więcej do słownictwa dołączone są nagrania, dzięki czemu można nauczyć się poprawnej wymowy i zapamiętać gdzie w danym słowie znajduje się akcent. Serdecznie polecam :)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2018

Cóż można powiedzieć o Aurorze? Najlepszy nauczyciel ever. Wysłucha, doradzi, dostosuje lekcje do twoich potrzeb i przyciśnie kiedy trzeba ;).
Do lekcji jest zawsze solidnie przygotowana. Jeśli coś tłumaczy, to do skutku. Każda lekcja kończy się zestawem nowo poznanych słówek (i tych, które wyleciały z głowy w trakcie jej trwania ;)) do których w każdej chwili można wrócić. W komplecie ze słówkami często jest też ścieżka dźwiękowa, która pozwala osłuchać się i poćwiczyć wymowę.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2018

Bardzo kompetentna osoba, która z dużym zaangażowaniem przekazuje wiedzę. P. Aurora w bardzo dokładny i przystępny sposób tłumaczy gramatykę oraz pułapki językowe, zwraca uwagę na właściwą wymowę i akcenty, tak istotne dla j. rosyjskiego. W czasie lekcji językiem dominującym w rozmowie jest rosyjski, dzięki czemu przyzwyczajamy się do mówienia i przestajemy się stresować. Zajęcia online są bardzo wygodne dla osób zapracowanych, P. Aurora jest przemiłą osobą, która swoją dobrocią i cierpliwością wprowadza fantastyczną atmosferę. Polecam :)

avatar
Jon 123
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2018

I have always enjoyed lessons with Auroras, she is very patient and all lessons take place in a relaxed atmosphere. She is able to explain in a simple way without it feeling too challenging. Within a few lessons I was able to construct simple sentences which gave me the encouragement to improve. All in all she is a great teacher and I would strongly recommend.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
29 stycznia 2018

Dzień dobry,
Nie miałam okazji mieć korepetycji z Panią Aurorą, tylko lekcję organizacyjną.
Wynika z niej, że Pani Aurora podchodzi bardzo poważnie do tematu i jest bardzo zorganizowana.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2017

Pani Aurora doskonali moją znajomość języka rosyjskiego używając zarówno metod tradycyjnych, jak i nowoczesnych narzędzi. Zależało mi na osobie, która zauważy moje błędy językowe i dokona ich korekty w sposób naturalny, typowy dla osoby od urodzenia posługującej się językiem rosyjskim. Dodatkowo Pani Aurora posiada formalne wykształcenie w tej dziedzinie, co podkreśla jej profesjonalne podejście do przedmiotu. Rekomenduję Panią Aurorę, jako lektora języka rosyjskiego.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2017

Aurora bardzo ciekawie prowadzi lekcje, dostosowuje się do poziomu ucznia i wciąga ucznia do pełnego udziału w zajęciach. Poleceam

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2017

Jestem pod ogromnym wrażeniem w jaki sposób Aurora prowadzi zajęcia. Profesjonalizm na każdym kroku i bardzo się cieszę że udało mi się znaleźć tak świetnego nauczyciela ! Serdecznie polecam !!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2017

Aurora to fantastyczny pedagog i nauczyciel. Jest fachowcem, mówi biegle i po rosyjsku i po polsku. Lekcje z nią to czysta przyjemność! Polecam!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2017

Jestem bardzo zadowolona z zajęć przeprowadzonych przez Panią Aurorę! Pomogła mi w poprawieniu tłumaczeń aplikacji jak czegoś nie rozumiałam przejrzyście, klarownie i na spokojnie wszystko tłumaczyła. Bardzo mi się podobała atmosfera jaka panowała na tych lekcjach, mogłam czuć się swobodnie. Bardzo polecam Panią Aurorę jako nauczycielkę, jeśli ktoś potrzebuje pomocy :) :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2017

Jestem szczerze zadowolona z korków,które udziela mi Pani Aurora!!! Spotykamy się wyłacznie na Skype. Bardzo wygodnie - nie muszę dojeżdżać, Pani mi zawsze wysyła całe nowe poznane słownictwo + audiobook z każdej lekcji! Mogę słuchać tego i powtarać w domu, w drodzę do pracy i się nie wysilać. Tłumaczy wszystko jasno i przejrzyście, czego często brakowało mi u moich wykładowców na uczelni. Serdecznie polecam!!!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2017

Ogromne doświadczenie w tematykach technicznych, co rzadko jest spotykane u nauczycieli j.obcych
szkoda ze niema więcej takich zapalonych nauczycieli ,
Polecam Polecam

avatar
Sławomir
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2016

Sympatyczna pani. Pełen profesjonalizm. Polecam.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2016

Jestem zachwycona kontaktem z tą panią. Zajęcia prowadzi z sercem i zaangażowaniem. Dziękuję!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2016

Bardzo profesjonalnie prowadzone lekcje. I przemiła pani

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.