Aurora Murlykina

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Białystok
Gdańsk
Kraków
Poznań
Wrocław
Łódź

Aurora Murlykina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/518 opinii
Dla użytkownika Aurora Murlykina

O mnie

Zapraszam serdecznie do niesamowitej przygody ze mna po swiecie pieknych jezykow obcych!!! :) Szukal profesjonaliste - zawitaj na moje pierwsze zajecie za FREE i przekonaj sie jak cudowna jest moja autorska metoda!!! :) Osiagniesz wymarzone rezultaty - bedziesz plynnie, poprawnie i bez obaw rozmawiac, pisac i czytac w nowym jezyku!!! :) Online zajecia to swietny sposob na lekcje w naszym zabieganym zyciu!!! A takze ma o wiele wiecej zalet i dodatkowych niezbednych, a zarazem unikatowych materialow, indywidualnie dostosowanych wylacznie do Twoich potrzeb!!! Jestem przyjazna, elastyczna i moje zajecia sa zawsze relaksacyjne - zero stresu i maksymalne wyczucie zdolnosci i poziomu ucznia!!! :) Nie szukaj tam, gdzie taniej - nie oszczedzaj na swojej wiedzy!!! Nie trac czasu na samoukow i osob, ktore nie moga pochwalic sie certyfikatami i innymi dowodami na to, kim naprawde sa - ucz sie u sprawdzonych!!! Szukaj tam, gdzie uczy doswiadczony Native Speaker z profilowym wyksztalceniem - zgadza sie - wlasnie taki, jak Ja!!! :) Taka jest prawda jesli naprawde liczysz na skuteczna nauke i osiagniecie postawionego celu!!! Zapraszam goraco!!!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2001 - 05.2005
Uniwersytet w Bialymstoku
Doktor habilitowany
Filologia Rosyjska i Angielska
Kursy i szkolenia
04.2011
ТРКИ-IV poziom - C2!!! Najwyzszy! :)
Doświadczenie
01.2005 - 06.2007
Czasopismo "Młody medyk"
Pracowalam na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku (tlumaczenia, redagowanie, korekty i inne).
09.2007 - 05.2009
Lektor - Szkola jezykow obcych
05.2011 - 10.2012
TVP-3 / program rosyjskojezyczny "Russkij golos"

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Mati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2021

Uczęszczałam na zajęcia z Panią Aurorą przez 2 lata i co mogę powiedzieć to to, że Jest to bardzo zaangażowany korepetytor. Pani Aurora zwraca uwagę na ucznia i zawsze wiadomo że słucha tego co dzieje się na zajęciach. Lekcje prowadzone przed Panią Aurorę są interesujące i nierutynowe. Pani Aurora bez wątpienia posiada ogromna wiedzę, a jej niechęć do „pędzenia z materiałem” pozytywnie wpłynęła na moją dzisiejszą wiedzę. Na zajęciach nie czułam się „oceniana”, ani „traktowana z góry” jak to się czasami przytrafia na korepetycjach. Zajęcia z Panią Aurorą to była sama przyjemność i sprawiły, że bardzo polubiłam rosyjski. Jeśli komukolwiek zależy na zajęciach z pełna uwagą nauczyciela i przyjemną atmosferą to polecam Panią Aurorę. Na tych zajęciach nie można narzekać na nudę!!! ;))))

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2019

Aurora is a great teacher. The lessons are very interesting and professional.
She very quickly recognizes the needs of student and introduces the suitable knowledge.
Aurora prepares and sends the teaching aids on time. I strongly recommend her Mp3 with new words. It’s one of the best way to learn new vocabulary. I love to listen them. There are always additional associations, which help a lot to remember the new words.

avatar
Koray Uzerlim
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2019

I adore Lady Aurora so much!!! She is just a unique teacher! She is so nice, smart, calm, openminded and creative! Together with her, we organized an online course for my employees - the oil industry. Now they have the opportunity to answer the phone and correspond with our customers from Russian-speaking countries not only in English. Customers, in turn, are very pleased that they are given such respect - to speak business in their native language. My whole team is awaited by her teaching methods. And I am Extremely pleased to cooperate with Lady Aurora! I highly advise to everyone!!!!!!!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2019

Bez wątpienia można powiedzieć, że Aurora to profesjonalistka. Lekcje prowadzone przez nią są ciekawe i pozwalają poznać nie tylko język, ale również niuanse związane z kulturą i tradycją kraju. Dzięki temu, że Aurora zapisuje słówka na Skype, można w wygodny i przystępny sposób powtórzyć całe słownictwo. Co więcej do słownictwa dołączone są nagrania, dzięki czemu można nauczyć się poprawnej wymowy i zapamiętać gdzie w danym słowie znajduje się akcent. Serdecznie polecam :)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2018

Cóż można powiedzieć o Aurorze? Najlepszy nauczyciel ever. Wysłucha, doradzi, dostosuje lekcje do twoich potrzeb i przyciśnie kiedy trzeba ;).
Do lekcji jest zawsze solidnie przygotowana. Jeśli coś tłumaczy, to do skutku. Każda lekcja kończy się zestawem nowo poznanych słówek (i tych, które wyleciały z głowy w trakcie jej trwania ;)) do których w każdej chwili można wrócić. W komplecie ze słówkami często jest też ścieżka dźwiękowa, która pozwala osłuchać się i poćwiczyć wymowę.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2018

Bardzo kompetentna osoba, która z dużym zaangażowaniem przekazuje wiedzę. P. Aurora w bardzo dokładny i przystępny sposób tłumaczy gramatykę oraz pułapki językowe, zwraca uwagę na właściwą wymowę i akcenty, tak istotne dla j. rosyjskiego. W czasie lekcji językiem dominującym w rozmowie jest rosyjski, dzięki czemu przyzwyczajamy się do mówienia i przestajemy się stresować. Zajęcia online są bardzo wygodne dla osób zapracowanych, P. Aurora jest przemiłą osobą, która swoją dobrocią i cierpliwością wprowadza fantastyczną atmosferę. Polecam :)

avatar
Jon 123
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2018

I have always enjoyed lessons with Auroras, she is very patient and all lessons take place in a relaxed atmosphere. She is able to explain in a simple way without it feeling too challenging. Within a few lessons I was able to construct simple sentences which gave me the encouragement to improve. All in all she is a great teacher and I would strongly recommend.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
29 stycznia 2018

Dzień dobry,
Nie miałam okazji mieć korepetycji z Panią Aurorą, tylko lekcję organizacyjną.
Wynika z niej, że Pani Aurora podchodzi bardzo poważnie do tematu i jest bardzo zorganizowana.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2017

Pani Aurora doskonali moją znajomość języka rosyjskiego używając zarówno metod tradycyjnych, jak i nowoczesnych narzędzi. Zależało mi na osobie, która zauważy moje błędy językowe i dokona ich korekty w sposób naturalny, typowy dla osoby od urodzenia posługującej się językiem rosyjskim. Dodatkowo Pani Aurora posiada formalne wykształcenie w tej dziedzinie, co podkreśla jej profesjonalne podejście do przedmiotu. Rekomenduję Panią Aurorę, jako lektora języka rosyjskiego.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2017

Aurora bardzo ciekawie prowadzi lekcje, dostosowuje się do poziomu ucznia i wciąga ucznia do pełnego udziału w zajęciach. Poleceam

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2017

Jestem pod ogromnym wrażeniem w jaki sposób Aurora prowadzi zajęcia. Profesjonalizm na każdym kroku i bardzo się cieszę że udało mi się znaleźć tak świetnego nauczyciela ! Serdecznie polecam !!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2017

Aurora to fantastyczny pedagog i nauczyciel. Jest fachowcem, mówi biegle i po rosyjsku i po polsku. Lekcje z nią to czysta przyjemność! Polecam!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2017

Jestem bardzo zadowolona z zajęć przeprowadzonych przez Panią Aurorę! Pomogła mi w poprawieniu tłumaczeń aplikacji jak czegoś nie rozumiałam przejrzyście, klarownie i na spokojnie wszystko tłumaczyła. Bardzo mi się podobała atmosfera jaka panowała na tych lekcjach, mogłam czuć się swobodnie. Bardzo polecam Panią Aurorę jako nauczycielkę, jeśli ktoś potrzebuje pomocy :) :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2017

Jestem szczerze zadowolona z korków,które udziela mi Pani Aurora!!! Spotykamy się wyłacznie na Skype. Bardzo wygodnie - nie muszę dojeżdżać, Pani mi zawsze wysyła całe nowe poznane słownictwo + audiobook z każdej lekcji! Mogę słuchać tego i powtarać w domu, w drodzę do pracy i się nie wysilać. Tłumaczy wszystko jasno i przejrzyście, czego często brakowało mi u moich wykładowców na uczelni. Serdecznie polecam!!!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2017

Ogromne doświadczenie w tematykach technicznych, co rzadko jest spotykane u nauczycieli j.obcych
szkoda ze niema więcej takich zapalonych nauczycieli ,
Polecam Polecam

avatar
Sławomir
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2016

Sympatyczna pani. Pełen profesjonalizm. Polecam.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2016

Jestem zachwycona kontaktem z tą panią. Zajęcia prowadzi z sercem i zaangażowaniem. Dziękuję!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2016

Bardzo profesjonalnie prowadzone lekcje. I przemiła pani

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.