Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Białystok
Częstochowa
Poznań
Szczecin
Gdynia
Lublin
Wrocław
Łódź
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia33 / 45 min

Ratajczuk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Chcesz studiować MEDYCYNĘ ? Zajęcia przeznaczone są dla kandydatów na kierunki medyczne. Ratajczuk – Edukacja oferuje kompleksowy system nauki oparty na wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w przygotowywaniu do matury z biologii i chemii.

Nowa oferta kursów stacjonarnych lub online jest już dostępna na naszej stronie internetowej. Maturzystów oraz uczniów klas młodszych zachęcamy do rezerwacji miejsc w grupach, które rozpoczną zajęcia od września 2024 roku. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy do zapisania się do grup najbliższej edycji kursów przygotowujących do egzaminów, których wyniki są brane pod uwagę przy rekrutacji na m. in. kierunek lekarski, pielęgniarski, stomatologię, farmację czy dietetykę lub weterynarię. Częstotliwość zajęć pozwala na solidne przygotowanie ucznia do matury. Dzięki temu w ciągu 2 do 6 semestrów (w zależności od wybranej długości kursu) możliwe jest przećwiczenie całego zakresu materiału będącego źródłem zagadnień na egzaminie maturalnym.

Data rozpoczęcia najbliższych kursów:  wrzesień 2024  – UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rezerwacje miejsca w grupach są bezpłatne!

- terminy zajęć: zajęcia w soboty, możliwe utworzenie grupy także w inny dzień tygodnia;

- częstotliwość zajęć: lekcje odbywają się raz w tygodniu, a zajęcia z każdego z przedmiotów trwają po 120 minut;

- liczebność grup: od 5 do 10 osób. W szczególnym wypadku liczebność grupy może zostać zwiększona o 1-2 osoby;

- materiały dodatkowe: gratis.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie (nr 883 735 255).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Ratajczuk
-
- -
NIP: 9731049942

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Elwira
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2021

Serdecznie polecam zajęcia online organizowane przez Ratajczuk Edukacja. Zajęcia były prowadzone na wysokim poziomie, świetnie prowadzące i matura napisana na rewelacyjnym poziomie.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Po odebranych wynikach maturalnych z biologii i chemii mogę z pełnym przekonaniem polecić kurs w Lublinie. Wynik jest dla mnie bardzo zadowalający. Obie Panie, które prowadzą zajęcia pomogły mi pogłębić moją wiedzę i jestem im za to bardzo wdzięczna. Szczerze polecam!!!!!!!!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2020

Poszukiwałem kursu przygotowującego do matury z biologii i chemii w Częstochowie. Ofertę Ratajczuk Edukacja znalazłem na Internecie. Jestem bardzo zadowolony z poziomu nauczania. Pani Katarzyna pomogła mi w zrozumieniu biologii. Polecam w 100%!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.