Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Online
Białystok
Częstochowa
Poznań
Szczecin
Gdynia
Lublin
Wrocław
Łódź
Faktura VAT

Ratajczuk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Ratajczuk

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Elwira
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2021

Serdecznie polecam zajęcia online organizowane przez Ratajczuk Edukacja. Zajęcia były prowadzone na wysokim poziomie, świetnie prowadzące i matura napisana na rewelacyjnym poziomie.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Po odebranych wynikach maturalnych z biologii i chemii mogę z pełnym przekonaniem polecić kurs w Lublinie. Wynik jest dla mnie bardzo zadowalający. Obie Panie, które prowadzą zajęcia pomogły mi pogłębić moją wiedzę i jestem im za to bardzo wdzięczna. Szczerze polecam!!!!!!!!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2020

Poszukiwałem kursu przygotowującego do matury z biologii i chemii w Częstochowie. Ofertę Ratajczuk Edukacja znalazłem na Internecie. Jestem bardzo zadowolony z poziomu nauczania. Pani Katarzyna pomogła mi w zrozumieniu biologii. Polecam w 100%!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.