Raffaele Nonino

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Mokotów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam! Buongiorno! Nazywam się Raffaele, mam 41 lat, pochodzę z Wenecji i mieszkam w Warszawie od pięciu lat.Oferuję skuteczne lekcje dla wszystkich zainteresowanych nauką języka włoskiego, lubię stosować różne metody nauczania, tak aby nauka nie była stresująca i powtarzalna, ale stała się zajęciem dającym efekty, osobistą satysfakcję i zabawę.Moje usługi:Lekcje do każdego poziomu od podstawowego A1 do zaawansowanego C2 Lekcje dla licealistów-Lekcje biznesowego włoskiego-Lekcje w małych grupachMam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka włoskiego i potrafię dostosować swoje nauczanie do różnych potrzeb moich uczniów, od poziomu podstawowego do zaawansowanego.Jako włoski native speaker mogę podać Państwu prawidłowe zasady gramatyki, fonetyki, słownictwa i potocznych wyrażeń aktualnego języka włoskiego.Moja metoda pracy zawsze oparta na profesjonalizmie i powadze, aby zaoferować Państwu satysfakcjonującą usługę.Lekcje online lub stacjonarnie w WarszawieZapraszam serdecznie do kontaktuA presto !

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 15:00
Wtorek08:00 - 14:00
Środa08:00 - 15:00
Czwartek08:00 - 14:00
Piątek08:00 - 15:00
Sobota08:00 - 13:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.