Raffaele Nonino

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa (Mokotów)

Raffaele Nonino

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Raffaele Nonino

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2023

Raffaele to nie tylko nauczyciel, ale też prawdziwy ambasador włoskiej kultury. Jego lekcje nie tylko poszerzają wiedzę językową, ale również przenoszą nas do serca Włoch. Zaangażowanie i cierpliwość Raffaele sprawiają, że nauka staje się przyjemnością, a każda lekcja to podróż do fascynującego świata języka włoskiego.

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2023

Raffaele jest świetnym nauczycielem! Bardzo skrupulatnie tłumaczy, zawsze objaśnia z cierpliwością i poświęca tyle czasu, ile uczeń potrzebuje. Zapewnia wszystkie materiały, co jest super! Dodatkowo lekcje zawsze prowadzi w miłej atmosferze. Dobrze mówi po polsku, dzięki czemu łatwiej wszystko pojąć. Bardzo polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2023

Raffaele jest świetnym, cierpliwym nauczycielem z indywidualnym podejściem do ucznia. Lekcje przeprowadzane są w przemiłej atmosferze co pomaga w przełamaniu bariery językowej. Konwersacje zawsze są wzbogacone komentarzem gramatycznym dzięki czemu pracuje nie tylko nad płynnością wypowiedzi ale też poprawnością. Dzięki lekcjom z Raffaele czuje się coraz pewniej w mówieniu po włosku. Serdecznie polecam :) !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.