Raffaele Nonino

Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Śródmieście)

Raffaele Nonino

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Raffaele Nonino

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2024

Raffaele to bardzo kompetentny lektor, lekcje sa na wysokim poziomie i jednoczesnie interesujace. Umiejetnie przekazuje wiedze zarowno o jezyku wloskim jak i o kulturze, obyczjach, zyciu codziennym i pieknych zakatkach Italii. Nie brakuje ciekawostek kulinarnych. Kazda lekcja z Raffale to krotka wyprawa do Wloch.
Polecam, warto sprobowac.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2024

Raffaele to świetny nauczyciel i bardzo pogodny człowiek, na zajęciach zawsze panuje przyjemna atmosfera. Jest również dość wymagający, co dodatkowo motywuje do nauki. Oprócz podstawowego podręcznika przerabiamy również sporo dodatkowego materiału. Chociaż zajęcia mamy dopiero kilka miesięcy, to czuję, że już sporo się nauczyłam i z pewnością będę kontynuować zajęcia z Raffaele.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2023

Raffaele to nie tylko nauczyciel, ale też prawdziwy ambasador włoskiej kultury. Jego lekcje nie tylko poszerzają wiedzę językową, ale również przenoszą nas do serca Włoch. Zaangażowanie i cierpliwość Raffaele sprawiają, że nauka staje się przyjemnością, a każda lekcja to podróż do fascynującego świata języka włoskiego.

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2023

Raffaele jest świetnym nauczycielem! Bardzo skrupulatnie tłumaczy, zawsze objaśnia z cierpliwością i poświęca tyle czasu, ile uczeń potrzebuje. Zapewnia wszystkie materiały, co jest super! Dodatkowo lekcje zawsze prowadzi w miłej atmosferze. Dobrze mówi po polsku, dzięki czemu łatwiej wszystko pojąć. Bardzo polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2023

Raffaele jest świetnym, cierpliwym nauczycielem z indywidualnym podejściem do ucznia. Lekcje przeprowadzane są w przemiłej atmosferze co pomaga w przełamaniu bariery językowej. Konwersacje zawsze są wzbogacone komentarzem gramatycznym dzięki czemu pracuje nie tylko nad płynnością wypowiedzi ale też poprawnością. Dzięki lekcjom z Raffaele czuje się coraz pewniej w mówieniu po włosku. Serdecznie polecam :) !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.