Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
 
Online
Katowice
Chorzów
Piekary Śląskie
Dąbrowa Górnicza
Bytom

Rafał Faron

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/522 opinie
Dla użytkownika Rafał Faron

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
.
Trener Szachowy Klasy II Polskiego Związku Szachowego
Doświadczenie
01.2012 - aktualnie
Udzielam zajęć od 2012 roku. Zajęcia indywidualne oraz grupowe dla domów kultury oraz innych jednostek oświaty.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 22
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2024

Jestem bardzo zadowolona z wyboru Rafała jako nauczyciela dla mojego syna. Syn uwielbia zajęcia z Rafałem i odlicza dni do następnych zajęć :). Postępy jakie zrobił w ostatnim czasie są niesamowite. Dziękuję za zaangażowanie i polecam zajęcia z Rafałem z całego serca :).

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2024

Dzięki Rafałowi udało mi się wbić II kategorię w kilka miesięcy :). Jestem mega zadowolony z postępów i współpracy.

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2024

Widzę konkretne postępy w umiejętnościach mojego dziecka od czasu, gdy zaczęło uczęszczać na zajęcia szachowe z Panem Rafałem. Jestem pod wrażeniem, jak szybko rozwijają się jego umiejętność myślenia strategicznego, kreatywności i zdolności do koncentracji. Cierpliwość i empatia p.Rafała sprawiają, że moje dziecko czuje się swobodnie na zajęciach – dziękuję za wkład i energię jaką Pan wkłada w zajęcia.

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2024

Zajęcia są prowadzone w sposób profesjonalny i angażujący. Mój syn uczęszcza na lekcje od kilku miesięcy i jego postępy są imponujące. Pan Rafał to doskonały korepetytor szachów, którego z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.

avatar
Romek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2024

Dzięki kreatywnym i interaktywnym lekcjom, Rafał potrafi zainteresować moje dziecko światem szachów. Jego cierpliwość i zrozumienie dla indywidualnych potrzeb sprawiły, że moje dziecko nie tylko rozwija umiejętności szachowe, ale także zyskuje pewność siebie.
Nie spodziewałem się, że zajęcia online mogą być tak solidnie przygotowane. Dzięki Rafał! Polecam trenera w 100% :).

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2024

Zajęcia są bardzo interesujące i przyjemne! Zawsze mogę liczyć na pomoc i wsparcie Rafała. Mój ranking wzrósł z 1250ELO na 1600ELO na serwisie chess.com co uważam za spory sukces, który udało mi się ogarnąć w krótkim czasie. Jestem bardzo zadowolony z efektów współpracy z Rafałem. Polecam go każdemu, kto chce poprawić swoją grę w szachy.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2023

Od momentu rozpoczęcia współpracy, zauważyłem znaczący wzrost umiejętności szachowych mojego dziecka. Pan Rafał potrafi dostosować swój sposób nauczania do poziomu i stylu uczenia się ucznia, co sprawia, że lekcje są nie tylko pouczające, ale również fascynujące.
Jestem pełen podziwu dla zaangażowania i pasji, jaką Pan Rafał wkłada w nauczanie. Ponadto, umiejętność przekazywania złożonych koncepcji szachowych w sposób zrozumiały dla dziecka jest imponująca.

avatar
Magda W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2023

Pan Rafał to profesjonalista w każdym calu. Jego pasja do szachów jest zaraźliwa, co sprawia, że nasze dziecko jest nie tylko bardziej kompetentne w tej dziedzinie, ale również zaczęło naprawdę cieszyć się grą w szachy.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2023

Wybór Pana Rafała Jako nauczyciela to był "strzał" w 10.
Umiejętność dostosowywania treści do wieku i poziomu zaawansowania mojego dziecka jest naprawdę imponująca. Widać, że nauczyciel ma doświadczenie w pracy z dziećmi i potrafi zainteresować je grą w szachy. Wsparcie i pełen pozytywnej energii, polecam!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 grudnia 2018

Powiem tak!
Za tak niską cenę nie ma nikogo na rynku!
Próbowałem zajęć z innymi korepetytorami i "trenerami"i,którzy mają stawki 2x większe niż Rafał i niestety tylko się zawiodłem ):
Profesjonalizm, zaangażowanie,podejście do ucznia to tylko niektóre z cech Rafała, których jest zdecydowanie więcej.
Z czystym sumieniem polecam każdemu

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2018

Jestem naprawdę pod dużym wrażeniem prowadzenia zajęć przez Rafała.
Zawsze jest on przygotowany do treningu, bardzo dobrze tłumaczy, chętnie daje swoje materiały szkoleniowe do samodzielnej pracy w domu. Zapisując się na zajęcia chciałem poprawić swoją grę debiutową, Rafał mi w tym bardzo pomógł i wspólnie "załataliśmy" braki w debiutach szachowych

Z czystym sercem polecam Rafała!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2018

Treningi z Rafałem zacząłem rok temu.Jestem pod wielkim wrażeniem efektów naszej wspólpracy. Nigdy nie przypuszczałbym,że w ciągu tego roku uda mi się tak bardzo podnieść mój poziom gry.
Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze co sprzyja szybszemu rozwojowi.Ogromną zaletą zajęć jest ich niska cena. Poprzednio miałem zajęcia z trenerami którzy mieli kilkukrotnie stawkę wyższą od Rafała a treningi z nimi nie przynosiły zamierzonych efektów
Polecam wszystkim niezdecydowanym!

avatar
Zbigniew
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2018

Jestem szachistą w średnim wieku-
amatorem, chciałem poprawić swój poziom gry.Dlatego zadzwoniłem i umówiłem się na pierwsze zajęcia z Rafałem.
Już dziś wiem że nie żałuję.
Rafał świetnie dopasowuje materiały do poziomu gry. W sposób naprawdę zrozumiały przekazuje swoją wiedzę.
Dla mnie osobiscie dużą wygodą i plusem są zajęcia on-line.
Jest to internetowa wersja treningu na specjalnej platformie na której Rafał pokazuje różne zagadnienia.
Do wielkich plusów dodałbym jeszcze cenę- naprawdę jest niska.

avatar
Amadeusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2018

Poszukiwałem bardzo profesjonalnego korepetytora do gry w szachy.
Szukając natknąłem się na Rafała opinie które zobaczyłem tutaj zachęciły mnie do spróbowania. Już dzisiaj mogę powiedzieć że był to strzał w dziesiątkę!
Rafał jest świetnym korepetytorem, na każde z zajęć jest przygotowany oraz daje swoje materiały do przerobienia. Tak wygląda porządny trening z korepetytorem
Naprawdę polecam Rafała wszystkim poszukującym korepetytora do tej gry

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2018

To nie przypadek,że opinie poniżej podkreślają klasę i zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm Pana Rafała do ucznia (: . Syn zaczął przygodę z szachami w lutym tego roku jako początkujący a przed kilkoma dniami wziął udział w pierwszym poważnym turnieju jakim był Turniej Przyjaźni Polsko- Węgierskiej, zajął tam wysokie miejsce (: co bardzo nas cieszy. Po kilku tygodniach po konsultacji z Panem Rafałem zdecydowaliśmy się na zajęcia online. Są one jedną z lepszych form treningu.
Pełen profesjonalizm, Świetne przygotowanie do zajęć,Syn na każdych zajęciach dostawał od nauczyciela świetne materiały szkoleniowe oraz zadania do samodzielnej pracy.
Czego chcieć więcej?
Jak najbardziej polecam wszystkim zaczynającym swoją przygodę z szachami którzy jeszcze się wahają którego korepetytora wybrać
Pan Rafał jest jednym z najlepszych na rynku.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2018

Moja córka uczęszcza na zajęcia do Pana Rafała od listopada poprzedniego roku, wszystkie niżej opinie się potwierdziły- Rafał to naprawdę świetny korepetytor , ma dużą wiedzę, która w zabawny i łatwy dla dziecka sposób potrafi przekazać, jest również wymagajacy-sukcesy jego uczniów pokazują że wie jak wychować młodego mistrza krolewskiej gry, zarazem jest przy tym bardzo skromny.
Od razu zapisałem dziecko do klubu gdzie zajęcia prowadzi Rafał, tam również panuje świetna atmosfera. Jeżeli szukają Państwo bardzo dobrego i taniego korepetytora,trenera dla Siebie lub swoich pociech w obrębie kilkunastu kilometrów uważam że Rafał spełnia wszystkie te wymagania.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2017

Świetnie przygotowany do zajęć,zajęcia są prowadzone w przyjemniej atmosferze co na pewno sprzyja osiąganych przeze mnie turniejów.Mimo że mam 23lat i przygodę z szachami zacząłem pół roku temu pod okiem Rafała to niedawno dzięki jego wielkiej pomocy udało mi się zdobyć IV kategorie szachową wygrywając przy tym turniej mikołajkowy.Mam nadzieję że to dopiero początek moich sukcesów pod okiem Rafała który jest świetnym trenerem!!!!
Jednym słowem bomba! Jeżeli ktoś się wacha to czas rozwiać te wątpliwości i zapisać się na zajęcia do Rafala

avatar
Staszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2017

Świetny rzetelny korepetytor, bardzo dobra atmosfera , osiągane sukcesy szachowe z pomocą Pana Rafała, niska cena za zajęcia z takim utytułowanym i profesjonalnym trenerem i zawodnikiem szachowym.

Czego chcieć wiecej?
Moim zdaniem najlepszy korepetytor szachów jakiego znam a miałem już bardzo dużo zajęć z innymi korepetytorami, Rafał jest z nich wszystkich zdecydowanie najlepszy!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2017

Pan Rafał "zaraził" w pozytywnym tego słowa znaczeniu naszego syna,który od razu po zajęciach złapał szachowego bakcyla.
Pan Rafał ma świetne podejście do dzieci i przede wszystkim jest znakomitym trenerem! Jestem mu bardzo wdzieczny za to,że syn po przyjściu ze szkoły nie biegnie od razu do komputera tylko rozwiązuje zadania szachowe przygotowane przez Pana Rafała!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2017

Ekstraklasa!!
Takiego podejscia do ludzi jakie ma Pan Rafał nie ma nikt ze znajomych mi osób!
Bardzo rzetelny , szybko przekazuje wiedzę, jego zajęć po prostu nie da się nie lubić!
Bardzo poprawiłem swój poziom gry w okresie 2 miesięcy ( od wtedy ćwiczę z Panem Rafałem) udało mi się zdobyć 3 kategorię szachowa co jest nie lada wyczynem.
Jeżeli miałbym polecić świetnego korepetytora na pewno zostałby nim Pan Rafał

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2017

Pan Rafał szkoli mojego syna już od 3 miesięcy i widać,że syn zrobił ogromny postęp, wypełnił normę na IV kategorię, oraz zajął wysokie miejsca w silnych zawodach szachowych. Na każde zajęcia Pan Rafał jest przygotowany i bardzo dobrze przekazuje dziecku swoją obszerną wiedzę

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2017

Zajęcia z Rafałem to samaprzyjemnośc!
Pomogły mi podwyższyć kategorię i zrozumieć jeszcze lepiej królewską grę
Jak najbardziej Go polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.