Ada Grzegorczyk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć Kochani! Jestem Ada - nauczycielka języka angielskiego! Jestem prawdziwa pasjonatka języka oraz kultury angielskiej na poziomie magisterskim.

Jeśli chodzi o dawanie korepetycji, mam na koncie imponujące 10 lat doświadczenia oraz wiele przepracowanych godzin wspólnie z moimi uczniami! Pracowałam w dwóch renomowanych szkołach językowych oraz w szkole podstawowej, dzięki czemu moja wiedza jest nie tylko solidna, ale i wzbogacona praktycznymi przykładami.

Jeśli myślicie o przygotowaniu się do matury, egzaminu ósmoklasisty lub rozwijaniu swoich umiejętności komunikatywnych w języku angielskim, jestem właśnie tą osoba, która zaraża entuzjazmem do nauki języka angielskiego! Ze mną nauka to nie tylko sucha teoria - stawiam na interaktywne metody, które angażują uczniów i sprawiają, że nauka staje się przyjemnością oraz przynosi znakomite efekty.

Nie traćcie czasu i dołączcie do grona zadowolonych uczniów, którzy pod moja opieką osiągnęli swoje cele językowe!
Jeśli macie pytania albo chcielibyście dowiedzieć się więcej, zapraszam do kontaktu (531516425) !

*zajęcia prowadzę online lub u mnie w domu (Sławinek)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2019 - aktualnie
Szkola jezykowa

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2019

Super!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.