Ada Grzegorczyk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Lublin

Ada Grzegorczyk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Ada Grzegorczyk

O mnie

Hi! Nazywam się Ada, jestem nauczycielem angielskiego z wieloletnim doświadczeniem. Zapraszam na lekcje online lub stacjonarnie na terenie Lublina. Pomogę Ci w płynnie mówić, poszerzyć zakres słownictwa, podszlifować gramatykę. Specjalizuje się w konwersacjach i przygotowywaniach do egzaminów i certyfikatów.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2019 - aktualnie
Szkola jezykowa

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2019

Super!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.