Quentin Malié

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Gdynia
Sopot
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski60 - 100 / 60 min

Quentin Malié

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Bonjour!
Udzielę lekcji języka francuskiego dzieciom, młodzieży oraz dorosłym. Pomogę w przygotowaniu do sprawdzianów oraz egzaminów (szkolnych jak i dodatkowych tj. DELF). Chętnie poprowadzę konwersacje na wszystkich poziomach zaawansowania.

Jestem francuzem z pochodzenia, lecz od jakiegoś czasu przebywam w Polsce i pracuję w Trojmiescie. Uczę francuskiego już od ponad 8 lat. Pracowałem prywatnie, jak również jako nauczyciel w Stowarzyszeniu polsko-francuskim, Mieszkam w teraz Gdansku.

Lekcji udzielam na terenie Trójmiastalub online. Mogę również pracować z grupami.Zapraszam do kontaktu mailowego: quentin.malie@hotmail.fr
A bientôt!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - 06.2016
université Toulouse
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2022

Z całego serca polecam zajęcia z Quentinem. Jest to nauczyciel z pasją - zawsze uśmiechnięty, cierpliwy i świetnie przygotowany do zajęć. To właśnie dzięki niemu odważyłam się mówić po francusku, pomimo wielu lat nauki francuskiego w szkole. Konwersacje z native speakerem to według mnie najbardziej skuteczna metoda nauki języka obcego. Merci!!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2015

Polecam! Quentin jest sympatycznym i otwartym Francuzem. Zawsze dobrze przygotowany do prowadzenia ciekawych zajęć, umiejętnie dostosowuje materiał do poziomu ucznia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.