Quentin Malié

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdynia
Sopot
Gdańsk

Quentin Malié

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Quentin Malié

O mnie

Jestem francuzem z pochodzenia, lecz od jakiegoś czasu przebywam w Polsce i pracuję w Trohmiescie. Uczę francuskiego już od ponad 8 lat. Pracowałem prywatnie, jak również jako nauczyciel w Stowarzyszeniu polsko-francuskim w Gdyni. Mieszkam w teraz Gdansku.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - 06.2016
université Toulouse
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2022

Z całego serca polecam zajęcia z Quentinem. Jest to nauczyciel z pasją - zawsze uśmiechnięty, cierpliwy i świetnie przygotowany do zajęć. To właśnie dzięki niemu odważyłam się mówić po francusku, pomimo wielu lat nauki francuskiego w szkole. Konwersacje z native speakerem to według mnie najbardziej skuteczna metoda nauki języka obcego. Merci!!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2015

Polecam! Quentin jest sympatycznym i otwartym Francuzem. Zawsze dobrze przygotowany do prowadzenia ciekawych zajęć, umiejętnie dostosowuje materiał do poziomu ucznia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.