Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
Chorzów
Ruda Śląska
Świętochłowice
Katowice
Bytom
Zabrze
Tarnowskie Góry
Siemianowice Śląskie
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Statystyka50 / 60 min

PIOTR

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

jasno i skutecznie tłumaczę, pokazuję wszystko na przykładach dużo materiałów pomocniczych; przykładowe zadania i testy egzaminacyjne.
Jestem cierpliwy – mogę tłumaczyć daną rzecz wiele razy do skutku. Kilkunastoletnie doświadczenie.
Wyślij sms ws. korepetycji - Oddzwonię w najbliższej wolnej chwili.
Pozdrawiam serdecznie. Zapraszam

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2013

W tym semestrze mam ekonometrię, której od samego początku się bałam. Na pewno będę korzystać regularnie z pomocy Piotrka, prawie wszystko mi wyjaśnił czego nie rozumiałam. Jest cierpliwy co w moim przypadku jest bardzo istotne bo z tego typu przedmiotów zawsze byłam noga :) Tak długo tłumaczył Hellwiga i estymację modelu aż zrozumiałam Polecam go!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2013

Kontakt otrzymałam od znajomej, miałam przedłużenie sesji ze statystyki opisowej, która była moim przekleństwem od samego początku roku. Dzięki pomocy Piotra zdałam wreszcie i mam już to za sobą. Tłumaczy wszystko do skutku na przykładach językiem prostym i zrozumiałym. Nie bawi się w naukowe słownictwo. Na bieżąco interesował się moimi postępami bo otrzymałam wiele materiałów i przykładowych testów do rozwiązania które mu przesyłałam do sprawdzenia na maila. W sumie ta statystyka nie była taka ciężka jak koś potrafi dobrze wytłumaczyć.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.