Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Chorzów
Ruda Śląska
Świętochłowice
Katowice
Bytom
Zabrze
Tarnowskie Góry
Siemianowice Śląskie

PIOTR

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika PIOTR

O mnie

Witam wszystkich zainteresowanych, pragnę dodać, iż poza udzielaniem korepetycji z wymienionych przedmiotów pomagam również /po wcześniejszej konsultacji/ w pisaniu prac zaliczeniowych, licencjackich, magisterskich. Zapraszam do kontaktu!!! Pozdrawiam

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2013

W tym semestrze mam ekonometrię, której od samego początku się bałam. Na pewno będę korzystać regularnie z pomocy Piotrka, prawie wszystko mi wyjaśnił czego nie rozumiałam. Jest cierpliwy co w moim przypadku jest bardzo istotne bo z tego typu przedmiotów zawsze byłam noga :) Tak długo tłumaczył Hellwiga i estymację modelu aż zrozumiałam Polecam go!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2013

Kontakt otrzymałam od znajomej, miałam przedłużenie sesji ze statystyki opisowej, która była moim przekleństwem od samego początku roku. Dzięki pomocy Piotra zdałam wreszcie i mam już to za sobą. Tłumaczy wszystko do skutku na przykładach językiem prostym i zrozumiałym. Nie bawi się w naukowe słownictwo. Na bieżąco interesował się moimi postępami bo otrzymałam wiele materiałów i przykładowych testów do rozwiązania które mu przesyłałam do sprawdzenia na maila. W sumie ta statystyka nie była taka ciężka jak koś potrafi dobrze wytłumaczyć.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.