Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Rembertów (wesoła)
Sulejówek (sulejówek)
Ząbki (ząbki)
Warszawa (praga południe +1)
Zielonka (praga południe +1)
Język angielski80 / 60 min

Marcin

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Szkoła  średnia ,studia , matura , angielski dla firm , egzaminy fce , cae , cpe , lcci , ilec , metoda callana , legal english , angielski prawniczy , stanag , angielski dla wojska ,business english , wszystkie poziomy

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2019

Nie wystawiam "opinii" - dzielę się rekomendacją od serca, w oparciu o niezwykłą współpracę, jaką jako lektor i metodyk z Marcinem nawiązałam.

Rzadko kiedy spotyka się wśród nauczycieli ludzi, którzy z takim zamiłowaniem do języka i wszelkich jego zawiłości dzielą się swoim doświadczeniem z innymi. Gdzie angielski nie jest suchą konstrukcją ze zbiorem sztywnych reguł, a żywym językiem, który staje się narzędziem do realizacji tysiąca innych celów (znacznie szerzej poza "opanowanie" angielskiego).

Marcin ma niezwykle rozległą wiedzę - która daje pełny obraz tego, czym ten język tak naprawdę jest i jak można uczynić z niego przygodę na całe życie.

Cieszę się, że mogę współpracować z człowiekiem o takim zasobie możliwości - i życzę mu dalszego spełnienia, w pełnym uznaniu potencjału, jakim dysponuje.

avatar
Ela B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2019

Otwarty, profesjonalny, uśmechnięty. dostosowuje zajęcia do potrzeb ucznia. Od samego początku brak bariery komunikacyjnej. Miła, luźna atmosfera plus, co ważne - bardzo dobry kontakt.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2019

Bardzo wysoki poziom jesykowy plus fajna ciekawa wiedzą historyczna co dodaje uroku zajeciom

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2019

Marcin jest bardzo otwartą i pozytywną osobą, od pierwszego zajęcia znika bariera komunikacji. Dodatkowo doświadczenie oraz indywidualne podejście do zajęć są ważnymi aspektami. Zdecydowanie polecam zajęcia.

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2013

Bardzo dobry kontakt z nauczycielem, miła atmosfera , pełen profesjonalizm. Polecam

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2013

Polecam wszystkim nauczyciel kompetentny, profesjonalny i solidny.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2012

Bardzo fajne zajecia , ciekawie prowadzone polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.