Marcin Chmielnicki Speak-and-Go

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Sulejówek (sulejówek)
Ząbki (ząbki)
Zielonka (zielonka)
Rembertów
Warszawa (Warszawa Praga Północ +7)
Faktura VAT

Marcin Chmielnicki Speak-and-Go

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Marcin Chmielnicki Speak-and-Go

O mnie

Nauka języka obcych nie musi być jedynie pracą ale może , a nawet powinna być także przygodą. Poznając język obcy stajesz się po trosze drugim człowiekiem.

Rację miał Tomasz Masaryk mówiąc , że im więcej języków znasz, tym bardziej jesteś człowiekiem.

Uczę z sukcesem języka Szekspira od ponad 13 lat , w firmach , osoby prywatne , wykonuje także tłumaczenia.

Interesuje się językami klastycznymi łaciną i greką oraz historią.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1995 - 07.1999
Uniwersytet warszawski
Magister
lingwistyka stosowana
06.2020 - 06.2020
Uniwersytet Warszawski
Magister
lingwistyka
Kursy i szkolenia
06.2020
CPE , ILEC , LCCI
Doświadczenie
06.2020 - aktualnie
Speak&Go

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Pan Marcin uczy mnie angielskiego z dobrym skutkiem już 5 lat , zaczynałem lekcje z Panem Marcinem kiedy byłem w 5 klasie szkoły podstawowej , obecnie jestem w 2 klasie liceum i przygotowuje się do międzynarodowego egzaminu First Certificate . Długość naszej współpracy jest chyba najlepszym dowodem na to , że lekcje u Pana Marcina są skuteczne i ciekawe. Zdecydowanie polecam

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Mam wrażenie, że Marcin podchodzi bardzo indywidualnie do ludzi nauczając angielskiego. Wydaje mi się, że jego ciekawość ludzi i świata napędza jego osobisty rozwój, nie tylko w zawodzie nauczyciela ale i w wielu innych dziedzinach. Na lekcjach pojawiają się wiele jego własnych spostrzeżeń, logicznie uzasadnionych, wynikających z zainteresowań różnymi naukami tj.: historia, ekonomia, filozofia (wiele innych) , czyniąc odbiór jego osoby jako wysoce praktycznej, nie nadużywając określenia osoby pragmatycznej. Powoduje to w następstwie, że lekcje są ciekawe i odkrywcze dla ucznia oraz stają się dobrą zabawą, wymianą opinii, wielopłaszczyznowymi dyskusjami, w przypadku dorosłych uczniów (jak w moim), zamianą relacji nauczyciel-uczeń na relację koleżeńskie. Te lekcje pomagają mi w relacjach z obcokrajowcami w międzynarodowej firmie.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2019

Nie wystawiam "opinii" - dzielę się rekomendacją od serca, w oparciu o niezwykłą współpracę, jaką jako lektor i metodyk z Marcinem nawiązałam.

Rzadko kiedy spotyka się wśród nauczycieli ludzi, którzy z takim zamiłowaniem do języka i wszelkich jego zawiłości dzielą się swoim doświadczeniem z innymi. Gdzie angielski nie jest suchą konstrukcją ze zbiorem sztywnych reguł, a żywym językiem, który staje się narzędziem do realizacji tysiąca innych celów (znacznie szerzej poza "opanowanie" angielskiego).

Marcin ma niezwykle rozległą wiedzę - która daje pełny obraz tego, czym ten język tak naprawdę jest i jak można uczynić z niego przygodę na całe życie.

Cieszę się, że mogę współpracować z człowiekiem o takim zasobie możliwości - i życzę mu dalszego spełnienia, w pełnym uznaniu potencjału, jakim dysponuje.

avatar
Ela B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2019

Otwarty, profesjonalny, uśmechnięty. dostosowuje zajęcia do potrzeb ucznia. Od samego początku brak bariery komunikacyjnej. Miła, luźna atmosfera plus, co ważne - bardzo dobry kontakt.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2019

Bardzo wysoki poziom jesykowy plus fajna ciekawa wiedzą historyczna co dodaje uroku zajeciom

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2019

Marcin jest bardzo otwartą i pozytywną osobą, od pierwszego zajęcia znika bariera komunikacji. Dodatkowo doświadczenie oraz indywidualne podejście do zajęć są ważnymi aspektami. Zdecydowanie polecam zajęcia.

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2013

Bardzo dobry kontakt z nauczycielem, miła atmosfera , pełen profesjonalizm. Polecam

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2013

Polecam wszystkim nauczyciel kompetentny, profesjonalny i solidny.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2012

Bardzo fajne zajecia , ciekawie prowadzone polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.