Karolina Pszczoła

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Ukraina to nie tylko kozak młody, który "czule żegna się z dziewczyną". Ukraina to bogata kultura i piękny, dźwięczny język.
Chcesz się dowiedzieć jak mówią nasi wschodni sąsiedzi? Wybierasz się na wycieczkę do Lwowa i chcesz poznać kilka podstawowych zwrotów? A może chciał(a)byś poczytać, co o Majdanie myślą sami zainteresowani?
Absolwentka i doktorantka filologii ukraińskiej z doświadczeniem w nauczaniu oferuje indywidualne lekcje języka ukraińskiego dla początkujących i średnio-zaawansowanych.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2015

Serdecznie polecam. zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze i szybko widać efekty.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.