Karolina Pszczoła

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Kraków

Karolina Pszczoła

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Karolina Pszczoła

O mnie

Nauczanie jest moją pasją, w pracy staram się pogodzić przyjemne z pożytecznym. Dbam o dobry kontakt - właściwa komunikacja i otwarcie się na potrzeby ucznia lub grupy, to podstawa skutecznego nauczania. Wybieram różnorodne metody nauczania, dopasowując je do indywidualnych potrzeb. Na moich lekcjach nigdy nie jest nudno!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2015

Serdecznie polecam. zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze i szybko widać efekty.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.