Regina Badowska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka100 - 110 / 60 min

Regina Badowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Magister matematyki. absolwentka matematyki teoretycznej Uniwersytetu Warszawskiego, nauczycielka matematyki w liceum udziela korepetycji.Staz pracy - 20 lat. Wieloletnie doswiadczenie w udzielaniu korepetycji. Przygotowuje maturzystow do egzaminu maturalnego - zakres podstawowy i rozszerzony. Pomagam studentom w przygotowaniu do egzaminow i kolokwiow. Przygotowuje uczniów szkoły podstawowej do testów i sprawdzianów. Miejsce korepetycji - do uzgodnienia.Aktualnie korepetycje moga się również odbywać online z wykorzystaniem tablicy wirtualnej i Skype.  Cena 100zl 60 min, z dojazdem 120zl/60 min Tel 606 724 885

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2021

Bardzo polecam Panią Reginę. Dobrze dobrany materiał, świetne podejście. Miła atmosfera.Już po kilku zajęciach pojawiły się efekty. Córka została bardzo dobrze przygotowana do matury, a miła spore zaległości. Jeszcze raz polecam!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2021

Pani Regina Badowska jest fachowcem w swojej dziedzinie, zawsze przygotowanym, mającym dar przekazywania wiedzy, ale przy tym jest osobą wymagającą, oczekującą od ucznia zaangażowania. Dzięki takiemu podejściu przez 2 lata wspólnej pracy , nie miałem problemu z ocenami w liceum, a na maturze z matematyki uzyskałem 96%.
Gorąco polecam.

avatar
A
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2021

Pani Regina jest osobą niezwykle zaangażowaną w nauczanie i zawsze przygotowaną do zajęć. Lekcje prowadzone były bardzo profesjonalnie i przebiegały w bardzo przyjemnej atmosferze. Wiele się dzięki nim nauczyłam, dzięki czemu osiągnęłam wysoki wynik na maturze rozszerzonej z matematyki. Bardzo długo szukałam korepetytora z takim doświadczeniem jak ma Pani Regina, i jestem bardzo zadowolona, że znalazłam Panią, bo jest po prostu niesamowitym korepetytorem
Bardzo doświadczony, fachowy korepetytor, który pomaga osiągać dobre wyniki!
Jak najbardziej polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.