Regina Badowska

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Warszawa

Regina Badowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Regina Badowska

O mnie

Magister matematyki, absolwentka matematyki teoretycznej UW, nauczycielka matematyki w liceum udziela korepetycji. Staz pracy w szkole20 lat.Wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Przygotowuje maturzystow do egzaminu maturalnego zakres podstawowy i rozszerzony. Pomagam studentom w przygotowaniu do egzaminow i kolokwiow. Przygotowuje uczniow szkoly podstawowej do testow , sprawdzianów i konkursów matematycznych. Miejsce korepetycji do uzgodnienia. Cena 80 zł 60 min, z dojazdem 90 zł/ 60 min. Tel. 606 724 885

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2021

Bardzo polecam Panią Reginę. Dobrze dobrany materiał, świetne podejście. Miła atmosfera.Już po kilku zajęciach pojawiły się efekty. Córka została bardzo dobrze przygotowana do matury, a miła spore zaległości. Jeszcze raz polecam!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2021

Pani Regina Badowska jest fachowcem w swojej dziedzinie, zawsze przygotowanym, mającym dar przekazywania wiedzy, ale przy tym jest osobą wymagającą, oczekującą od ucznia zaangażowania. Dzięki takiemu podejściu przez 2 lata wspólnej pracy , nie miałem problemu z ocenami w liceum, a na maturze z matematyki uzyskałem 96%.
Gorąco polecam.

avatar
A
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2021

Pani Regina jest osobą niezwykle zaangażowaną w nauczanie i zawsze przygotowaną do zajęć. Lekcje prowadzone były bardzo profesjonalnie i przebiegały w bardzo przyjemnej atmosferze. Wiele się dzięki nim nauczyłam, dzięki czemu osiągnęłam wysoki wynik na maturze rozszerzonej z matematyki. Bardzo długo szukałam korepetytora z takim doświadczeniem jak ma Pani Regina, i jestem bardzo zadowolona, że znalazłam Panią, bo jest po prostu niesamowitym korepetytorem
Bardzo doświadczony, fachowy korepetytor, który pomaga osiągać dobre wyniki!
Jak najbardziej polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.