Ostatnia aktywność:
3 dni temu
Online
Warszawa (Targówek)
Rzeszów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Gra na instrumentach60 - 100 / 60 min

Przemysław

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Witam wszystkich zainteresowanych prywatnymi lekcjami gry na fortepianie. Jako 24-letni absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie posiadam tytuł magistra sztuki oraz uprawnienia pedagogiczne. Jestem osobą otwartą, pogodną, wytrwałą i konsekwetną. Pracę pedagogiczną traktuję na równi z działalnością artystyczną, dzięki czemu te dwa pola znakomicie się uzupełniają. W ciągu ostatnich pięciu lat udzielałem zarówno lekcji prywatnych, jak i kształciłem młodych muzyków jako nauczyciel w szkole muzycznej.

Jako wykonawca mam doświadczenie koncertowania z orkiestrą symfoniczną, udziału w licznych konkursach, festiwalach i koncertach na terenie Polski jak i za granicą.

Oferuję także sesje ćwiczeniowe z uczniami szkół muzycznych. Tego typu kontrola ćwiczenia jest niezbędna w szczególności we wczesnych etapach edukacji muzycznej. W sytuacji kiedy rodzic nie jest w stanie kontrolować pracy dziecka, pomoc domowa w postaci nauczyciela jest zazwyczaj konieczna. 
Cena za omawianą sesję jest niższa względem standardowej lekcji fortepianu.

W chwili obecnej kontynuuję swoją edukację w Royal College of Music w Sztokholmie, w związku z czym oferuję lekcje online , a także z dojazdem do ucznia na terenie okręgu sztokholmskiego.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 07.2020
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Magister
Instrumentalistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Lidia i Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2020

Od kilku lat Pan Przemek udziela lekcji z gry na fortepianie naszemu dziecku, które uczęszcza do państwowej szkoły muzycznej I stopnia. Jest bardzo zaangażowanym nauczycielem. Jego wiedza muzyczna i umiejętności pedagogiczne sprawiają, że lekcje są bardzo ciekawe i rozwijające oraz stanowią ważną część edukacji muzycznej naszego dziecka. Bardzo polecamy!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.