Ostatnia aktywność:
24 dni temu
Online
Warszawa (Targówek)
Rzeszów

Przemysław

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Przemysław

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 07.2020
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Magister
Instrumentalistyka
Kursy i szkolenia
07.2018
Świadectwo ukończenia studium pedagogicznego
Doświadczenie
10.2018 - 05.2020
Niepubliczna szkoła muzyczna I i II st. „Con Fuoco”

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Lidia i Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2020

Od kilku lat Pan Przemek udziela lekcji z gry na fortepianie naszemu dziecku, które uczęszcza do państwowej szkoły muzycznej I stopnia. Jest bardzo zaangażowanym nauczycielem. Jego wiedza muzyczna i umiejętności pedagogiczne sprawiają, że lekcje są bardzo ciekawe i rozwijające oraz stanowią ważną część edukacji muzycznej naszego dziecka. Bardzo polecamy!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.