Ostatnia aktywność:
5 dni temu
Online
Kraków
Warszawa
Wrocław

Izabela

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/541 opinii
Dla użytkownika Izabela

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 41
avatar
Cezary
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2021

W zajęciach szczególnie cenię profesjonalizm, skrupulatność indywidualne podejście oraz miłą atmosferę. Zajęcia są spersonalizowane. Podczas zajęć mój „coach językowy” wyłapuje problemy (np. gramatyczne, ze słownictwem), a następnie dostosowuje lekcje tak, żeby nauczyć nie tylko nowych rzeczy, ale nie powielać już popełnianych błędów. Takie podejście jest znacznie inne od znanego mi ze szkoły, gdzie po prostu przerabiało się materiały.... Po spotkaniu zawsze otrzymuje materiały do pracy własnej, m.in. listę potrzebnych słów w kontekście, też biznesowych. Bardzo fajne zajęcia z indywidualnym podejściem, którego brakuje innym nauczającym. Bardzo polecam.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2021

Angielski od zawsze był moją piętą Achillesową. Wróciłem do nauki po dość długiej przerwie a dzięki lekcjom udało mi się zdać egzamin na poziomie B2+. Na zajęciach nigdy nie jest sztywno i nudno, a przy tym jest wydajnie. Zajęcia odbywają się w miłej i bezstresowej atmosferze co ma duże znaczenie przy przyswajaniu wiedzy. Poprawa języka pomogła mi zdobyć pracę oraz funkcjonować w niej bez stresu. Spotkania nastawiona na nauczenie się mówienia. Polecam serdecznie, nie widzę możliwości, aby ktoś mógł być niezadowolony.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2021

Wszystkie zajęcia były dobrze przygotowane, dużo z nich udało mi się wyciągnąć. Efekt? Mówię w języku angielskim i popełniam znacznie mniej błędów językowych niż kiedyś. Osobiście bardzo polecam lekcję zapoznawczą, by przekonać się, czy metoda jest dla Ciebie.

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2021

Zajęcia mogę polecić w 100%. Za nami ponad 20 spotkań. Zajęcia prowadzone są na wysokim poziome, bezstresowo i w sympatycznej atmosferze, co pozwala szybko pokonywać problemy z językiem angielskim. Ciekawe oraz różnorodne materiały, które dostosowane są do moich potrzeb, dzięki czemu lekcje nie są nudne za to ciekawe i bardzo skuteczne! Najtrudniejszą rzeczą, a zarazem najefektywniejszą jest mówienie, czego brakowało mi we wcześniejszej mojej edukacji. Na szczęście skupiamy się na tym, co jest ważne

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2021

Bardzo zaangażowany nauczyciel z szeroką wiedzą przez co można porozmawiać po angielsku na różne tematy i lekcje są dzięki temu ciekawe :) Do tego nowoczesne i ciekawe metody nauki, dzięki czemu naprawdę zaczyna się rozumieć i mówić po angielsku.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2021

Na zajęcia uczęszczam od roku i w tym czasie zrobiłam znaczne postępy. Spotkania przebiegają w bardzo miłej atmosferze, więc z przyjemnością chodzi się na takie zajęcia. Czas w takich przyjaznych warunkach mija bardzo szybko.
Atmosfera na zajęcia jest swobodna i przyjemna.
Bardzo duży plus za dodatkowe materiały do nauki w domu. Wiem co mam robić między spotkaniami. Plan pracy mam na kilka tygodni (nawet miesięcy) do przodu. Został przygotowany dla mnie. Tematy określiłam sama, te które mnie interesują. Nie potrzebuję nic więcej, jestem bardzo zadowolona.
Polecam

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2021

Chcesz nauczyć się w końcu mówić po angielsku albo nie możesz przełamać się do konwersacji? Już po pierwszych kilku zajęciach zobaczyłam poprawę, a bariera językowa zniknęła nie wiem kiedy :) polecam! Zero stresu, super atmosfera, ciekawy sposób prowadzenia zajęć i nigdy nie jest nudno :) Mnogość tematów zachęca do kontynuowania nauki! Bardzo przydatne zajęcia z business english. Polecam

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2021

Na podstawie kilkuletniej i bardzo dobrej współpracy, z przyjemnością mogę polecić profesjonalnego, rzetelnego i skutecznego nauczyciela j. angielskiego. Uczęszczam na zajęcia indywidualne i z chęcią uczestniczę w nich. Jestem zadowolona z postępów językowych, jakie poczyniłam. Czy mówię płynnie? Tak ! Kosztowało to pracy z mojej strony, ale myślę, że metoda bardzo pomogła. Polecam serdecznie, pozdrawiam.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2021

Wiedziałem, że jako programista będę musiał mówić komunikatywnie w języku angielskim, ponieważ znajomi z branży mi o tym mówili. Uczyłem się wcześniej języka, ale było to nieskuteczne. Zaczynałem, później po jakimś czasie przerywałem naukę. Tym razem musiałem nauczyć się mówić, by uczestniczyć w call’ach, spotkaniach itd. Zajęcia są wymagające, ale bardzo dużo się uczę, robię znacznie mniej błędów gramatycznych i mówię płynniej. Dostałem wskazówki, co mam dokładnie robić. Super sprawa. Bardzo polecam

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2021

Bardzo dziękuję za wymagające zajęcia języka angielskiego, które przeniosły mój język na inny poziom. Bardzo dużo mówienia oraz słownictwa biznesowego, które używam niemal codziennie. Szef zauważył i docenił. Mateusz, Specjalista ds. wsparcia IT .

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2021

Zajęcia są bardzo interesujące, a atmosfera przyjazna i sprzyjająca nauce. Tematy lekcji są różnorodne i przybierają rozmaite formy. Nie ma klepania nudnych tematów z jednej książki!
To, co mi się szczególnie bardzo podoba, to systematyczne powtórki z całego przerobionego wcześniej materiału. Dzięki temu słownictwo czy gramatyka zostają w głowie na znacznie dłużej ;) Trzeba przygotowywać się do zajęć - tylko zaangażowanie obu stron daje prawdziwe efekty.
Pozbyłam się blokady językowej raz na zawsze! :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2021

Przede wszystkim zajęcia są ciekawe, przez co mówienie staje się naturalne i łatwiej jest przełamać barierę językową. Tematy nigdy się nie kończą, ponadto forma zajęć jest dostosowana do mnie. Godzinka zajęć upływa bardzo szybko, w miłej atmosferze, a wychodzi się z dużą dawką wiedzy.
Myślę, że należałem do przypadków beznadziejnych, ale udało mi się pozbyć blokady językowej.
Lekcje są bezstresowe i przyjemne. Jeśli szukacie dobrego, uśmiechniętego i pełnego zaangażowania nauczyciela to gorąco polecam!!!

avatar
Angelika Kosmała
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2020

Cóż za akcent i piękny angielski. Można słuchać godzinami. Do tego jeszcze tyle nie rozmawiałam po
angielsku podczas jednej lekcji. Bardzo, bardzo polecam ! Wreszcie uczę się mówić po angielsku, a nie
uczę się teorii języka angielskiego (jak to bywało wcześniej z innymi lektorami). Nudne zadania domowe…
nie u tej osoby. Polecam bardzo !

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2020

Jakiś czas temu podjęłam naukę j.angielskiego z Przełambariere.pl .
Trafiłam na bardzo dobrego lektora.
Dawid jest miłą i cierpliwą osobą co sprzyja nauce i atmosferze na zajęciach. Dawid ma dużą wiedzę i doświadczenie, z nim można porozmawiać na wiele tematów. Zawsze wszystko wyjaśnia w oparciu o trafne i zrozumiałe przykłady.
Jeszcze parę m-cy temu bałam się odezwać w j.angielskim.
Dzięki zajęciom z Dawidem poszerzyłam słownictwo, z każdym spotkaniem mniej się stresuję i nabieram pewności siebie . Dostrzegam znaczny postęp, co mnie jeszcze bardziej motywuje do dalszej nauki i współpracy.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2020

Polecam zajęcia z Dawidem. Jest solidny, angażuje się, rzetelnie odpowiada na pytania i maile, przesyła ciekawe artykuły do nauki i powtórek.
Zajęcia przebiegają w miłej, luźnej atmosferze. Uczy praktycznego używania języka.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2020

Korzystam z lekcji z Olą. Pracuje się z nią bardzo dobrze, bardzo się stara, żeby sposób nauki dopasować do potrzeb ucznia, przez co nie ma nerwowej atmosfery, nie martwię się nawet jeśli popełniłam błędy, a było to dla mnie bardzo ważne, żeby nie czuć się ocenianą. Polecam gorąco Olę :)

avatar
Diana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2020

Zajęcia z Patrykiem mam juz od 3 miesięcy. Mogę śmiało powiedzieć że jest to idealny kompan do luźnych konwersacji i przełamania bariery mówienia. Zawsze znajdujemy fajne i ciekawe tematy co zwiększa znacznie zakres słownictwa. Od początku stawia na komfort i brak jakiegokolwiek wstydu przy popełnianiu błędów.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2020

Bardzo polecam lektora Dawida. Profesjonalne podejście do realizacji celów, przyjazna atmosfera spotkań i dobre podsumowania wysłane mailem po każdym spotkaniu. Podoba mi nieszablonowy sposób nauki gramatyki. Uczęszczam na lekcje z Dawidem od ponad pół roku i to była dobra decyzja by zapisać się do niego.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2020

Od kilku miesięcy regularnie spotykam się z Dawidem, aby ćwiczyć język angielski. Spotkania prowadzone są w bardzo profesjonalny sposób i jednocześnie w luźnej atmosferze. Dawid stawia na otwartą komunikację - rozmawiamy o bardzo interesujących tematach dotyczących IT/biznesu/świata/rozwoju osobistym/sporcie. Dawid niejednokrotnie wykazał się dużą wiedzą w tym zakresie. Dawid bardzo poprawił moje umiejętności, a jednocześnie zyskałem więcej pewności siebie w wykorzystywaniu języka angielskiego w sytuacjach biznesowych i prywatnych. Szczerze polecam!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2020

Zajęcia z Łukaszem mam juz prawie od roku, bardzo dobrze mi się z nim współpracuje. Lekcje opierają się głownie na rozmowach, a że Łukasz ma bardzo duży zasób słownictwa i wiedzy na różne tematy mogę porozmawiać z nim na wiele tematów, niekoniecznie łatwych, ale zawsze interesujących. Zwraca uwagę na poprawne używanie zwrotów, a w razie watpliwości trafnie je tłumaczy. Gramatyka z nim stała się naprawdę zrozumiała, a stres związany z jakąkolwiek komunikacja z osobami z zagranicy zniknął. Bardzo polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2020

Już prawie pół roku uczestniczę w zajęciach przez Skype z Dawidem. Z czystym sumieniem polecam Dawida jako lektora! Dawid posiada bardzo szeroką wiedzę jeśli chodzi o słownictwo jak również w bardzo przystępny sposób potrafi wytłumaczyć niuanse gramatyczne. Bardzo na plus jest również to, że nie bazujemy na żadnych książkach lecz na liście zagadnień, które chciałabym by zostały omówione - więc cały kurs skupia się na konkretnych celach kursantów. Podczas zajęć położony jest duży nacisk na mówienie i również w tej formie odbywają się zajęcia z gramatyki (pierwszy raz spotkałam się z taką bardzo praktyczną formą podejścia do gramatyki - oczywiście na duży plus). Podczas zajęć Dawid na bieżąco koryguję błędy wraz z objaśnieniem, dodaje ciekawe i co najważniejsze przydatne słownictwo i potrafi świetnie zmotywować do dalszej pracy.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2020

Od kilku miesięcy razem z Dawidem doskonale swoje umiejętności jezykowe. Sposób oraz styl prowadzenia zajęć oceniam bardzo dobrze. Konwersacje z Dawidem sa prowadzone na tematy, ktore mnie najbardziej interesuja. Zawsze po zakończonych zajeciach otrzymuje liste słowek oraz Dawid w podsumowaniu zajęć wskazuje błędy jakie popełnilem podczas rozmowy. Polecam szkołe przełam barierę dla wszystkich osòb, ktore boja sie mòwić. Tutaj mozna naprawde pozbyć wszelkich lękòw bo lekcje sa prowadzone w przyjaznej atmosferze.

avatar
Cezary
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2020

Dawid to kompetentny, bardzo skuteczny nauczyciel z ogromną wiedzą. Jednocześnie ma bardzo przyjemny styl bycia, dzięki czemu na lekcjach łatwiej było mi się przełamać i w końcu zacząć mówić. W kilka miesięcy mocno poprawiłem konwersacje, gramatykę i zwroty. Dawid w czasie nauki angielskiego przykłada dużą wagę do praktycznej umiejętności posługiwania się tym językiem. Dzięki jego wskazówkom mam wrażenie, że dużo szybciej zapamiętuję słówka. Zna bardzo dużo idiomów. Potrafi prowadzić ciekawe konwersacje na każdy temat. Z przyjemnością będę się szkolił dalej pod okiem Dawida. Bardzo polecam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2020

Przerobiłem trochę szkół i nauczycieli, ale za każdym razem miałem wrażenie, że trochę kręcę się w kółko. Ciągłe zmiany terminów, brak usystematyzowanych procesów nie zbliżało mnie do celu, jakim była i jest płynna komunikacja w języku angielskim.

"Przełam Barierę" pod tym kątem wypada bardzo dobrze. Widzę systematyczny progres i to motywuje mnie, aby nie przestawać nauki.

Świetnie dogaduje się z moim lektorem od pierwszego dnia. Rozumie moje potrzeby i zawsze jest świetnie zorganizowany.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2020

Z Olą zacząłem zajęcia ponad pół roku temu. Na zajęciach jest zawsze uśmiechnięta, przygotowana do zajęć no i ma naturalny angielski akcent. Podoba mi się to, że to ja wybieram tematykę zajęć. Są one nastawione na konwersację, ale gramatyka też się pojawia. Godzinne zajęcia zawsze mi upływają bardzo szybko. Od samego początku miło nam się rozmawia i jak nikt inny potrafi mnie zmotywować do nauki. Zawsze skrupulatnie odpowiada na moje pytania. Dlatego na pewno nie żałuje podjętej decyzji i mam zamiar współpracować z nią dalej. Gorąco polecam wszystkim zajęcia z Olą!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2020

Od kilku miesięcy współpracuję z Olą Palak i mogę powiedzieć o Oli jako o lektorce same dobre lub bardzo dobre rzeczy. Ola jest profesjonalistką. Zawsze przygotowana do zajęć, bardzo zaangażowana, otwarta na sugestie. Stara się jak najlepiej dobrać materiały i zmotywować do nauki. Przy tym niezwykle miła i energetyczna osoba więc lekcje mijają bardzo szybko, bezstresowo i w przyjaznej atmosferze.
Szczerze polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2020

Witam, od jakiegoś czasu mam lekcje jęz. angielskiego z Łukaszem. Zależało mi głównie na poprawie swobody wypowiedzi w tym języku. I mogę powiedzieć , że faktycznie tak się dzieje, słownictwo się poszerza a lekcje są prowadzone w przyjacielskiej atmosferze. Pozdrawiam.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2020

Angielski stał u mnie na przeciętnym poziomie. Potrafiłam się dogadać, jednak miałam problemy ze zrozumieniem trudniejszych słówek, czy też zwrotów. Po kilku miesiącach nauki mogę też stwierdzić, że „czasy”, wręcz u mnie leżały. Lektorka PrzelamBariere podchodzi bardzo indywidualnie do poziomu, więc uczymy się tego, czego potrzebujemy, jak również podszkalamy się w tym, co jest jeszcze do poprawy. Wiele wyniosłam z tych lekcji i diametralnie zmieniłam spostrzeganie nauki języków obcych. Cieszę się, że skorzystałam z oferty.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2020

Angielski jakoś nigdy nie był mi po drodze. Gdy się kiedyś uczyłem, bo jakimś czasie zaczął mi się nudzić i traciłem motywacje. Czasami jednak potrzebowałem języka angielskiego na wyjazdach zagranicznych i wiedziałem, że też przyda mi się w pracy. Po ponad 2 latach współpracy mogę z czystym sumieniem polecić lektorów w PrzelamBariere (zajęcia miałem z 2 osobami). Nauka zaczęła przynosić efekty, co mnie jeszcze bardziej zmotywowało do nauki. Porozumiewam się praktycznie we wszystkich sytuacjach i nie mam blokady językowej. A zaczynałem na poziomie początkującym. Czasami łapię się na tym, że zaczynam rozmawiać i później dopiero myślę o tym, że „mówię” a wcześniej się obawiałem tego i długo myślałem co powiedzieć zanim zacząłem coś mówić. Elastyczne godziny sprawiają, że zawsze znajdzie się czas na spotkanie, by porozmawiać w przyjemnej atmosferze ! Bardzo polecam !

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2020

Od ponad roku mam z lekcje z Łukaszem . Jestem bardzo zadowolona.
Łukasz jest bardzo punktualny , elastycznie podchodzi do zajęć. Po każdej odbytej lekcji wysyła listę nowych słówek i na następnej lekcji z nich pyta prosząc o ułożenie z nich zdania.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2020

Od ponad pół roku uczę się angielskiego z Łukaszem via Skype.
Jestem bardzo zadowolony z zajęć. Łukasz zawsze jest punktualny i prowadzi konwersacje w przyjacielskiej, pełnej dobrej energii atmosferze. Na początku prawie każdej lekcji odpytuje ze słówek których nie znałem wcześniej i w elastyczny sposób podchodzi do wybranej przeze mnie tematyki zajęć. Duże poczucie bystrego humoru i anielska cierpliwość są dodatkowymi atutami, które powodują że nauka jest przyjemna i dzięki temu łatwiej o postępy. Od czasu podjęcia współpracy z Łukaszem znacznie poszerzyłem swoje słownictwo i dużo swobodniej czuję się podczas konwersacji. Polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2020

Miałam zajęcia online z panem Łukaszem i pierwszy raz czułam taką swobodę podczas rozmowy w języku angielskimi, cała godzinę rozmawialiśmy na przeróżne tematy. Zawsze czułam stres i ciężko mi było cokolwiek powiedzieć ponieważ czułam presję. Dodatkowo po każdych zajęciach dostawałam zadania do wykonania dzięki którym utrwaliłam swoją wiedzę. Bardzo polecam!

avatar
Diana Kruszewska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2020

Z natury podchodzę sceptycznie do nowych metod. Taka już jestem;) W tym przypadku niepotrzebnie, ponieważ to co pokazał mi lektor to sensowna metodyka. Nauka języka angielskiego to nie jest jednak skomplikowana sprawa. Cieszę się, że w pierwszej kolejności napisałam do PrzełamBarierę, ponieważ to co otrzymałam, to więcej niż oczekiwałam. Ładne i przydatne materiały. Przełamałam barierę językową - co było najważniejsze dla mnie od wielu, wielu lat. Nie boję się mówić. Nie mam bariery, czy blokady jak wcześniej. Teraz pracujemy razem, bym brzmiała jak native speaker (z przymrużeniem oka;). Jestem mega zadowolona. Polecam wszystkim chociaż SPRÓBOWAĆ ! Liczba tematów do rozmowy po prostu się nie kończy !

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2020

Lekcje z Łukaszem przebiegają zawsze w dobrej atmosferze. Typowo dzielimy je na kilka części, od wstępu, przez powtórki, następnie zasadniczy temat lekcji i zakończenie - czasem w jeszcze innym temacie. Głównym tematem lekcji jest omawianie kolejnych odcinków ulubionego serialu. Łukasz cierpliwie słucha i poprawia moje pomyłki. Sam też obejrzał cały serial i potwierdził, że to ciekawy materiał. W rezultacie przez większość czasu 55-minutowej lekcji mówię. Lekcje motywują mnie do samodzielnej pracy z językiem w czasie wolnym. Polecam Łukasza tym bardziej, że wiele razy wykazał elastyczność co do terminu lekcji. Oczywiście staram się tego nie nadużywać. Dodam na koniec, że mimo charakterystycznego dla mnie sceptycyzmu, muszę przyznać, że wraz z odbytymi z Łukaszem lekcjami następuje u mnie długoterminowy rozwój w języku angielskim. Ja teraz, a ja pół roku temu, czyli na początku nauki w Przełam Barierę, to mocno inne przypadki, ze zmianą na korzyść.

Ola

Dziękujemy bardzo za podzielenie się swoją opinią ;-)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2020

Jako osoba która pracuje w międzynarodowym środowisku od dłuższego czasu szukałem lektora który pomoże mi pracować nad poprawą moich umiejętności związanych z językiem angielskim.
Moje wcześniejsze próby podejmowane z kilkoma innymi lektorami nie dawały mi pełnej satysfakcji, miałem wrażenie że nie robię postępów, stoję w miejscu.
Postanowiłem skorzystać z Firmy Pana Arkadiusza Włodarczyk który to z kolei polecił mi jako lektora Panią Martę Mikołajewską.

Z panią Martą pracuję od ponad roku. Metoda rozwoju oparta na aktywnej konwersacji zdecydowanie pomogła mi zrobić istotny krok na przód. Osobiście uważam że nie będąc native speakerem należy pracować nad językiem angielskim nieustannie dlatego też zamierzam pracować z Panią Martą w kolejnych miesiącach.

Z całą pewnością warto pracować z Panią Martą!

Ola

Dziękujemy bardzo za podzielenie się swoją opinią ;-)

avatar
Jarosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2020

Długo się zastanawiałem nad podjęciem nauki języka angielskiego, ponieważ nie jestem już najmłodszy ale w głębi duszy zawsze chciałem to zrobić bo język angielski jest platformą do rozmów na całym świecie a ja uwielbiam podróżować. Trochę poczytałem w Internecie o szkole Arka i się zaciekawiłem, ponieważ jego system nauki polega po prostu na mówieniu a nie na pisaniu testów, uzupełnianiu zdań i wielu innych rzeczy które się robi w szkole tradycyjnej. Umówiłem się na pierwszą lekcję z Martą i po kilku minutach zaczęliśmy rozmawiać (oczywiście ona, bo ja dopiero zaczynałem moją przygodę z j. angielskim w Arka szkole). Teraz po blisko ośmiu miesiącach uważam, że to była dobra decyzja. Marta jest profesjonalistką pod każdym względem, umie wytłumaczyć i przekazać wiedzę a także pozytywnie zmotywować, widzę u siebie postępy, które już są sprawdzone zagranicą, jedynie na co mogę ponarzekać to, że czas podczas spotkania za szybko płynie.

Ola

Dziękujemy bardzo za podzielenie się swoją opinią ;-)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2020

Nauka angielskiego w ostatnich miesiącach to dla mnie czysta przyjemność. Nie jest to już głównie obowiązek, ale przyjemna forma spędzania czasu dająca mi dużo satysfakcji i wiary we własne możliwości. Na zajęciach z Patrykiem czuję się swobodnie, jak na spotkaniu przy kawie :-) Bardzo dobrze mi się rozmawia, mam coraz mniejszy lęk przed mówieniem. Patryk dba o to, aby lekcje nie były dla mnie stresujące, nie miała problemów ze zrozumieniem. Jest otwarty na zagadnienia, które proponuję. Czyta artykuły oraz słucha nagrania, które przesyłam i w ciekawy sposób prowadzi rozmowy na interesujące mnie tematy zadając odpowiednie pytania. Wykazuje się dużą ciekawością odnośnie moich zainteresowań, dzięki czemu przyswajam słownictwo i uczę się rozmawiać o swoich pasjach. Lekcja mija szybko i przeważnie jestem zaskoczona, że już czas na powtórkę słówek z ostatniej lekcji (na marginesie dla mnie taka forma powtórki jest rewelacyjna, bardzo ją lubię).

Przy okazji chciałabym wyrazić ogromną wdzięczność dla Arka za opracowanie tej metody nauki języka obcego, za cenne wskazówki, z którymi dzieli się w internecie i w swojej książce. Dzięki niemu wróciła mi wiara, że będę w stanie w końcu komunikować się swobodnie w języku obcym. Dziękuję!

Ola

Dziękujemy bardzo za podzielenie się swoją opinią ;-)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2020

Moim celem było przygotowanie się na wyjazd zagraniczny (kierunek Anglia;). Byłam trochę zestresowana tym wyjazdem i wstydziłam się mówić. Lektorka pokazała mi dokładnie, co mam robić i przede wszystkim, jak po każdym spotkaniu otrzymałam słownictwo, którego miałam się nauczyć. Nie były to słowa przypadkowe (jak kiedyś otrzymywałam od innego lektora), ale właśnie to, którego potrzebowałam. Podczas spotkania byłam skupiona jedynie na rozmowie, nie musiałam nic notować, czy przerabiać książki, ponieważ Pani Marta wszystko skrzętnie i szybko notowała. Super !
Najważniejsze - dostałam się na studia. Gdyby nie odpowiedni sposób pracy, nie byłoby to możliwe. Bardzo dziękuję za cenne wskazówki oraz rady. Bardzo, bardzo polecam !

Ola

Dziękujemy bardzo za podzielenie się swoją opinią ;-)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2020

Gorąco polecam lektora Patryka. Bardzo kontaktowa osoba, tematy rozmów podczas lekcji są bardzo ciekawe. Możliwość dyskusji na ciekawy temat połączony z nauką. Dzięki spotkaniom z Patrykiem "przełamałam barierę" językową zwłaszcza podczas rozmów telefonicznych w języku angielskim. Zajęcia są dostosowane do potrzeb mojej pracy (logistyka), problemów oraz zadań z niej wynikających.
Gorąco polecam.

Ola

Dziękujemy bardzo za podzielenie się swoją opinią ;-)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2020

Bardzo profesjonalna i punktualna lektorka, posiada ogromną wiedzę, a co najważniejsze, w
doskonały sposób tą wiedzę przekazuje. Po każdym spotkaniu otrzymałam materiały i dokładnie
wiedziałam, co mam robić po każdym spotkaniu ! Słownictwo przydało mi się w moim zawodzie
(księgowość). Lektorka zawsze spokojnie odpowiada na wszystkie pytania, a zajęcia przebiegają w
pozytywnej atmosferze. Jej przyjazne podejście, cierpliwość, skupienie na mnie, dostosowywanie
rozmowy do zainteresowań i aktualnych potrzeb. Sposób prowadzenia spotkań powodował
naturalne „wciąganie się” w mówienie w języku angielskim. Niestety sprawy prywatne nie pozwoliły
mi kontynuować spotkań, ale gdy poukładam je, jestem pewna, że wrócę. Bardzo dziękuję za
owocnie spędzony czas !

Ola

Dziękujemy bardzo za podzielenie się swoją opinią ;-)

avatar
Mariusz S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2020

Mimo sceptycznego podejścia i dość opornego myślenia, postanowiłem uczestniczyć w kursie, gdzie
głównym założeniem było przełamanie bariery i nauczenie się mówienia. Myślałem, że jestem zdolny,
ale leniwy - co nie jest prawdą, ale tego dowiedziałem się w trakcie spotkań z lektorem. Podczas
spotkań czułem się komfortowo. Mogłem się otworzyć i dużo mówić. Działaliśmy zgodnie z
założonym planem i co najważniejsze, udało się osiągnąć założone cele językowe, z czego jestem
zadowolony. Pani Marta ma anielską cierpliwość. Bardzo polecam osobom, które szukają efektów, a
nie robienie książki i kserówek!

Ola

Dziękujemy bardzo za podzielenie się swoją opinią ;-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.