Karolina Wilk

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Warszawa (Śródmieście +7)
Lektor języka francuskiego

Karolina Wilk

Miejsce pracy

Warszawa

Przedmioty

język francuski

Co oferujemy

Rozwój umiejętności:
Nieobce jest miejscem, w którym każdego dnia się uczymy. Chcemy, abyś ze współpracy z nami mógł/mogła wynieść jak najwięcej dla siebie.

Pomoc metodyczna
Kibicujemy samodzielnemu układaniu materiałów, a jedynie inspirowaniu się podręcznikami. Jeśli jednak zabraknie Ci pomysłów, możesz liczyć na pomoc.

Elastyczność pracy
W naszej ofercie znajdują się zarówno zajęcia stacjonarne w Warszawie, jak i zdalne. Na bieżąco ustalamy grafiki zajęć zgodnie z Twoją predyspozycją czasową.

Regularne płatności
Na Nieobcych możesz polegać jak na Zawiszy. Jesteśmy zarejestrowaną działalnością, więc o regularną wypłatę należności nie musisz się martwić! Stawka za godzinę pracy zaczyna się od 40 złotych.

Z przyjemnością przedstawię Ci więcej szczegółów! Daj znać, że jesteś zainteresowana/y i na pewno skontaktuję się z Tobą.

Wymagamy

Nieobce to szkoła języka angielskiego francuskiego, w której usługi szyjemy na miarę. Dobrze wiemy, że indywidualne podejście do osób uczących się języka obcego jest kluczem do motywacji i osiągania założonych celów. Prowadzimy szkolenia w Warszawie oraz kursy internetowe.

Zależy nam, byś lubił/a francuski i posługiwał/a się nim płynnie. Jeśli zgłosisz się do nas, rozumiemy, że uczenie innych również nie jest Ci obce, przeciwnie: stanowi dla Ciebie ciekawe i twórcze wyzwanie!

Działamy na zasadach współpracy, więc bardzo ważne, abyś potrafił/a samodzielnie organizować swój czas i pracę, postaramy się to ułatwić.

Encore, stawiasz na detale i oceniasz swoją pracę po efekcie końcowym.

Data dodania

14 marca 2019

Napisz do użytkownika