Lektor j. angielskiego

Oferta ważna do: 24 maja 2024

Lingua Smart Sp. z o.o.
Rubież 46
61-612 Poznań
NIP: 9721344800

Wymagania

- Minimum rocznego doświadczenia w prowadzeniu kursów językowych i kursów online
- Formalnego przygotowania do nauczania języka angielskiego jako obcego

Co oferujemy

- Stawki za 60 min zajęć od 60 złotych brutto / w zależności od doświadczenia i specyfiki kursu
- Pracę w pełni zdalną i elastyczne godziny pracy (zajęcia między 7:00 a 20:00)
- Zajęcia w okresie wakacyjnym i płatne odwołane lekcje przez klientów
- Długofalową współpracę na podstawie umowy B2B (FV), umowy zlecenia lub umowy o dzieło
- Pełne wsparcie merytoryczne, szkolenia, niezbędne książki i materiały, jednak nie narzucamy stylu prowadzenia zajęć – lektorzy prowadzą autorskie kursy!

Obowiązki

- Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych online dla klientów biznesowych
- Prowadzenie dziennika zajęć (obecność / realizacja tematów)
- Realizacja testów semestralnych i raportów postępów dla kursantów

Lingua Smart specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń językowych dla firm. Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie organizacyjne i merytoryczne w procesach szkoleniowych oraz obsługę tłumaczeń i audytów języków (np. w ramach rekrutacji). Nasz zespół składa się z osób odpowiedzialnych za opiekę na klientami, lektorami oraz sprzedaż i wdrożenie kursów. Zatrudniamy lektorów języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego, chińskiego i polskiego jako obcego. Nasz zespół liczy w tym momencie ponad 70 osób, wszyscy pracujemy zdalnie. Jesteśmy na rynku od 8 lat, a od początku naszej działalności zaufało nam ponad 120 klientów biznesowych.

Charakter pracy

Kontrakt

Data zakończenia rekrutacji

24 maja 2024
Lokalizacja:
online
Przedmiot:
język angielski
Rodzaj umowy:
Kontrakt
Liczba odsłon oferty
559
Liczba zgłoszeń
27