Kamilia Kowalska

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Święcice
Błonie
Ożarów Mazowiecki
Pruszków
Płochocin
Bronisze
Leszno
Faktura VAT
Lektor jęz. ang. do dzieci, praca od września/października

Kamilia Kowalska

Miejsce pracy

Płochocin

Przedmioty

język angielski

Co oferujemy

Oferuję pracę w prestiżowym Centrum Języków Obcych, cieszącym się bardzo dużym uznaniem wśród uczniów i ich rodziców, ze świetnymi opiniami. Oferujemy stałe wsparcie metodyczne, przyjazną i otwartą atmosferę w doświadczonym zespole pasjonatów językowych, atrakcyjne stawki i elastyczność w wyborze formy zatrudnienia, udział w szkoleniach wew i zew.
Szukamy osób z pasją do nauczania angielskiego, którą stale będziemy podsycać, jeśli to Ty? Zapraszamy Cię do kontaktu i wysłania swojego CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych na potrzeby rekrutacji.
Zapraszamy do współpracy!

Wymagamy

Szukam lektora/lektorki jęz. ang. Kursy zaczynają się na przełomie września i października. Praca na terenie Święcic i Płochocina, ewentualnie również inne filie w Ożarowie Maz i okolicy. Bloki zajęć codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 14:30 do 20:30. Praca głównie z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym (posiadamy własny program nauczania, oferujemy niezbędne szkolenia w tym zakresie).
Wymagany poziom znajomości języka min B2 udokumentowany, mile widziane studia o kierunku lingwistycznym lub filologicznym. Szukamy ludzi ze świetna interakcją z dziećmi, kreatywnych i zaangażowanych w prowadzone kursy. Mile widziana gotowość do poznawania nowych metod w nauczaniu, również metodą online. Mile widziany samochód na własny użytek i czynne prawo jazdy, ale nie jest to warunek konieczny.

Adres firmy

Inno Duo Centrum Języków Obcych Sp. z o. o.
Wiosenna
05-860 Święcice
NIP: 118-218-47-49

Data dodania

31 lipca 2020

Napisz do użytkownika