Ostatnia aktywność:
16 dni temu

Wrocław
Oleśnica
Lektor języka angielskiego

BETWEEN

Miejsce pracy

Oleśnica

Przedmioty

język angielski

Co oferujemy

Zapraszamy do współpracy lektorów, którzy dołączą do zespołu Between we Wrocławiu i/lub Oleśnicy.

Poszukujemy lektorów języka angielskiego lubiących uczyć dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym, a także młodzież.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się szkołą językową, która działa od 15 lat i zatrudnia coraz więcej nauczycieli z uwagi na rosnącą liczbę klientów w grupach i osób indywidualnych.

Oferujemy:
-długofalową współpracę (preferowana umowa o współpracę; możliwa również umowa zlecenie),
-atrakcyjne pakiety zajęć w blokach porannych i/lub popołudniowych
-grafik dopasowany do preferencji i dyspozycyjności godzinowej lektora,
-przejrzysty zakres obowiązków lektorskich,
-atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane terminowo do 15-tego każdego miesiąca,
- prowadzenie zajęć w oparciu o sprawdzone programy,
-wsparcie metodyczne oraz szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Wymagamy

Oczekujemy:
-doskonałej znajomości języka obcego potwierdzonej wykształceniem kierunkowym lub międzynarodowym certyfikatem,
-minimum 1 rok doświadczenia w nauczaniu dzieci i/lub młodzieży
-kreatywności w stosowaniu nieszablonowych metod nauczania a także aplikacji online
-otwartości i optymistycznego usposobienia,
-rzetelności, odpowiedzialności i dbałości o jakość swojej pracy;

Data dodania

19 czerwca 2020

Napisz do użytkownika