Ostatnia aktywność:
26 dni temu

Poznań
Asystent ds. handlowych z językiem rumuńskim

Akrostal

Miejsce pracy

Poznań

Przedmioty

język rumuński

Co oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30,
• umowę o pracę,
• dodatkowe benefity pozapłacowe (karta Multisport)
• ubezpieczenie grupowe
• pracę w biurze w młodym zespole.

Firma Akrostal jest jednym z czołowych, europejskich dystrybutorów stali jakościowej. Wśród naszych odbiorców znajdują się największe firmy spośród takich gałęzi gospodarki jak przemysł lotniczy, samochodowy, armaturowy, stoczniowy, rolniczy oraz odlewniczy.
Obecnie poszukujemy osób niebojących się wyzwań, zaangażowanych, które pomogą nam utrzymać wysokie tempo rozwoju na stanowisko:

ASYSTENT DS. HANDLOWYCH z językiem rumuńskim - praca w Poznaniu

Główne zadania:

• bieżąca obsługa klientów firmy,
• realizacja zamówień,
• współpraca z odbiorcami towarów,
• korespondencja handlowa,
• rejestracja operacji logistycznych i tworzenie dokumentów z tym związanych,

Wymagania:

• język rumuński – dobra znajomość w mowie i piśmie,
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• zdolności analityczne i bardzo dobra organizacja pracy,
• samodzielność,
• komunikatywność,
• wysoka kultura osobista.

Adres firmy

Akrostal Sp z o.o.
Romana Maya 1
64-610 Poznań
NIP: 7822213458

Data dodania

19 czerwca 2020

Napisz do użytkownika