Aneta Bulela - Szkoła Języka Francuskiego Possible

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

O MNIE
Nazywam się Aneta Bulela. Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Filologia romańska UAM w Poznaniu, studiów podyplomowych SGH-HEC (École des hautes études commerciales de Paris) i założycielką Szkoły Języka Francuskiego Possible.

Posiadam ponad 15-letnie doświadczenie w pracy lektora języka francuskiego. Współpracowałam z wieloma szkołami językowymi, w tym m. in. ze Szkołą Języków Obcych Empik czy z Fundacją Linguae Mundi. Prowadziłam również zajęcia w firmach i organizacjach państwowych, takich jak m.in. Frontex - European Border and Coast Guard Agency czy Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej.

Zapraszam do mojej Szkoły, w której prowadzę indywidualne lekcje online, przy wykorzystaniu ciekawych i skutecznych narzędzi internetowych.

______________________________________ ___________________

FILMIKI - FRANCUSKI W PIGUŁCE

Jestem autorką serii jednominutowych filmików: Gramatyka w pigułce, Wymowa w pigułce i Słownictwo w pigułce, które znajdziesz na Instagramie (francuski_possible), Facebooku (SzkołaFrancuskiegoPossible) lub na YouTubie.

______________________________________ ___________________

MOJE LEKCJE
Moją żelazną zasadą w czasie lekcji jest stuprocentowe poświęcenie uwagi i mojej osoby, uczniowi. Lekcja to czas kiedy daję z siebie wszystko, jak sportowiec w momencie zawodów: nic innego się nie liczy!

To oczywiście psychologiczny aspekt moich lekcji. Jeśli chodzi natomiast o ten praktyczny, to chciałabym wymienić kilka istotnych dla mnie elementów:

 • precyzyjne dopasowanie się do potrzeb i oczekiwań językowych ucznia
 • przełamanie bariery mówienia czyli aktywna konwersacja -  stosowanie nowo poznanych słów i konstrukcji gramatycznych w kontekście;  
 • lekcje prowadzone są w języku francuskim , którego tempo i zakres słownictwa dostosowane są do poziomu ucznia;
 • krótkie i regularne powtórki z poprzedniej lekcji;
 • krótkie rozmowy, oczywiście po francusku, na rozgrzewkę;
 • mądre i proporcjonalne dopasowanie wszystkich elementów lekcji , takich jak: słuchanie, czytanie, pisanie, rozmowa czy gry językowe;
 • na każde zajęcia uczeń otrzymuje nowy interaktywny dokument-lekcję, który będzie bazą do naszej wspólnej i samodzielnej pracy; dokument ten jest jednocześnie interaktywną tablicą, do której uczeń ma dostęp w każdej chwili, również po lekcji;
 • moje interaktywne dokumenty-lekcje są profesjonalnie przygotowane, przemyślane pod kątem metodycznym i przede wszystkim dopasowane do poziomu i potrzeb ucznia;
 • zakres dokumentów do wspólnej pracy obejmuje, oprócz interaktywnych dokumentów i ćwiczeń, filmy, materiały audio, gry językowe, jaki i sprawdzone podręczniki;
 • szeroki i różnorodny wachlarz tematów poruszanych na lekcjach : od światowych aktualności politycznych, ekonomicznych czy społecznych, poprzez nowe technologie, słynne biografie, po francuskie piosenki;
 • moje zajęcia online w niczym nie odbiegają od zajęć w formie tradycyjnej - są nawet ciekawsze, bardziej dynamiczne i energiczne, a dzięki temu bardziej efektywne;
 • miła i przyjazna atmosfera,  czyli naturalny i oczywisty element w celu ułatwienia nauki i zapewnienia satysfakcji ucznia. :)

______________________________________ ___________________

CENY

Lekcje indywidualne:

Lekcja 45 min = 80 zł - 1x w tygodniu 
                           = 75 zł - 2x w tygodniu

Lekcja 60 min. = 95 zł - 1x w tygodniu
                            = 90 zł - 2x w tygodniu

Grupa 2 osobowa

Lekcja 45 min = 45 zł - 1x w tygodniu     
                           = 40 zł - 2x w tygodniu

Lekcja 60 min. = 60 zł 1x w tygodniu         
                            = 55 zł 2x w tygodniu

________________________________________ _________________

LEKCJA PRÓBNA
Bezpłatna 30-minutowa lekcja próbna. 

________________________________________ _________________

KONTAKT
Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej mojej szkoły : francuski-possible(dot)pl

Znajdziesz mnie również na Instagramie : francuski_possible i na Facebooku : SzkołaFrancuskiegoPossible oraz na You Tube

Skontaktuj się ze mną telefonicznie : 728 504 360 lub napisz maila :  (adres znajdziesz na mojej stronie internetowej).

Zapraszam serdecznie! :)

À très bientôt!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2021

Lekcje z Panią Anetą to prawdziwa przyjemność i frajda!! Mój synek za każdym razem nie mógł się doczekać kolejnej a i ja chętnie "podsluchiwałam":-)
Bardzo profesjonalne podejście zarówno do małego jak i dużego odbiorcy,kreatywność i ogromne zaangażowanie Nauczyciela.Polecam serdecznie!!!

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2021

Szkoła Języka Francuskiego Possible udowodniła mi, że to co niemożliwe może stać się możliwym, że nie ma barier wiekowych rozpoczęcia nauki języka obcego. Zaczęłam naukę tego pięknego języka (francuskiego) w dość późnym wieku (40+). Dziś po kilku latach nauki posługuję się tym językiem na poziomie komunikatywnym. Nie ma chyba tematu, który byłby dla mnie wyjątkowym problemem do konwersacji. Oczywiście zawsze można wejść na jeszcze wyższy poziom, dlatego cały czas doskonalę swoje umiejętności na indywidualnych lekcjach. Spotkania z lektorką - Panią Anetą, to duża przyjemność. Duże doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi, zindywidualizowane podejście do ucznia, determinacja, aby nauczyć, a nie tylko odbyć lekcję, nienaganne przygotowanie do każdego spotkania, elastyczność w planowaniu spotkań (dla osoby, takiej jak ja - pracującej i mającej rodzinę, to bardzo ważne) oraz duża komunikatywność, sumienność i życzliwość, to atuty, które wyróżniają Lektorkę. Szkoła godna polecenia :).

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2021

Lekcje języka francuskiego w Szkole Possible są czystą przyjemnością! Pani Aneta to doskonałe źródło wiedzy. Zajęcia są dopasowane do potrzeb ucznia, a materiał przerabiany w trakcie lekcji jest bardzo urozmaicony! Zaangażowanie oraz doświadczenie Pani Anety zachęca mnie do dalszej nauki! Polecam!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2021

Świetna nauczycielka francuskiego. Współpracoeaaliśmy kilka lat. Dobre podejscie do uczniów. Nasze dzieci byly zachwycone i robiły widoczne postępy. Polecam

avatar
Nadia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2021

Oh là là ! Czy to możliwe!? Nareszcie mam takie zajęcia z języka francuskiego , jakie sobie wymarzyłam . Mówię po francusku, a Pani Profesor mnie rozumie! Pani Aneta jest wymarzoną nauczycielką : inteligentna, piękna, cierpliwa. Potrafi w prosty sposób wytłumaczyć o co chodzi w tej zwariowanej francuskiej gramatyce( mogę to docenić bo sama jestem nauczycielką). Dyskutujemy na różne tematy i nawet mój piesek nabrał francuskiej elegancji, słuchając nas.
Bardzo polecam! Prawdziwa uczta dla umysłu !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.