Aneta Bulela - Szkoła Języka Francuskiego Possible

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Faktura VAT

Aneta Bulela - Szkoła Języka Francuskiego Possible

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Aneta Bulela - Szkoła Języka Francuskiego Possible

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2021

Lekcje z Panią Anetą to prawdziwa przyjemność i frajda!! Mój synek za każdym razem nie mógł się doczekać kolejnej a i ja chętnie "podsluchiwałam":-)
Bardzo profesjonalne podejście zarówno do małego jak i dużego odbiorcy,kreatywność i ogromne zaangażowanie Nauczyciela.Polecam serdecznie!!!

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2021

Szkoła Języka Francuskiego Possible udowodniła mi, że to co niemożliwe może stać się możliwym, że nie ma barier wiekowych rozpoczęcia nauki języka obcego. Zaczęłam naukę tego pięknego języka (francuskiego) w dość późnym wieku (40+). Dziś po kilku latach nauki posługuję się tym językiem na poziomie komunikatywnym. Nie ma chyba tematu, który byłby dla mnie wyjątkowym problemem do konwersacji. Oczywiście zawsze można wejść na jeszcze wyższy poziom, dlatego cały czas doskonalę swoje umiejętności na indywidualnych lekcjach. Spotkania z lektorką - Panią Anetą, to duża przyjemność. Duże doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi, zindywidualizowane podejście do ucznia, determinacja, aby nauczyć, a nie tylko odbyć lekcję, nienaganne przygotowanie do każdego spotkania, elastyczność w planowaniu spotkań (dla osoby, takiej jak ja - pracującej i mającej rodzinę, to bardzo ważne) oraz duża komunikatywność, sumienność i życzliwość, to atuty, które wyróżniają Lektorkę. Szkoła godna polecenia :).

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2021

Lekcje języka francuskiego w Szkole Possible są czystą przyjemnością! Pani Aneta to doskonałe źródło wiedzy. Zajęcia są dopasowane do potrzeb ucznia, a materiał przerabiany w trakcie lekcji jest bardzo urozmaicony! Zaangażowanie oraz doświadczenie Pani Anety zachęca mnie do dalszej nauki! Polecam!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2021

Świetna nauczycielka francuskiego. Współpracoeaaliśmy kilka lat. Dobre podejscie do uczniów. Nasze dzieci byly zachwycone i robiły widoczne postępy. Polecam

avatar
Nadia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2021

Oh là là ! Czy to możliwe!? Nareszcie mam takie zajęcia z języka francuskiego , jakie sobie wymarzyłam . Mówię po francusku, a Pani Profesor mnie rozumie! Pani Aneta jest wymarzoną nauczycielką : inteligentna, piękna, cierpliwa. Potrafi w prosty sposób wytłumaczyć o co chodzi w tej zwariowanej francuskiej gramatyce( mogę to docenić bo sama jestem nauczycielką). Dyskutujemy na różne tematy i nawet mój piesek nabrał francuskiej elegancji, słuchając nas.
Bardzo polecam! Prawdziwa uczta dla umysłu !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.