Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Poznań
Świnoujście
Szczecin
Goleniów
Gryfino
Mielno
Międzyzdroje
Kamień Pomorski
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 / 45 min

Hania

Opis ogłoszenia

Nauka matematyki w języku angielskim dla dzieci, które zaczynają swoją przygodę z matematyką i językiem angielskim. W zależności od wieku uczę głównie poprzez zabawę (gry, krzyżówki, uzupełnianki, wykreślanki, piosenki, …) ale nie tylko. Jeśli potrzeba to również piszemy i czytamy. Czego możemy się uczyć? Np. kształty figur w języku angielskim (oczywiście w języku polskim również dziecko musi poznać nazwę o ile jej nie zna), dodawanie, mnożenie,… a starsi nawet ułamki i wiele innych rzeczy. Zajęcia odbywają się u mnie w domu na ulicy Przyjaciół Żołnierza. (osiedle Bandurskiego). Cena za 45 minut 40 zł. Możliwość uczenia dwójki dzieci równocześnie po uprzednim ustaleniu ceny. Również lekcje online.  Z zawodu jestem matematykiem i informatykiem, nauczycielką dyplomowaną.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1988 - 07.1994
Uniwersytet Szczeciński
Magister
Matematyka
10.1993 - 07.1997
Politechnika Szczecińska
Magister inżynier
Informatyka
Kursy i szkolenia
04.2004
egzaminator maturalny z matematyki
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.