Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Online
Gorzów Wielkopolski
Zielona Góra
Poznań
Ostrów Wielkopolski
Gniezno
Piła
Konin
Koło
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka70 / 60 min

Hania

Opis ogłoszenia

Jestem magistrem matematyki, mgr inż. informatyki, egzaminatorem egzaminu maturalnego z matematyki, nauczycielką dyplomowaną (poprzednio nauczycielem akademickim Politechniki Szczecińskiej). Od wielu lat nauczam matematyki. Przygotuję do matur (mile widziany poziom rozszerzony), egzaminu ósmoklasisty, konkursów matematycznych, kolokwiów i zaliczeń oraz do lekcji na bieżąco.

Wielu moich uczniów osiągnęło sukces. Większość moich uczniów uczęszcza na lekcje do mnie przez kilka lat - często do czasu aż dotrą do matury. Co świadczy o tym, że uczniowie czują się na lekcjach dobrze i osiągają odpowiednie wyniki w nauce i poziom wiedzy. Z obecną rekordzistką uczymy się razem już siódmy rok.

W w chwili obecnej pozostało miejsce na lekcję online.

Podczas lekcji online dostosowuję sprzęt i oprogramowanie do potrzeb ucznia. Używamy komputera, a czasem komórki. Wykorzystuję tablicę wirtualną.

Z moich obserwacji wynika, że wielu uczniów czuje się doskonale podczas moich lekcji online, więc nie należy się bać tej formy nauczania, o ile jest dobrze prowadzona.

Cena lekcji lekcji 45 minut 55 zł, 60 minut 70 zł, 90 minut 100 zł.

Jeśli chcesz razem ze mną pogłębiać wiedzę matematyczną zadzwoń pod numer 506636351. Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1988 - 07.1994
Uniwersytet Szczeciński
Magister
Matematyka
10.1993 - 07.1997
Politechnika Szczecińska
Magister inżynier
Informatyka
Kursy i szkolenia
04.2004
egzaminator maturalny z matematyki
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.