Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Szczecin (centrum)
Police
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia45 / 60 min

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem studentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczęszczałam na profil biologiczno-chemiczny. Chemia jak i biologia są dla mnie pasją. Poszerzam swoją wiedzę zdobytą w szkole jakże i na studiach o czytanie artykułów, rozwiązywanie różnych zadań w tej dziedzinie. Znam potrzeby uczniów i wiem jak wytłumaczyć im zawiłe pojęcia w najprostszy sposób.Posiadam opracowane przez siebie materiały dydaktyczne, które są dostosowane do ucznia. Tworzę notatki, testy dla każdego z uczniów osobno. Przez wiele lat nauki wyrobiłam sobie skuteczny i prosty sposób nauki przedmiotów ścisłych. Udzielałam korepetycji uczniom na różnych poziomach.Wspólnie możemy osiągnąć upragniony cel.

Pomagam także w rozwiązywaniu zadań, kart zadań. Możecie mi je Państwo przesłać a ja wyślę gotowe rozwiązanie. 

W trakcie trwania pandemii udzielam korepetycji online. 

UWAGA! Niestety w tym roku akademickim nie podejmuje się przygotowania do matury ze względu na obszerny plan zajęć. Przepraszam za nieudogodnienia.

Proszę o kontakt SMS, oddzwonię do Państwa w wolnej chwili.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2019

Bardzo dobra współpraca. Moja córka pobiera od Pani Agnieszki korepetycje już ponad 2 lata. Wyprowadziła moją córkę z zagrożenia z chemii. Teraz córka ma oceny na poziomie 5 i 6. Polecam wszystkim rodzicom. Miła, uśmiechnięta i inteligentna studentka

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2019

Pani Agnieszka to naprawdę świetna korepetytorka. Pomogła mi w chemii kiedy byłam zagrożona z tego przedmiotu. Nawet najtrudniejsze pojęcia potrafi wyjaśnić w zrozumiały sposób. Punktualna, miła i uśmiechnięta. Tłumaczy wszystko zrozumiale. Przygotowuje materiały, zadania. Poleciałam ją koleżanką.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.