Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Szczecin (centrum)
Police

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Agnieszka

O mnie

Studentka drugiego roku ratownictwa medycznego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Otwarta i ciepła osoba szybko nawiązująca kontakt. Znam wiele ciekawych sposobów nauki, przetestowanych przeze mnie które pozwoliły zdać mi maturę na zadowalającym poziomie. Przeprowadzam korepetycje w ciekawy i przystępny sposób dla każdego ucznia.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2019

Bardzo dobra współpraca. Moja córka pobiera od Pani Agnieszki korepetycje już ponad 2 lata. Wyprowadziła moją córkę z zagrożenia z chemii. Teraz córka ma oceny na poziomie 5 i 6. Polecam wszystkim rodzicom. Miła, uśmiechnięta i inteligentna studentka

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2019

Pani Agnieszka to naprawdę świetna korepetytorka. Pomogła mi w chemii kiedy byłam zagrożona z tego przedmiotu. Nawet najtrudniejsze pojęcia potrafi wyjaśnić w zrozumiały sposób. Punktualna, miła i uśmiechnięta. Tłumaczy wszystko zrozumiale. Przygotowuje materiały, zadania. Poleciałam ją koleżanką.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.