Pawel Majcher

Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Online
Warszawa (Mokotów +6)

Pawel Majcher

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Pawel Majcher

O mnie

Wykładowca – praktyk paweł majcher: pilot z dożywotnim certyfikatem english icao 6; posiadacz licencji cpl(a), na co dzień pracujący w liniach lotniczych za sterami b737; licencjonowany dyspozytor lotniczy fdl; profesjonalista z 8 letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego oraz przygotowywaniu pilotów do rozmów kwalifikacyjnych w liniach lotniczych Biegła znajomość języka hiszpańskiego, portugalskiego i 2 dyplomy zagranicznych uczelni – university of portsmouth, uk oraz west virginia university, wv, usa

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
07.2006
TOEFL Certificate
07.2009
Bachelor of Arts, University of Portsmouth
05.2014
Master of Arts, West Virginia University
03.2018
ICAO Aviation English Certificate LEVEL 6 Ważność ( for life)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2019

Byłem jednym z uczestników 32 godzinnego kursu z języka angielskiego lotniczego, który Paweł prowadził. Fantastyczne zajęcia, atmosfera bardzo pozytywna, prowadzący obszernie przygotowany do zajęć, super podejście do uczestników. Gorąco polecam Pawła, zdecydowanie najlepszy nauczyciel/wykładowca angielskiego z jakim miałem styczność.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2016

Paweł przygotowywał mnie przez pół roku do rozszerzonej matury z języka angielskiego. Dzięki swojemu zaangażowaniu, profesjonalizmowi i ogromnej wiedzy wyprowadził mnie z poziomu, który klasyfikował się jedynie do matury podstawowej. Zawsze był świetnie przygotowany, zajęcia prowadził na 200%, dając z siebie wszystko i przekazując wiedzę w sposób niebywale interesujący.
Co więcej, jest to korepetytor, który podchodzi do każdego ucznia w sposób indywidualny, potrafił szybko ocenić na co mnie stać i był bardzo wymagający wobec odkrytego potencjału, jaki we mnie drzemał. Atmosfera na zajęciach zawsze była bardzo pozytywna, dzięki czemu mogłam się otworzyć i przełamać bariery, jakie do tej pory napotykałam podczas nauki tego języka, aż w końcu język angielski ze znienawidzonego, stał się moim ulubionym.
Paweł jest to pierwszy nauczyciel dzięki któremu odniosłam tak duże sukcesy, który jest zawsze zaangażowany i przygotowany.
Jest wymagający, ale przy tym świetnie motywuje i docenia postępy.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2015

Zajęcia z Pawłem dużo mi dały. Każde spotkanie super przygotowane. Profesjonalne podejście do ucznia. I totally recommend him!

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2014

Chodziłem do Pawła na konwersacje 3 miesiące i zdecydowanie polecam. Zawsze przygotowany, interesujące tematy do rozmów a przede wszystkim perfekcyjny angielski.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.