Piotr Maksymowicz

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Wrocław
Faktura VAT

Piotr Maksymowicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/530 opinii
Dla użytkownika Piotr Maksymowicz

O mnie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego. Nauczanie jest moją pasją już od kilkunastu lat.Mam osiem lat doświadczenia jako trener języka angielskiego. W tym czasie udało mi się przygotować do różnego rodzaju egzaminów (Matura, FCE, CAE, CPE, TOEFL, BEC etc.) ponad 150 uczniów.Przez długi czas sam uczęszczałem na korepetycje u wielu nauczycieli, dzięki czemu udało mi się zdobyć wiedzę i doświadczenie, potrzebne do efektywnego nauczania innych. Gwarantuję, że w bezstresowej atmosferze przygotujemy się do każdego wyzwania. :)

Serdecznie zapraszam!

Piotr

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 30
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2023

Bardzo cieszę się, że trafiłam na zajęcia z Piotrem, bo już nie sądziłam, że zrobię w swoim życiu jakikolwiek progres w angielskim... Przede wszystkim dzięki Piotrowi zyskałam więcej pewności i zaufania do siebie więc teraz nie wstydzę aż tak, jak mam powiedzieć coś po angielsku przy innych osobach, dzięki czemu mogę po prostu ćwiczyć. I na prawdę zawsze cieszę się na zajęcia, bo panuje na nich świetna atmosfera - zawsze jestem się w stanie nauczyć czegoś nowego. A nawet jak nie zapamiętam lub ciągle coś mylę to czuję wsparcie i dzięki mniejszym lub większym podpowiedziom w końcu mi się udaje!
Piotr zwraca uwagę na wymowę, płynność wypowiedzi i wplata fajne słówka, które są alternatywą dla takich bardziej "typowych/standardowych" - wskazuje jak powiedzieć coś "ładniej", a także super cierpliwie i w sposób praktyczny tłumaczy gramatykę. A to wszystko przemieszane jest z dużą dozą poczucia humoru i żarcików, co mi bardzo odpowiada i pozwala mi pozbyć się irytacji jaka mnie ogarnia, gdy zacinam się w środku zdania :)
Zajęcia odbywają się punktualnie, co jest też ogromną wartością.
Więc podsumowując: polecam gorąco! :)

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2023

Zajęcia z Panem Piotrem były bardzo przemyślane. Każda lekcja była dostosowana do ówczesnych potrzeb i skupiała się na eliminowaniu błędów. W moim przypadku zajęć było niewiele, lecz i tak udało się poprowadzić kurs w kierunku dającym mi najwięcej korzyści. Bardzo polecam Pana Piotra, bez względu na to czy zależy nam na długotrwałej nauce, czy szybkim przygotowaniu.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2023

Jestem uczennicą Piotra od ponad dwóch lat. Zawsze myślałam ze mój poziom to b2, ale kiedy ktoś zaczepił mnie na ulicy pytając o drogę, odpowiadałam „sorry, I don’t speak English!” i uciekałam. Dodatkowo, szkoła wychowała mnie na grammar nazi, więc popełnianie błędów to był mój największy koszmar i wstyd. Dzięki regularnym zajęciom u Piotra polubiłam język angielski i pokonałam blokady, teraz posługuje się językiem w pracy i w czasie wolnym. Oprócz tego, z każdymi zajęciami zyskuję większą świadomość językową, zawsze wynoszę coś nowego.

Piotr prowadzi zajęcia w bardzo przyjaznej i luźnej atmosferze, forma zajęć oraz materiały są indywidualnie dopasowane pod potrzeby ucznia. Mam wrażenie, że źródła od Piotra są nieskończone - poleci coś na każdy temat, w każdej formie. Dodatkowo, ma ogromną wiedzę ogólną i często to właśnie na zajęciach dowiaduję się o ważnych wiadomościach ze świata.
Piotr uważnie słucha ucznia, podrzuca przydatne słownictwo, wyłapuje ciekawe błędy, które następnie wspólnie próbujemy „wyplewić”. A wszystko to dzieje się stopniowo, zgodnie z moim poziomem.
Na zajęciach nie ma nudy, jestem zmotywowana i naładowana pozytywną energią!

A Piotra poleciłam przyjaciółce!

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2022

Zajęcia z Panem Piotrem zaczęłam na początku 2021 roku, od tego czasu spotykamy się regularnie. Moim celem było podniesienie moich kompetencji językowych oraz zdanie dwóch certyfikatów, które wykraczają poza zakres podstawy programowej w szkole (jestem uczennicą czwartej klasy liceum). W czerwcu zadałam certyfikat CAE, a w najbliższych miesiącach planuje przystąpić do egzaminu IELTS. Dzięki lekcją z Panem Piotrem zyskałam umiejętność swobodnego wypowiadania się w języku angielskim, a także przestałam obawiać się wyjazdu za granice na studia.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Do Pana Piotra trafiłem pod koniec pierwszej klasy liceum, gdyż miałem problem ze zdaniem owej klasy (groziła mi jedynka z języka angielskiego). Po ukończeniu gimnazjum moje umiejętności ograniczały się układania podstawowych zdania podocznie "Kali jeść. Kali pić". Pan Piotr sprawił nie dość, że polubiłem język angielski to jeszcze zacząłem go umieć ( na koniec drugiej klasy miałem już bardzo mocną czwórkę ). Dzisiaj odebrałem wyniki maturalne, które mówią same za siebie: 90% z podstawy i 70% z rozszerzenia. Serdecznie polecam zajęcia z Panem Piotrem dla każdego kto chce podszkolić się z języka angielskiego. Po kilku spotkaniach będzie to już czysta przyjemność, gdyż Pan Piotr jest bardzo miłą i wesołą osobą, a co najważniejsze do bólu skuteczną.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2022

Jeżeli ktoś szuka świetnego nauczyciela, posiadającego rozległą wiedzę w wielu dziedzinach od biznesu, polityki, a na wojskowości kończąc, to serdecznie polecam. Warsztat, kompetencje robią wrażenie. Nie sposób się nudzić podczas lekcji, zarówno dzięki technice nauczania jak i atrakcyjności materiałów z których Piotr korzysta. Osobowość Piotra połączona z łatwością nawiązywania kontaktu i zrozumieniem ucznia robi wrażenie, podobnie jak poczucie humoru. Ma po prostu talent. I ostatnio adoptował psiaka :).

avatar
Fryderyk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2022

Pan Piotr to prawdziwy człowiek orkiestra. Świetnie naucza języka, korzystając z ciekawych i różnorodnych materiałów (filmy, filmiki, ciekawe teksty, zadania z różnorodnych źródeł, artykuły, memy). Każdorazowo znajduje jakiś wciągający temat do konwersacji. Podczas luźnej rozmowy podrzuca przydatne słówka, zwroty oraz poprawia wymowę. Progres zauważyć można już od pierwszych spotkań. Sposób przekazu informacji cechuje się wysoką wydajnością i daje przestrzeń do rozwoju na płaszczyznach takich jak zapamiętywanie informacji, tworzenie tekstów i wypowiedzi oraz czytanie ze zrozumieniem. Poza niezaprzeczalnym talentem do nauczania Pan Piotr to oczywiście człowiek biznesu, znawca sztuki i wszelkich spraw ludzkich. Jest niespotykanie przyjazną osobą godną polecenia.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2022

Szczerze polecam, lekcje prowadzone są w bardzo efektywny sposób i w świetnej atmosferze. Podczas zajęć nie ma najmniejszego problemu z omówieniem jakiegokolwiek zakresu materiału. Są to bez wątpienia najlepsze korepetycje z języka angielskiego, na jakie uczęszczałam

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2021

Świetny nauczyciel. Lekcje były nie tylko rozwijające, ale też ciekawe. Podobało mi się, że Piotr przedstawiał mi wiele pomysłów na naukę w przyjemny sposób - wysyłał linki do podcastów, polecał różne książki po angielsku, krótsze opowiadania, audiobooki itp. Przygotowywaliśmy się do mojego egzaminu CAE i gdy otrzymałem wyniki okazało się, że zaliczyłem test na poziomie C2. Polecam każdemu!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2021

Jedyny nauczyciel j. angielskiego, jakiego polecam. Sama jestem nauczycielką innego języka, dlatego wybór idealnego nauczyciela nigdy nie jest prosty, ponieważ wymagania względem osoby z tej samej branży są jeszcze większe. Do tego dochodzi fakt, że po prostu nigdy nie lubiłam tego języka i żaden z nauczycieli, których miałam nie zachęcił do jego nauki. Piotr ma ogromną wiedzę, a już w szczególności, jeśli chodzi o język potoczny, czego brakuje większości, którzy uczą ze standardowego podręcznika. 100% żywego języka także branżowego z dużą dawką konwersacji i śmiechu. Dzięki niemu nie zmuszam się już do nauki angielskiego i zaczęłam wyrabiać sobie dobre nawyki w postaci oglądania wideo i czytania po angielsku z własnej nieprzymuszonej woli. Na każdą lekcję czeka się z niecierpliwością i nie chce się odwoływać. Można nawet odnieść wrażenie, że obojętnie ile lekcji się zarezerwuje w tygodniu, są one tak świetne, że zawsze jest ich zbyt mało i chciałoby się zarezerwować jeszcze godzinkę :)
Wielu nauczycieli mogłoby się od niego uczyć! Serdecznie dziękuję!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2020

Serdecznie polecam wszystkim, którzy szukają osoby z dużą wiedzą, kompetentnej i zawsze przygotowanej, lekcje prowadzone przez Piotra. Dzięki jego pomocy w ciągu kilku miesięcy pracy dostrzegalnie poprawiłam poziom języka, nabrałam swobody i płynności i z sukcesem podeszłam do egzaminu CAE. Piotr jest nauczycielem, który potrafi wytłumaczyć rzeczy wydające się bardzo trudne bardzo prosto, jako jeden z nielicznych zwraca uwagę na wymowę, dużo słówek i konstrukcji podrzuca "przy okazji", reaguje na zauważone luki w wiedzy ucznia błyskawicznie, a co więcej - lekcje są nie tylko merytoryczne, ale odbywają się w przemiłej atmosferze.

Jeszcze raz dziękuję za pomoc Piotrek i pozdrawiam serdecznie!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2020

Piotr to nauczyciel z prawdziwego zdarzenia z ogromną wiedzą językową oraz ogólną! Indywidualne podejście do ucznia, profesjonalizm oraz wielka życzliwość sprawiają, że zajęcia mobilizują do nauki, dają niesamowity zastrzyk energii oraz, co najważniejsze, wiedzy. Piotr to nauczyciel wymagający przy czym jest niezwykle cierpliwy oraz motywujący – dla mnie jest to kompozycja wręcz idealna! Dzięki Piotrowi zyskuję językową pewność siebie, a dodatkowo uczę się wielu nowych rzeczy z przeróżnych dziedzin. Zajęcia są wręcz fantastyczne! Uporządkowane oraz niesamowicie ciekawe, za każdym razem czekam na nie z ogromną niecierpliwością. Często, po ciężkim dniu, to właśnie lekcje z Piotrem pozwalają mi się zrelaksować oraz odzyskać energię. Nauka w takiej atmosferze to czysta przyjemność! Polecam z całego serca!

avatar
MM
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2020

Szczerze polecam naukę angielskiego z Piotrem. Po wielu podejściach z innymi nauczycielami, które niestety kończyły się tak samo, czyli jeszcze większą demotywacją, nieuporządkowaną wiedzą i zapominaniem najprostszych wyrazów w czasie wypowiedzi, natrafiłam na Piotra, który nauczył mnie mówić w j. ang. Piotr ma bardzo dobrą wymowę i na to też uczula swoich uczniów, lekcje są przyjemne i efektywne. Dzięki Piotrowi polubiłam ten język, używam go chętnie w każdej nadarzającej się sytuacji a moje wypowiedzi nie ograniczają sie w końcu do jednego, prostego zdania.

avatar
Józef
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Piotr to nauczyciel z powołania. Właściwie na tym mógłbym skończyć pisanie opinii, bo w tym zdaniu zawiera się najwyższa ocena jakości nauczania.
Dodam jeszcze, że ma szeroką wiedzę ogólną, którą oczywiście potrafi przedstawić w języku angielskim. Taka umiejętność pomaga mu trafnie odpowiedzieć na niemal każde zadane pytanie dotyczące zwrotów w języku obcym. Dzięki temu jako uczeń dobrze czułem się zadając pytania i nie miałem oporów żeby dopytywać, gdy czegoś nie rozumiałem albo gdy chciałem dowiedzieć się coś co mnie nurtowało.
Polecam szczerze, nie zawiedziesz się!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2019

Nie jest łatwo znaleźć nauczyciela, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom, ale z Piotrem od razu załapałam nić porozumienia, bo oboje podchodzimy poważnie do postawionych celów. Szukałam pomocy w przygotowaniu do egzaminu CAE, który od dawna widniał na mojej bucket liście, ale wciąż nie mogłam się do tego zabrać. Dopiero z Piotrem udało się wypracować system nauki, który był efektywny i skuteczny. W końcu przestałam mieć uczucie, że marnuję czas i błądzę po omacku. Na zajęciach otrzymywałam regularny feedback dotyczący postępów oraz obszarów nad którymi musiałam więcej popracować. Każde zajęcia były nastawione na osiągnięcie mojego celu i cieszyłam się, że były przed mną stawiane kolejne wyzwania. Piotr kreatywnie podchodzi do zajęć dlatego z zaciekawieniem czekałam na każde kolejne spotkania, bo nigdy nie było nudno. Jestem super zadowolona z wyboru nauczyciela, a obecnie szczęśliwą posiadaczką certyfikatu CAE:))))) Wszystkim serdecznie polecam Piotra!!!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2019

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Piotrem każdemu przyszłemu maturzyście i nie tylko! Zajęcia były prowadzone w miłej, luźnej atmosferze. Pan Piotr jest korepetytorem wymagającym, ale również wyrozumiałym i posiada indywidualne podejście do ucznia. Na każde zajęcia przygotowywał własne materiały, z którym korzystałam podczas zajęcia oraz powtórek, tuż przed samą maturą. Dzięki jego pomocy podstawowy angielski zdałam na 98%, a rozszerzenie na 88%. Polecam!

Smart Content Piotr Maksymowicz

Dziękuję serdecznie za opinię i życzę powodzenia na studiach. :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Mistrzostwo świata! Trzy miesiące przed maturą mój angielski ograniczał się do present simple a czasy przeszłe i przyszłe tworzyłem dodając tomorrow lub yesterday ;) Finalnie napisałem mature podstawowa na około 90 a rozszerzenie 70 procent! Serdecznie polecam, licealistom i nie tylko!

Smart Content Piotr Maksymowicz

Dziękuję bardzo Michale. :) Powodzenia na studiach!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Wspaniały człowiek! Wspaniały korepetytor! Polecam każdemu.
Przez wszystkie lata nauki nigdy nie miałem równie dobrego nauczyciela. Poza nauką jest również kolegą do którego zawsze możesz zwrócić się o pomoc. Robi przepyszną kawę!
Młody, ambitny i wiecznie uśmiechnięty człowiek który nauczanie ma chyba we krwi. Jeszcze raz gorąco polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2017

Piotr prowadzi zajęcia profesjonalnie i według ustalonego planu. Posiada ogromną wiedzę i ma znakomite podejście do ucznia. Moja nauka języka angielskiego nigdy nie była bardziej efektywna i jednocześnie przyjemna. Polecam wszystkim, niezależnie od wieku i poziomu angielskiego.

avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2017

Po ledwo zdanym angielskim w drugiej klasie naprawdę obawiałem się matury. Dzięki regularnym zajęciom z panem Piotrem udało mi się zaliczyć na 80% i w końcu zrozumiałem gramatykę. Polecam!

Smart Content Piotr Maksymowicz

Dziękuję za opinię i powodzenia na studiach. :)

avatar
Ryszard
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2017

Pan Piotr pomógł mi nie tylko w przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim, ale potem również w doszlifowaniu języka na tyle, aby swobodnie współpracować z klientami zagranicznymi. Polecam.

Smart Content Piotr Maksymowicz

Dziękuję serdecznie za opinię Panie Ryszardzie.

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2017

Dzięki Piotrowi rozszerzona matura z angielskiego nie była mi straszna, zwłaszcza część ustna. Rozmowy po angielsku na różne tematy naprawdę pomagają zyskać pewność siebie przed egzaminem. Polecam gorąco!

Smart Content Piotr Maksymowicz

Bardzo się cieszę, że mogłem pomóc. Pozdrawiam!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Profesjonalnie i wymagająco z potężną dawką motywacji i humoru.
Polecam każdemu, zarówno początkującym jak i tym co chcą doszlifować swoje umiejętności.

Smart Content Piotr Maksymowicz

Dziękuję za opinię Aneto. :)

avatar
Tymoteusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2017

Pracowałem z Panem Piotrem przez ostatnie kilka miesięcy pod kątem zbliżającej i sam jestem pod wrażeniem postępów jakie zrobiłem dzięki pracy z nim, a jeszcze niedawno najprostsze zadania sprawiały mi ogromny problem. Czuję, że praca nie poszła na marne i dzięki kontynuacji korepetycji do samej matury będę przygotowany na 100%!

Smart Content Piotr Maksymowicz

Dzięki Tymku. Będzie dobrze. :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2017

Potrzebowałem odświeżenia angielskiego przed rozpoczęciem nowej pracy, Piotr pomógł mi w przygotowaniach do rozmowy jak i później w szlifowaniu biznesowych aspektów języka. Polecam ze względu na przyjemną atmosferę jak i profesjonalizm.

Smart Content Piotr Maksymowicz

Dziękuję za komentarz Paweł i życzę samych sukcesów.

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2016

Pan Piotr to nie tylko bardzo dobry korepetytor, a przede wszystkim przemiły człowiek, z którym nauka przebiega w przyjemnej atmosferze. Potrafi przy tym świetnie wypunktować błędy i zmotywować do pracy.

Smart Content Piotr Maksymowicz

Dziękuję serdecznie za opinię Przemku. :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2016

Piotr pomógł mi przypomnieć sobie angielski pod kątem pracy zawodowej. Dzięki indywidualnie dopasowanemu programowi nauki, umiejętności przekazania wiedzy, cierpliwości i umiejętności zmotywowania do nauki nasza współpraca jest bardzo efektywna. Polecam!

Smart Content Piotr Maksymowicz

Dzięki wielkie za opinię! :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2016

Pierwszy, i chyba jedyny, człowiek, który zdołał wbić mi do głowy statystykę. Chwała mu za to i wielkie dzięki. Poza tym fajny człowiek.

Smart Content Piotr Maksymowicz

Dzięki za komentarz. :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2016

Piotr bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu z angielskiego. Byl cierpliwy i wymagający - co dla mnie bylo bardzo ważne, bo należę do tych leniwych :-) Dzieki niemu oprócz dobrych wyników, mogę swobodnie porozumiewać się w tym języku :) Polecam! :-)

Smart Content Piotr Maksymowicz

Bardzo się cieszę, że mogłem Ci pomóc Marto. :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2016

Polecam konwersacje z Piotrem. Pomógł mi "odkurzyć" mój angielski oraz przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w tym języku. Dzięki temu czułem się swobodniej na rozmowie. Polecam każdemu niepewnemu swoich umiejętności.

Smart Content Piotr Maksymowicz

Dziękuję za opinię Bartku. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.