Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Online
Warszawa

Piotr Lato

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/518 opinii
Dla użytkownika Piotr Lato

O mnie

Bez zbędnego lania Wasser:)Jestem lektorem zdecydowanie nie z rozsądku, ale z zamiłowania.

Potrafię to robić, pewnie dlatego, że lubię:)

Zależy mi bardzo na tym, żeby student się nauczył, żeby tą umiejętność wyniósł z moich kursów, żeby poczuł, że można. Trenuję delikwenta jak na siłowni:) Ale forma treningu jest raczej przyjazna i w dość sympatycznych okolicznościach przyrody:)

A i kawy się można niezłej napić.Gratisowo polecam dobrą niemiecką muzę:)))

Do zobaczenia!

OLE!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.1990 - 08.1994
Grundschule + Hertz-Gymnasium, Berlin, DEUTSCHLAND
Aussprache, Grammatik :)
Kursy i szkolenia
05.1996
Mittelstufe II - Instytut Austriacki w Warszawie
02.2012
Szkolenie lektorskie BERLITZ
Doświadczenie
01.2000 - aktualnie
Piotr Lato
Od 2000 udzielam korepetycji uczniom oraz osobom dorosłym
02.2012 - aktualnie
Międzynarodowa Szkoła języków obcych BERLITZ

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2020

Bardzo polecam lekcje z Piotrem! Profesjonalnie, zabawnie i merytorycznie :) Zajęcia są kompleksowe i można się pouczyć nie tylko suchej gramy, ale także prawidłowej wymowy i konwersacji bez stresu. Naprawdę najfajniejsze zajęcia z niemieckiego, jakie do tej pory miałam.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2020

Lekcje są bardzo sympatyczne i luźne, a przy tym można się wiele nauczyć. Bardzo polecam

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2019

Dzień dobry,Pan Piotr pomaga synowi w nauce języka niemieckiego jest poprostu świetny,profesjonalny w tym co robi. Jak mamy problem z angielskim też nie ma problemu.
Polecam z czystym sercem tego Pana .

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2019

Piotr od kilku miesiecy prowadzi nas przez jezyk niemiecki od samych podstaw. Okazalo sie z tak dobrym nauczycielem postepy przychodza bardzo szybko a dodatkowo sama nauka jest czysta przyjemnoscia. Mysle ze przez profesjonalizm i swietna atmosfere na zajeciach moge goraco polecic zajecia z Piotrem.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2019

Pan Piotr jest rewelacyjnym korepetytorem. Od momentu kiedy zaczął uczyć mojego nastoletniego syna radzi on sobie fantastycznie z klasówkami oraz kartkówkami z j. niemieckiego w szkole. Jednak przede wszystkim warto pokreślić, że lekcje z panem Piotrem prowadzone są w bardzo czytelny i ciekawy sposób. Nowe tematy są rozrysowywane i utrwalane na przykładach z codziennych sytuacji. Zdaniem samego syna: Pan Piotr bardzo dobrze i spokojnie tłumaczy wszelkie zawiłości niemieckiego a przy tym umie zaciekawić i sprawić by lekcja minęła w miłej atmosferze (co jest na pewno wyzwaniem by zainteresować niemieckim nastolatka po całym dniu w szkole). Z mojej strony dodam jeszcze, iż Pan Piotr jest bardzo rzetelny i punktualny. Niedługo córce dojdzie drugi jezyk w szkole - nie mam watpliwosci, iż poprosimy pana Piotra o dodatkową lekcję :-)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2019

Fantastyczny nauczyciel! Jestem pod wrażeniem nie tylko tego jak profesjonalnie, a zarazem przyjemnie przebiegają lekcje Pana Piotra z moim synem, ale przede wszystkim jak jest skuteczny. Po kilku lekcjach przerabiają tematy, które (mam wrażenie) ja przerabiałam co najmniej po pół roku programowej nauki w szkole. Przy tym całym swoim jestestwem potrafi wzbudzić pasję do języka, co nie jest takie oczywiste (ani proste) wobec nastolatka. Syn autentycznie nie może się doczekać kolejnych lekcji, a to jest najlepsza ocena (tym bardziej, że odbywają się w dzień wolny!).

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2018

Świetny nauczyciel. Ciekawe zajęcia które mijają bardzo szybko a niemiecki pochłania sie jakoś tak w miedzy czasie. Swobodna atmosfera i szerokie horyzonty pana Piotra sprawiają ze to nie są nudne zajęcia a fajny i pozyteczny czas. Polecam każdemu na każdym poziomie i w każdym wieku.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2018

Bardzo polecam Piotra! Jest fantastycznym nauczycielem niemieckiego- cierpliwym, zaangażowanym w swoją pracę, z podejściem pedagogicznym do dzieci. Sprawił, że dzieci polubiły niemiecki bardziej niż angielski. Potrafi uczyć dynamicznie i kreatywnie, elastycznie dostosować lekcje do potrzeb i możliwości ucznia.
Do tego Piotr jest bardzo pogodną i sympatyczną osobą!
Mieliśmy dużo szczęścia, że udało nam się znaleźć takiego nauczyciela!

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2017

Pan Piotr ma lekcje języka niemieckiego z moim synem od ponad pół roku. Lekcje prowadzone są w ciekawy i różnorodny sposób, jak najbardziej dostosowany do danej osoby w bardzo miłej atmosferze. Syn wcześniej nigdy nie miał kontaktu z językiem niemieckim i w związku z tym miał problemy w gimnazjum na początku. Teraz zaś jest uczniem piątkowym! Jeśli ktoś poszukuje zaangażowania, profesjonalizmu i indywidualnego podejścia to szczerze polecam naukę z Panem Piotrem!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2017

Lekcje z Piotrem Lato pozwoliły mi uwierzyć, że nawet osoba z taką awersją do języka niemieckiego jak ja, jest w stanie się go nauczyć, a nawet... polubić :) Przez lata próbowałam uczyć się języka w szkole i na różnych kursach jednak efekt był taki, że jeszcze bardziej się zrażałam. Dopiero spotkania z Piotrem pokazały mi, że niemiecki nie gryzie :) Lekcje odbywają się w przemiłej atmosferze, dzięki czemu człowiek niemalże mimowolnie przyswaja wiedzę. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego korepetytora i z pełnym przekonaniem polecam.

avatar
Joanna Kulig
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2017

Przygotowanie castingów po niemiecku z Piotrem Lato to czysta przyjemność. Mimo, że kompletnie nie znam niemieckiego, to efekty naszej pracy zostały docenione przez studia castingowe w Berlinie. Wow, jak Piotr to robi nie wiem, ale jest fenomenalny.
Polecam
Joanna Kulig

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2017

Bardzo polecam lekcje niemieckiego z Piotrem. Są one ciekawe i dynamicznie prowadzone. Potrafi wytłumaczyć trudne zagadnienia w bardzo prosty i zrozumiały sposób. A wiadomo że gramatyka języka niemieckiego nie należy do najłatwiejszych.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2016

Uczę się z Piotrem już od pół roku i po tym czasie muszę przyznać, że po pierwsze widać efekty nauki języka niemieckiego a po drugie zmieniłem podejście do tego ciężkiego języka. Polecam innym z czystym sumieniem.

avatar
Nadia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2016

Ciekawe i dynamiczne lekcje, przemiła atmosfera i szybkie efekty. Piotr świetnie dobiera tempo nauki do możliwości studenta. Bardzo polecam!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2016

świetny lektor, inteligentny, przemiły Człowiek. Bardzo skuteczne lekcje, odbywane z dużą przyjemnością!

avatar
Alex
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2016

Zaczynałem uczyć niemiecki z Piotrem od samego zero i do pozioma gdzie jestem w stanie podtrzymać rozmowę na wiele tematów od zwykłej rozmowy w kawiarnie i do biznes negocjacji w prace. Jako nauczyciel Piotr ma As w rękawie, bo jest przygotowany, doświadczony i ma niezwykle metodę do nauki języka. Najbardziej mi podobało to, że Piotr jest w stanie objaśnić różne tematy graficzne za pomocą markera i arkuszu papieru. I co najważniejsze, piękne poczucie humoru :) jako obcokrajowiec, bardzo mi też podobało, że Piotr znajdował sposób żeby wyłożyć coś klarownie ;)
Piotr ma talent do kontaktu z ludźmi.

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2016

Piotr to świetny nauczyciel: zmusza do myślenia, ale jednocześnie jest cierpliwy i gwarantuje szybkie efekty. Lekcje przebiegają w sympatycznej atmosferze. W ciągu 4 miesięcy właściwie zaczęłam mówić po niemiecku, co jestem w stanie wykorzystać podczas częstych wyjazdów służbowych do Niemiec.

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2016

Pan Piotr uczył nasze obie córeczki niemieckiego przez 3 miesiące.
Z dojazdem do nas nie było problemu, mieszkamy na Białołęce :).
Lekcje były prowadzone w sposób przyjazny dla dzieci i dostosowane do ucznia.
Był to jedyny kontakt z niemieckim dla naszych dzieci.
Starsza córka została przygotowana do 1 klasy Gimnazjum Znakomicie!, w szkole córka ma same 4 i 5 tki, a uczęszcza z uczniami , którzy uczą się języka 6-ty rok.
Młodsza Córka po zmianie szkoły, gdzie nie miała niemieckiego, po nauce z P.Piotrem ma takie podstawy, że w nowej szkole nie ma potrzeby uczęszczania na zajęcia dodatkowe.Pan Piotr ma doskonały kontakt z dziećmi.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.