Piotr Dziewit

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Warszawa
Klaudyn
Izabelin
Janów
Stare Babice
Borzęcin
Koczargi Stare
Truskaw
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka80 - 120 / 60 min

Piotr Dziewit

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem absolwent XIV L.O. im. Stanisława Staszica oraz studiów stacjonarnych Politechniki Warszawskiej, który cały czas obraca się w świecie nauki, aktualnie jako pracownik i doktorant Wojskowej Akademii Technicznej na Wydziale Mechatroniki i Lotnictwa. W związku z prowadzonymi zajeciami, a także wykładami w ramach studiów mam ciagły kontakt z zagadnieniami dotyczacymi fizyki i matematyki oraz wszelkimi nowinkami w tych dziedzinach nauki.

Zajęcia jakie prowadzę dla uczniów mają charakter lekcji, którą można podzielić na trzy charakterystyczne etapy:
1. Weryfikacja dotychczas zdobytej wiedzy
2. Omówienie nowych zagadnień
3. Rozwiązywanie problemów i zadań wspólnie z uczniem
Lekcje mogą mieć formę uzupełnienia wiedzy z ubiegłych lat nauki w szkole, ćwiczenia i utrwalania bieżących tematów, a także wyprzedzania programu nauczania, wg. którego porusza się nauczyciel.

Forma prowadzenia zajęć jest nietypowa i nieco ekscentryczna, pełna wstawek humorystycznych, a czasem nawet doświadczeń. Jednakże ze względu na wyjątkowy charakter zajęć, wiedza, jak i umiejętności związane z omawianym zagadnieniem są przyswajane szybko i skutecznie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu, zarówno telefonicznie (moze być też SMS), jak i mailowo.

Pozdrawiam serdecznie i owocnej nauki

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota08:00 - 17:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 05.2014
Politechnika Warszawska
Magister inżynier
Inżynieria Materiałowa
10.2016 - aktualnie
Wojskowa Akademia Techniczna
Doktor
Budowa i Eksploatacja Maszyn
Kursy i szkolenia
06.2011
Instruktor samoobrony
Doświadczenie
01.2014 - 05.2015
Mennica - Metale Szlachetne
Jako technolog zajmowałem się dokumentacją techniczną do urządzeń, instalacji chemicznych oraz procesów wykorzystywanych w rafinacji metali szlachetnych i wytwarzania produktów i półproduktów stosowanych w przemyśle.
01.2016 - aktualnie
Wojskowa Akademia Techniczna
Prowadzenie zajęć dydaktycznych dla studentów studiów inżynierskich w zakresie nauki o materiałach i podstaw komputerowego wspomagania technologii.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

Z usług pana Piotra korzystałem i w gimnazjum i w liceum i oba ogzaminy napisałem na ponad 90%. A przez cały ten czas chodziłem do klas humanistycznych. Jestem więc przekonany, że pan Piotr dzięki swojemu lekkiemu, lecz efektywnemu stylowi nauczania potrafi wycisnąć absolutne maksimum ze swoich uczniów, nie tylko tych wybitnie uzdolnionych :)
Ogromnym atutem była obowiązkowość pana Piotra. Spóźnienie czy odwołanie zajęć praktycznie nie wchodziły u niego w grę.
A wszystko to, przy odpowiedniej dawce dobrego poczucia humoru, sprawiało, że atmosfera na lekcjach była wyjątkowo przyjazna, co mogło mieć tylko pozytywny wpływ na wydajność naszej pracy.
Polecam bez wahania :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2018

Gorąco polecam!!!!
Wiele razy w cyklu nauczania korzystałam z pomocy różnych korepetytorów, jednakże nigdy nie poznałam, ani też nie słyszałam o nauczycielu/korepetytorze, który miałby więcej talentu pedagogicznego i CIERPLIWOŚCI do ucznia. Pan Piotr wszystkie zagadnienia tłumaczy w sposób logiczny i zrozumiały dla KAŻDEGO (nawet osób, które uważają swój umysł za odporny na wiedzę matematyczną). Oprócz tego zajęcia prowadzone są w przemiłej atmosferze i nie mają nic wspólnego ze zwykłym „szkolnym” nauczaniem, które zazwyczaj przynosi marne efekty.
Jestem naprawdę zachwycona i oczekuję na ukazanie się bardzo dobrych wyników z mojego egzaminu maturalnego.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.