Piotr Dziewit

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Warszawa
Klaudyn
Izabelin
Janów
Stare Babice
Borzęcin
Koczargi Stare
Truskaw

Piotr Dziewit

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Piotr Dziewit

O mnie

Jestem absolwentem liceum im. Stanisława Staszica w Warszawie, a także finalistą licznych konkursów w tym kuratoryjnej olimpiady matematycznej. Na maturze zdawałem matematykę i fizykę, a liczba punktów uzyskanych gwarantowała dostanie się do jednej z najlepszych uczelni w Polsce bez najmniejszego problemu. Od tego czasu zacząłem udzielać pomocy w nauce, co po 10 latach wiąże się z dużym doświadczeniem w tym zakresie. Umiejętność nawiązywania kontaktów z młodzieżą a także przekazywania im wiedzy nabyłem jako instruktor sztuki samoobrony Aikido i animator grupy podopiecznych w wieku 13 - 19 lat.

Wszystkim moim uczniom nie tylko staram się pomóc zrozumieć omawiane zagadnienia, ale również pokazać im ich użyteczność w życiu codziennym.

Efektem mojej pracy są wysokie noty z egzaminów gimnazjalnych i maturalnych, co pozwala realizować plany dotyczące dalszej edukacji w wymarzonych liceach i na studiach.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 05.2014
Politechnika Warszawska
Magister inżynier
Inżynieria Materiałowa
10.2016 - aktualnie
Wojskowa Akademia Techniczna
Doktor
Budowa i Eksploatacja Maszyn
Kursy i szkolenia
06.2011
Instruktor samoobrony
Doświadczenie
01.2014 - 05.2015
Mennica - Metale Szlachetne
Jako technolog zajmowałem się dokumentacją techniczną do urządzeń, instalacji chemicznych oraz procesów wykorzystywanych w rafinacji metali szlachetnych i wytwarzania produktów i półproduktów stosowanych w przemyśle.
01.2016 - aktualnie
Wojskowa Akademia Techniczna
Prowadzenie zajęć dydaktycznych dla studentów studiów inżynierskich w zakresie nauki o materiałach i podstaw komputerowego wspomagania technologii.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

Z usług pana Piotra korzystałem i w gimnazjum i w liceum i oba ogzaminy napisałem na ponad 90%. A przez cały ten czas chodziłem do klas humanistycznych. Jestem więc przekonany, że pan Piotr dzięki swojemu lekkiemu, lecz efektywnemu stylowi nauczania potrafi wycisnąć absolutne maksimum ze swoich uczniów, nie tylko tych wybitnie uzdolnionych :)
Ogromnym atutem była obowiązkowość pana Piotra. Spóźnienie czy odwołanie zajęć praktycznie nie wchodziły u niego w grę.
A wszystko to, przy odpowiedniej dawce dobrego poczucia humoru, sprawiało, że atmosfera na lekcjach była wyjątkowo przyjazna, co mogło mieć tylko pozytywny wpływ na wydajność naszej pracy.
Polecam bez wahania :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2018

Gorąco polecam!!!!
Wiele razy w cyklu nauczania korzystałam z pomocy różnych korepetytorów, jednakże nigdy nie poznałam, ani też nie słyszałam o nauczycielu/korepetytorze, który miałby więcej talentu pedagogicznego i CIERPLIWOŚCI do ucznia. Pan Piotr wszystkie zagadnienia tłumaczy w sposób logiczny i zrozumiały dla KAŻDEGO (nawet osób, które uważają swój umysł za odporny na wiedzę matematyczną). Oprócz tego zajęcia prowadzone są w przemiłej atmosferze i nie mają nic wspólnego ze zwykłym „szkolnym” nauczaniem, które zazwyczaj przynosi marne efekty.
Jestem naprawdę zachwycona i oczekuję na ukazanie się bardzo dobrych wyników z mojego egzaminu maturalnego.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.