Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
 
Online
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witaj, Jestem pasjonatem języka węgierskiego i kultury węgierskiej od ponad 10 lat! Znam ten język na poziomie C1 i bardzo chętnie pomogę Ci w nauce tego języka od podstaw lub jako średnio-zaawansowanej osobie. Mam 7-letnie doświadczenie w pracy z węgierskim oraz spędziłem ponad rok na stypendium w Budapeszcie. Język węgierski jest powszechnie uważany za bardzo trudny. Ja jestem innego zdania i chętnie pokażę Ci, jak nauczyć się tego języka. Érdekel téged a magyar nyelv? Jesteś zainteresowany/a ? Zadzwoń, napisz !
60 min - 50 zl
90 min - 70 zł

Dostępność

Poniedziałek19:00 - 22:00
Wtorek19:00 - 22:00
Środa19:00 - 22:00
Czwartek19:00 - 22:00
Piątek19:00 - 22:00
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2021

Powiem, a w zasadzie napiszę krótko: jeśli chcesz znać język węgierski, Pan Piotr Ci pomoże.
Tempo zajęć pozwala mi opanować nawet najtrudniejsze zagadnienia gramatyki języka naszych przyjaciół. Pan Piotr ma doskonałe poczucie humoru, co dodatkowo jest zaletą zajęć. Jestem pewien, że do mojego wyjazdu na Węgry w wakacje, będę znał węgierski na zadowalającym poziomie.
Z całego serca polecam korepetycje z języka węgierskiego u Pana Piotra.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.