Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Łódź

Piotr Miller

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Piotr Miller

O mnie

Jestem pasjonatem języków obcych z wykształceniem filologicznym. W pracy wykorzystuję język angielski i węgierski, w przeszłości pracowałem także z francuskim. Stawiam na komunikację i praktyczną znajomość języka obcego.

Moją największą zaletą jako korepetytora jest ciągłe doskonalenie metod nauczania i dopasywowania jej do ucznia i jego predyspozycji. Często oznacza to całkowitą zmianę podejścia, co czyni tę pracę bardzo interesującą - każda lekcja różni się od siebie :)

Oprócz tego jestem zapalonym entuzjastą kolarstwa i sportu ogólnie. Chętnie gotuję i lubię uczyć się nowych umiejetności.

Zapraszam do kontaktu :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2021

Powiem, a w zasadzie napiszę krótko: jeśli chcesz znać język węgierski, Pan Piotr Ci pomoże.
Tempo zajęć pozwala mi opanować nawet najtrudniejsze zagadnienia gramatyki języka naszych przyjaciół. Pan Piotr ma doskonałe poczucie humoru, co dodatkowo jest zaletą zajęć. Jestem pewien, że do mojego wyjazdu na Węgry w wakacje, będę znał węgierski na zadowalającym poziomie.
Z całego serca polecam korepetycje z języka węgierskiego u Pana Piotra.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.