Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Zabrze
Gliwice
Knurów
Nieborowice
Żernica
Ornontowice
Ruda Śląska
Pyskowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Uwaga, ważna informacja! Z przyczyn zdrowotnych korepetycji udzielam tylko do końca października. Nie przyjmuję uczniów na zlecenia długoterminowe (nauka czytania, pisania, redukcja stresu szkolnego). Zapraszam na lekcje indywidualne we wspomnianym terminie (do końca października). 

Zapraszam na korepetycje - zajęcia wyrównawcze dla dzieci, które mają trudności szkolne. Język polski, matematyka, język angielski, przedmioty przyrodnicze. Wspólnie przezwyciężymy problemy z nauką czy koncentracją, nadrobimy zaległości.

Jestem absolwentką studiów ekonomicznych i pedagogicznych. Mam uprawnienia do pracy z dziećmi i szybko nawiązuję z nimi dobry kontakt. Jestem także dyplomowanym terpaeutą zajęciowym.

Korepetycji udzielam od ponad 6 lat, w tym czasie pomogłam dzieciom polubić szkołę i "nielubiane" przedmioty, przygotowywałam młodzież do testów na zakończenie szkoły oraz matury. Aktualnie głównie pomagam uczniom szkoły podstawowej w nadrabianiu zaległości, nauce, motywacji. Staram się sprawić, by nauka była łatwiejsza i przyjemna. Na zajęciach staram się też obniżyć poziom stresu związanego ze szkołą poprzez pozytywne nastawienie i ciekawe metody nauki.

Uczniom szkoły ponadpodstawowej oferuję pomoc w przedmiotach: język polski, język angielski i matematyka.Mam indywidualne podejście do każdego z uczniów, skupiam się na ich umiejętnościach, tak by je maksymalnie rozwinąć. Pomagam uzupełnienić braki. Uczę także wg szkoły Montessori - każdemu, kto chciałby się dowiedzieć więcej na ten tamat, polecam kontakt telefoniczny.

Cena 60 minut korepetycji to 40 zł. Miejsce zajęć: Gliwice Sikornik. Dojazd możliwy za dodatkową opłatą - zależnie od odległości 10-30 zł. . Rodzic może być obecny na pierwszych zajęciach próbnych.

U mnie nie ma rzeczy niemożliwych, nie ma przypadków beznadziejnych :)

Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
Magda

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 10.2014
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Licencjat
ekonomia
10.2017 - 02.2019
Politechnika Śląska
Nauczyciel stażysta
pedagogika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Renata i Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2019

P. Magda w krótkim czasie ukierunkowała syna do egzaminu ósmoklasisty z j. polskiego, czego efektem był dobry wynik. Bardzo dziękujemy i polecamy.

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2019

Polecam p. Magdę. Przygotowała mojego syna do egzaminu na koniec szkoły (test 8 klasa) , a ocena końcowa poszła o jeden stopien w górę w porównaniu do 1 semestru. Dziękujemy jeszcze raz i polecamy! Lidia i Kuba

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Bardzo polecam! W krótkim czasie, świetne przygotowanie do matur przez co bardzo dobre późniejsze wyniki. Przemiła atmosfera oraz skuteczna nauka :)

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Serdecznie polecam. Przemiła i spokojna atmosfera, a korepetycje konkretne i (co najważniejsze) skuteczne :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2014

Bardzo fajne korepetycje, pomocne i widać postępy :-)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2012

Powtórka lektur i przygotowanie w miłej i bezstresowej atmosferze. Serdecznie polecam!:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.