Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Gliwice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Ważna informacja! Aktualnie NIE PRZYJMUJĘ NOWYCH UCZNIÓW NA REGULARNE ZAJĘCIA. Ponowne rozpoczęcie systematycznej działalności planuję nie wcześniej niż w 2021 r. Dziękuję za zrozumienie i zapraszam do przyszłej wspolpracy! :)

Zapraszam na korepetycje - zajęcia wyrównawcze dla dzieci, które mają trudności szkolne. Język polski, matematyka, język angielski, przedmioty przyrodnicze. Wspólnie przezwyciężymy problemy z nauką czy koncentracją, nadrobimy zaległości.

Jestem absolwentką studiów ekonomicznych i pedagogicznych. Mam uprawnienia do pracy z dziećmi i szybko nawiązuję z nimi dobry kontakt. Jestem także dyplomowanym terpaeutą zajęciowym, a aktualnie zgłębiam swoją wiedzę na studiach podyplomowych z zakresu pedagogiki korekcyjnej (terapii pedagogicznej). 

Korepetycji udzielam odkąd sama pomyślnie skończyłam szkołę średnią czyli od 2011 roku. Poczatkowo pomagałam młodzieży w przygotowaniach do matury, a z czasem rozszerzylam swoją działalność. Teraz pracuje głównie z uczniami przygotowującymi się do egzaminu 8-klasisty i z przyszłymi maturzystami. Zależy mi na pokazaniu Uczniom, że nauka nie jest smutną koniecznością, że można podejść do niej na różne sposoby oraz że warto zapomnieć o etykietkach typu "humanista", "ścisłowiec". Na zajęciach staram się też obniżyć poziom stresu związanego ze szkołą poprzez pozytywne nastawienie, skuteczne motywowanie i ciekawe metody nauki, które bazują na nieocenianiu (w rozumieniu szkolnym) pracy Ucznia. 

Uczniom szkoły ponadpodstawowej oferuję pomoc w przedmiotach: język polski, język angielski i matematyka. Podstawą wspólnej, efektywnej nauki jest u mnie indywidualne podejście: skupiamy się na umiejętnościach i silnych stronach, tak by je maksymalnie rozwinąć. Tam, gdzie są braki, niedociągnięcia czy brak zrozumienia - pracujemy w tempie adekwatnym do możliwości Ucznia. Pomagam uzupełnienić braki. Każdemu, kto chciałby się dowiedzieć więcej na tamat zajęć, polecam kontakt telefoniczny.

Cena 60 minut korepetycji to 50 zł. Miejsce zajęć: Gliwice.
Rodzic może być obecny na pierwszych zajęciach próbnych.

U mnie nie ma rzeczy niemożliwych, nie ma "przypadków beznadziejnych" :)

Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
Magda

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 10.2014
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Licencjat
ekonomia
10.2017 - 02.2019
Politechnika Śląska
Nauczyciel stażysta
pedagogika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Renata i Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2019

P. Magda w krótkim czasie ukierunkowała syna do egzaminu ósmoklasisty z j. polskiego, czego efektem był dobry wynik. Bardzo dziękujemy i polecamy.

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2019

Polecam p. Magdę. Przygotowała mojego syna do egzaminu na koniec szkoły (test 8 klasa) , a ocena końcowa poszła o jeden stopien w górę w porównaniu do 1 semestru. Dziękujemy jeszcze raz i polecamy! Lidia i Kuba

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Bardzo polecam! W krótkim czasie, świetne przygotowanie do matur przez co bardzo dobre późniejsze wyniki. Przemiła atmosfera oraz skuteczna nauka :)

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Serdecznie polecam. Przemiła i spokojna atmosfera, a korepetycje konkretne i (co najważniejsze) skuteczne :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2014

Bardzo fajne korepetycje, pomocne i widać postępy :-)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2012

Powtórka lektur i przygotowanie w miłej i bezstresowej atmosferze. Serdecznie polecam!:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.