Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Gliwice

Magdalena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/517 opinii
Dla użytkownika Magdalena

O mnie

Mam na imię Magdalena.Kim jestem?

Wielbicielką języka polskiego jako narzędzia komunikacji.

Dyplomowanym pedagogiem, terapeutką zajęciową, trenerką TUS (trening umiejętności spolecznych) oraz ekonomistką ze specjalnością PR. Nauczanie indywidualne to moja praca i ogromna pasja.

W ramach korepetycji uczę od 2011 roku dzieci, młodzież i dorosłych na różnych etapach edukacyjnych.CZEGO UCZĘ?

Najpewniej czuję się pomagając w zrozumieniu zagadnień z języka polskiego na każdym poziomie edukacji i to on jest moją domeną i wielką pasją. Dodatkowo jestem w stanie pomóc w nauce języka angielskiego (do poziomu B2/matury podstawowej) i wszelkich przedmiotów w klasach 1-4.Mam duże doświadczenie w pracy z Dziećmi mającymi trudności z nauką czytania, pisania, liczenia oraz zagrożonymi dysleksją, dysgrafią.

Moje zajęcia mają na celu także

wsparcie Uczniów przy ogólnych problemach z koncentracją czy motywacją do nauki.JAK UCZĘ?

To, co wyróżnia moje zajęcia to absolutnie indywidualne podejście, dostosowanie metod nauczania i materiałów dodatkowych do potrzeb Ucznia. Bazuję na materiałach autorskich oraz rekomendowanych przez CKE.NA CZYM POLEGAJĄ ZAJĘCIA Z UCZNIAMI KLAS I-III?

Młodszych Uczniów nauczę czytać, pisać, liczyć - metody i techniki dostosowuję indywidualnie. Prowadzę zajęcia plastyczne i techniczne, poprawiające motorykę małą (czyli zdolności manualne, między innymi: rysunek, decoupage, wycinanie i inne - to umiejętności na których bazuje dalszy rozwój Dziecka, m.in. nauka pisania). Dla najmłodszych proponuję zabawy edukacyjne. Bliska jest mi filozofia Montessori, co oznacza, że podczas prowadzonych zajęć nadrzędnym celem jest dążenie do samodzielności podopiecznych w wykonywaniu zadań.CO MOŻEMY ROBIĆ W RAMACH KOREPETYCJI?W przypadku dzieci i młodzieży szkolnej:

- nadrobić zaległości,

- przygotować się do sprawdzianów, egzaminów, poprawek etc.,

- rozszerzać wiedzę podawaną na lekcjach,

- nauczyć się kreatywnego wykorzystywania wiedzy,

- przekonać się, że nawet najmniej lubiany przedmiot można rozpracować,

- obniżyć poziom stresu związany z tymi "trudnymi" przedmiotami.W przypadku dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) możemy:

- rozwijać umiejętności manualne (rysowanie, malowanie, praca z nożyczkami i klejem, lepienie z plasteliny, rzeźba i wiele innych)

- ćwiczyć koncentrację i umiejętność dłuższego skupienia na wybranej czynności,

- ćwiczyć pamięć,

- wprowadzić do nauki pisania i czytania - przez zabawy w duchu Montessori, gry itp.

- rozwijać zainteresowania dziecka,

- budować poczucie własnej wartości Dziecka, wiary w swoje siły i umiejętności poprzez indywidualnie dobrane ćwiczenia i zadania.CO JESZCZE?Jestem dyplomowanym terapeutą zajęciowym, co umożliwia mi pracę z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych, a także prowadzenie zajęć redukujących napięcie, stres, niepokój, które związane są ze szkołą lub nauką.Zachęcam do zapoznania się z opiniami moich Uczniów i ich Rodziców, które dostępne są na niniejszym profilu. W razie jakichkolwiek pytań zachęcam przyszłych Uczniów i ich Rodziców do kontaktu telefonicznego lub mailowego.W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ :

Zajęcia odbywają się w Gliwicach (Wójtowa Wieś) lub w domu Ucznia po wcześniejszym ustaleniu (wiąże się to z dodatkową opłatą i musi być uzasadnione wyjątkową sytuacją Ucznia). Dla młodzieży proponuję także zajęcia online.Na wszelkie pytania odpowiem telefonicznie. Wystarczy zadzwonić pod podany w ogłoszeniu numer lub skontaktować się ze mną mailowo podając telefon kontaktowy.Serdecznie zapraszam do współpracy! :)

Magdalena

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 10.2014
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Licencjat
ekonomia
10.2017 - 02.2019
Politechnika Śląska
Nauczyciel stażysta
pedagogika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2023

Bardzo polecam zajęcia z p. Magdą, która w krótkim czasie przygotowała córkę do egzaminu ósmoklasisty. Córka miała duże problemy z j. polskim i bała sie zajęć z nauczycielem w szkole. Dzięki p. Magdzie strach przed lekcjami minął a egzamin poszedł super!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2023

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Magdą. Rzetelne przygotowanie do egzaminu 8 klasisty z języka polskiego w miłej atmosferze zaowocowało wysokim wynikiem syna. Na pewno jeszcze skorzystamy gdy córka będzie w 8 klasie.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2023

Serdecznie polecam korepetycje z panią Magdą.Na zajęciach wyborowo przygotowałem się do matury w miłej atmosferze.:)

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2023

Pani Magda ma super podejście.. Syn zdecydowanie poprawił swoje umiejętności, stał się pewniejszy siebie, chętniej zgłasza się na lekcjach.. Jesteśmy z panią od trzech lat ( klasa 1-3, czas gdy dzieci miały nauczanie zdalne i ewidentne braki).. I napewno zostaniemy..

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2023

Pani Magda jest młodym prężnie działającym pedagogiem, który w każdy uczniu potrafi odkryć nawet najbardziej skrywany potencjał do nauki języka polskiego. Ponadto jest zaangażowana od początku do końca w naukę, jasno i klarownie określa zadania i zakres materiału, jest cierpliwa i wymagająca, a co najważniejsze, należy do nielicznej grupy nauczycieli , której „się chce”. W 100 % polecam.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2023

Bardzo polecam, świetne przygotowanie do matury. Pani bardzo cierpliwie mi wszystko tłumaczyła i wytrzymała ze mną wszystkie zajęcia.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2023

Polecam, super przygotowanie do matury powtórka lektur i motywów i nauczenie pisania wypracowań z czym miałam wielki problem. Przed ustna nie czuje stresu wogole.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Bardzo podobały mi się zajęcia u pani Magdy. Super przygotowanie do matury i super atmosfera. Gorąco polecam

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2022

Bardzo podobały mi się zajęcia u Pani Magdy. Dzięki niej wiele się nauczyłem. Mam nadzieję na kontynuację zajęć.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2021

Serdecznie polecam korepetycje u Pani Magdaleny. Jest osobą niesamowicie zaangażowaną, kompetentną z bardzo dobrym podejściem do ucznia. Pani Magda potrafi w zrozumiały i przystępny sposób wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia.
Dzięki niej syn zdał egzamin ósmoklasisty na wysokim poziomie. Jeszcze raz dziękujemy.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2021

Polecam, dzięki pomocy pani Magdy egzamin spokojnie zdany. Syn chodził na zajęcia bez stresu, chętnie pracował sam w domu z tym co było zadane. Mnostwo materiałów dodatkowych, testów próbnych itp. Każda lektura przerobiona i powtórzona. Widać było zaangażowanie. Polecam.

avatar
Renata i Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2019

P. Magda w krótkim czasie ukierunkowała syna do egzaminu ósmoklasisty z j. polskiego, czego efektem był dobry wynik. Bardzo dziękujemy i polecamy.

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2019

Polecam p. Magdę. Przygotowała mojego syna do egzaminu na koniec szkoły (test 8 klasa) , a ocena końcowa poszła o jeden stopien w górę w porównaniu do 1 semestru. Dziękujemy jeszcze raz i polecamy! Lidia i Kuba

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Bardzo polecam! W krótkim czasie, świetne przygotowanie do matur przez co bardzo dobre późniejsze wyniki. Przemiła atmosfera oraz skuteczna nauka :)

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Serdecznie polecam. Przemiła i spokojna atmosfera, a korepetycje konkretne i (co najważniejsze) skuteczne :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2014

Bardzo fajne korepetycje, pomocne i widać postępy :-)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2012

Powtórka lektur i przygotowanie w miłej i bezstresowej atmosferze. Serdecznie polecam!:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.