Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Gliwice

Magdalena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Magdalena

O mnie

Witaj na moim profilu!

Mam na imię Magdalena.

Jestem dyplomowanym pedagogiem, terapeutką zajęciową oraz ekonomistką ze specjalnością public relations.

W ramach korepetycji uczę od 2011 roku dzieci, młodzież i dorosłych na różnych etapach edukacyjnych.

Najpewniej czuję się pomagając w zrozumieniu zagadnień z języka polskiego i to on jest moją domeną i hobby. Dodatkowo jestem w stanie pomóc w nauce języka angielskiego (do poziomu B2/matury podstawowej) i matematyki (do poziomu matury podstawowej), a także przy ogólnych problemach z koncentracją czy motywacją do nauki.Młodszych uczniów nauczę czytać, pisać, liczyć, zapoznam z podstawami języka obcego; prowadzę zajęcia plastyczne i ćwiczenia poprawiające motorykę małą (zdolności manualne: rysunek, pisanie, wycinanie i inne). Dla najmłodszych proponuję zabawy edukacyjne. Bliska jest mi filozofia Montessori, co oznacza, że podczas prowadzonych zajęć nadrzędnym celem jest dążenie do samodzielności podopiecznych w wykonywaniu zadań.Jestem dyplomowanym terapeutą zajęciowym, co umożliwia mi pracę z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych, a także prowadzenie zajęć redukujących napięcie, stres, niepokój, które związane są ze szkołą lub nauką.Co możemy zrobić w ramach korepetycji?W przypadku dzieci i młodzieży szkolnej:

- nadrobić zaległości,

- przygotować się do sprawdzianów, egzaminów, poprawek etc.,

- rozszerzać wiedzę podawaną na lekcjach,

- nauczyć się kreatywnego wykorzystywania wiedzy,

- przekonać się, że nawet najmniej lubiany przedmiot można rozpracować,

- obniżyć poziom stresu związany z tymi "trudnymi" przedmiotami.W przypadku dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) możemy:

- rozwijać umiejętności manualne (rysowanie, malowanie, praca z nożyczkami i klejem, lepienie z plasteliny, rzeźba i wiele innych)

- ćwiczyć koncentrację i umiejętność dłuższego skupienia na wybranej czynności,

- ćwiczyć pamięć,

- wprowadzić do nauki pisania i czytania - przez zabawy w duchu Montessori,

- nauczyć się samodzielności (sprawne ubieranie się, sznurowanie butów, zapinanie suwaków i guzików, samodzielne mycie rąk, buzi i zębów, przygotowywanie prostych posiłków i napoi),

- rozwijać zainteresowania dziecka,

- PRZEDE WSZYSTKIM budować poczucie własnej wartości, wiary we własne siły i umiejętności poprzez odpowiednio, indywidualnie dobrane ćwiczenia i zadania.Zachęcam do zapoznania się z opiniami moich Uczniów i ich Rodziców, które dostępne są na niniejszym profilu. W razie jakichkolwiek pytań zachęcam przyszłych Uczniów i ich Rodziców do kontaktu telefonicznego lub mailowego.Zajęcia odbywają się w Gliwicach (Wójtowa Wieś) lub w domu Ucznia po wcześniejszym ustaleniu (wiąże się to z dodatkową opłatą i musi być uzasadnione wyjątkową sytuacją Ucznia). Dla młodzieży proponuję także zajęcia online.Serdecznie zapraszam do współpracy! :)

Magdalena

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 10.2014
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Licencjat
ekonomia
10.2017 - 02.2019
Politechnika Śląska
Nauczyciel stażysta
pedagogika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Renata i Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2019

P. Magda w krótkim czasie ukierunkowała syna do egzaminu ósmoklasisty z j. polskiego, czego efektem był dobry wynik. Bardzo dziękujemy i polecamy.

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2019

Polecam p. Magdę. Przygotowała mojego syna do egzaminu na koniec szkoły (test 8 klasa) , a ocena końcowa poszła o jeden stopien w górę w porównaniu do 1 semestru. Dziękujemy jeszcze raz i polecamy! Lidia i Kuba

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Bardzo polecam! W krótkim czasie, świetne przygotowanie do matur przez co bardzo dobre późniejsze wyniki. Przemiła atmosfera oraz skuteczna nauka :)

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Serdecznie polecam. Przemiła i spokojna atmosfera, a korepetycje konkretne i (co najważniejsze) skuteczne :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2014

Bardzo fajne korepetycje, pomocne i widać postępy :-)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2012

Powtórka lektur i przygotowanie w miłej i bezstresowej atmosferze. Serdecznie polecam!:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.