Sara Świątkowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka70 - 100 / 45 min

Sara Świątkowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Z wielką chęcią udzielę lekcji gry na fortepianie/keyboardzie. Jestem absolwentką klasy fortepianu na Uniwersytecie Muzycznym F. Chopina. Mam mnóstwo cierpliwości, pozytywnej energii i chętnie zajmę się zarówno maluszkami chcącymi zacząć swą przygodę z fortepianem, jak i starszymi, a nawet dorosłymi osobami, które chcą rozpocząć lub kontynuować naukę gry. Udzielam również pomocy z zakresu kształcenia słuchu, harmonii czy historii muzyki. Zapewniam miłą atmosferę pracy :) Zapraszam serdecznie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina
10.2020 - aktualnie
Akademia Pedagogiki Specjalnej
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2016 - 12.2018
Szkoła Dźwięków VOC
09.2018 - aktualnie
Samorządowa Szkoła Muzyczna w Wysokiem Mazowieckiem

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2018

Kobieta z pasją. Posiada umiejętności oraz wiedzę i czerpie przyjemność z tego co robi. Zajęcia prowadzi bardzo zrozumiale, teoria idzie w parze z praktyką. Zaraża innych swoją pasją. Do każdego podchodzi indywidualnie. Jest przesympatyczną osobą, kulturalną i miłą. Serdecznie polecam każdemu zainteresowanemu!!!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2018

Chcę bardzo polecić Sarę wszystkim osobom, które za bardzo w siebie nie wierzą, albo boją się że sobie nie poradzą, bo ona potrafi zrobić tak, że z lekcji na lekcję chce się grać coraz więcej i postępy są oj są :D Ma bardzo indywidualne podejście i ogromną wiedzę, jest bardzo INSPIRUJĄCA. Zdecydowanie najlepsza w Białymstoku!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2018

Pani Sara jest super, daje dużo wiedzy i widać że ma pasję. Uczę się u niej już drugi rok i uwielbiam te lekcje. Cudowna jako nauczyciel i człowiek!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.