Sara Świątkowska

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Bardzo serdecznie zapraszam na lekcje fortepianu, muzyka to wspaniała przygoda, a już po kilku miesiącach zagrasz naprawdę ładne utwory ☺️  Prowadzę lekcje zarówno dla dzieci jak i dorosłych, zarówno dla tych którzy w ogóle nie mieli nigdy styczności z fortepianem jak i dla tych którzy kiedyś przerwali naukę i chcą powrocić, lub grają i potrzebują pianistycznego coacha żeby osiągać lepsze efekty.
Zapraszam również wokalistów, którzy marzą by umieć układać własne akompaniamenty.
Mam wolne miejsca!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
Wtorek
Środa
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina
10.2020 - aktualnie
Akademia Pedagogiki Specjalnej
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2016 - 12.2018
Szkoła Dźwięków VOC
09.2018 - aktualnie
Samorządowa Szkoła Muzyczna w Wysokiem Mazowieckiem
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2018

Kobieta z pasją. Posiada umiejętności oraz wiedzę i czerpie przyjemność z tego co robi. Zajęcia prowadzi bardzo zrozumiale, teoria idzie w parze z praktyką. Zaraża innych swoją pasją. Do każdego podchodzi indywidualnie. Jest przesympatyczną osobą, kulturalną i miłą. Serdecznie polecam każdemu zainteresowanemu!!!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2018

Chcę bardzo polecić Sarę wszystkim osobom, które za bardzo w siebie nie wierzą, albo boją się że sobie nie poradzą, bo ona potrafi zrobić tak, że z lekcji na lekcję chce się grać coraz więcej i postępy są oj są :D Ma bardzo indywidualne podejście i ogromną wiedzę, jest bardzo INSPIRUJĄCA. Zdecydowanie najlepsza w Białymstoku!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2018

Pani Sara jest super, daje dużo wiedzy i widać że ma pasję. Uczę się u niej już drugi rok i uwielbiam te lekcje. Cudowna jako nauczyciel i człowiek!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.