Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Mokotów +1)
Muzyka120 / 50 min

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/554 opinie

Opis ogłoszenia

O mnie:

Udzielam profesjonalnych lekcji gry na fortepianie/pianinie w oparciu o gruntowne wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie w tym zakresie (uczę 17 lat).

Jestem absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie fortepianu głównego z dyplomem z zakresu instrumentalistyki: fortepian główny oraz z dyplomem pedagogicznym: metodyka gry na fortepianie, a także wieloletnim stażem pedagogicznym i estradowym. 

Jestem także wielokrotną stypendystką Ministra Kultury oraz laureatką ogólnopolskich i zagranicznych konkursów pianistycznych. 

Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach nauczania, od podstaw (w szczególności nauka od podstaw osób dorosłych) do poziomu studiów.

Na zajęcia zapraszam osoby dorosłe.

Jeśli:

 - masz problemy z aparatem gry, ze spięciami, granie jest dla Ciebie niekomfortowe,

- grałeś/grałaś sam/a i nie wiesz co dalej,

- nikt nigdy nie zwrócił uwagi na Twój sposób gry, technikę, nikt nie zajął się podstawowymi kwestiami dotyczącymi tego w jaki sposób grać "zdrowo", bez spięć i dyskomfortu,

- zastanawiasz się czy już nie za późno na rozpoczęcie czegoś nowego w "tym" wieku (mój najstarszy uczeń miał ponad 60 lat także bez obaw ;)

to zapraszam Cię na zajęcia! :)

Priorytetową rzeczą dla mnie jest pokazanie moim uczniom jak grać swobodnie, jak uniknąć spięć, kontuzji i problemów zdrowotnych oraz jak osiągać krok po kroku możliwość panowania nad instrumentem, rozumienia języka muzycznego, interpretowania go oraz jak czerpać z gry przyjemność. Bez bólu :)

Podsumowując:

Zapewniam rzetelną edukację:

- tak często pomijane odpowiednie ustawienie aparatu gry , które jest niezbędne w procesie nauczania, nie tylko ze względu na stworzenie podstawy technicznej potrzebnej do panowania nad instrumentem, ale także ze względu na próbę uniknięcia wszelkiego rodzaju problemów zdrowotnych - spięć, przeciążeń, itd.; jeśli czujesz się spięty/spięta podczas gry (lub zbyt luźny/a), jeśli odczuwasz dyskomfort i nie wiesz jak rozwiązać ten problem - trafiłeś/aś w odpowiednie miejsce ;)

- rozwój umiejętności umożliwiających grę na instrumencie, które wpływają w dalszej kolejności na rozwój ogólny, na poszczególne sprawności oraz doskonalenie obszarów wcześniej mniej aktywnych,

- indywidualne podejście do każdego ucznia, dopasowanie tempa nauczania oraz trudności i rodzaju repertuaru do potencjału oraz ilości czasu przeznaczonego na ćwiczenia u danej osoby,

- przyjemną i przyjazną atmosferę podczas zajęć :) 
można dbać o dobrą technikę i jednocześnie mieć frajdę z gry!

Istnieje możliwość wykupienia dowolnej ilości zajęć jako prezentu dla innej osoby.

Cennik (zajęcia trwają 50 minut):

- u nauczyciela lub on-line: 120 zł/50 min. (w j. polskim)
- z dojazdem do ucznia: 170 zł/50 min. (w j. polskim)

Zajęcia odwołane później niż do godziny 12:00 w południe poprzedniego dnia są płatne.

Możliwe zajęcia online.

Kontakt:

Osoby zainteresowane zajęciami proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny (510 893 822).

-----------------------------------

English version below:

Are you looking to learn the beautiful art of piano playing? Look no further!

As a graduate of Chopin University in Warsaw with expertise in both piano performance and education,
I am well-equipped to guide you on your musical journey.

Not only am I a laureate of national and international piano competitions, but I also have a wealth of pedagogical experience and use a personalized teaching method to ensure your success.

I offer lessons at either my own location or at the student’s home, and provide a welcoming and individualized approach for each of my students. I am also flexible with scheduling to accommodate your needs. I welcome students aged 16 and up, and offer a warm and friendly atmosphere in which to learn.

My fees are as follows (50 min. class):

- At my location or online: 170 zł/50 min (in English)

- At the student’s location: 220 zł/50 min (in English)

Please note that cancellations made later than 12:00 AM the day before will be subject to payment.

Don’t miss out on the opportunity to hone your musical talents with a skilled and dedicated instructor. Contact me to begin your piano journey today!

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 09.2010
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie
Magister
Gra na fortepianie - fortepian główny, Wydział Fortepianu, Klawesynu i Organów
10.2006 - 06.2009
Uniwersytet Muzyczny F. Chopina
Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 54
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2024

Bardzo polecam Anię jako nauczycielkę gry na pianinie.

Jako dorosła osoba, zbliżająca się już do czterdziestki, zapragnęłam zacząć grać na pianinie. Nie mając wcześniej doświadczenia w graniu na jakimkolwiek instrumencie i przy zerowej znajomości nut zapisałam się na pierwszą lekcję.

I zaczęło się :) Otrzymałam ogromną dawkę informacji już od pierwszego spotkania. Od razu widać, że Ania ma gigantyczną wiedzę na temat muzyki (i zresztą nie tylko) i kocha to co robi.

Przy byciu bardzo sympatyczną, energiczną i otwartą osobą Ania jest bardzo wymagająca. Wychwytuje wszystkie nieprawidłowości w grze - dźwięk, płynność, tempo, układ palców, rąk. Zwraca na wszystko uwagę i jeśli trzeba to koryguje. Można być pewnym, że jak już się zacznie uczyć u Ani to będzie się miało naprawdę solidne podstawy. I czeka Cię ciągły rozwój i doskonalenie, Nie jest to typ nauczyciela, który przymyka oko byleby tylko "odbębnić" lekcję. Dodatkowo podczas lekcji nie ma jednego podręcznika dla wszystkich. Przerabia się podstawy (jeśli się jest poczatkującym jak ja), potem ma się wybór co chce się grać, przy okazji rozwijając każdy aspekt gry na instrumencie.

Podsumowując - gorąco polecam Anię!

avatar
Zbyszek C.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2024

Z ogromną przyjemnością polecam naukę gry na pianinie pod okiem Ani, do której trafiłem jako zupełny nowicjusz bez wcześniejszego kontaktu z instrumentem i bez znajomości teorii muzyki.

Ania jest osobą bardzo kontaktową i przyjazną, a oprócz wiedzy i umiejętności pianistycznych posiada również duży talent dydaktyczny - potrafi świetnie dostosować plan zajęć do moich indywidualnych potrzeb, cierpliwie wyrabiając dobre nawyki i dbając o to, aby zajęcia i prace domowe pomagały w realizacji wspólnie ustalonych celów i jednocześnie sprawiały przyjemność.

Po kilku miesiącach nauki, pomimo mojego wrodzonego lenistwa zauważam u siebie duże postępy zarówno w panowaniu nad klawiaturą pianina jak również w czytaniu nut i samodzielnej zabawie z dźwiękami.

Ania jest osobą pełną pasji do muzyki i serdeczności, dzięki czemu atmosfera na lekcjach jest zawsze przyjazna i pełna pozytywnej energii, co szczególnie ma znaczenie dla osób wahających się czy warto wkroczyć na ścieżkę poznania tego fascynującego instrumentu. Gorąco polecam Anię każdemu, kto pragnie rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z grą na pianinie.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2024

Super profesjonalne lekcje online. Nauka od zera, więc Ania zwraca dużą uwagę na prawidłowe ułożenie ręki i ciała - i nawet online jest w stanie wyłapać wszystkie nieprawidłowości. Ania zawsze jest dobrze przygotowana i cierpliwa. Podsuwa mi fajny repertuar i przede wszystkim cały czas pcha do przodu - coraz trudniejsze utwory przez co czuję, że naprawdę się rozwijam. A przy tym Ania jest po prostu bardzo sympatyczna i otwarta. Można z nią pogadać na wiele tematów - od "co gramy w przyszłym tygodniu" do jakie poleca ostatnio seriale :)

Bardzo polecam!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2024

Polecam Anię z całego serca. Od pierwszej lekcji wiedziałam, że nie mogłam trafić do lepszej osoby:) Profesjonalizm, fantastyczna atmosfera i zaangażowanie. Postanowiłam zapisać się na lekcję i sprawdzić, czy to w ogóle moja bajka. Ania sprawiła, że to już prawie rok jak odkrywam piękno gry na pianinie. Jak nie spróbujesz, to się nie przekonasz:)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2023

Ania to profesjonalistka.
Zwraca uwagę nie tylko na jakość: barwę dźwięku, frazę czy cechy utworu, ale też na kompleksowość nauki jak elementy teorii, gra z nut, ergonomia ciała. Fajnie, że repertuar konsultujemy wspólnie, biorąc pod uwagę mój gust muzyczny, obecne możliwości techniczne i elementy rozwoju.
I co bardzo dla mnie ważne, Ania jest pozytywną osobowością i tworzy super atmosferę. Dobrze wypracowany 1 rok.

avatar
Sylvia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2023

W Ani nie tylko znalazłam doskonałego mentora muzycznego, ale także przyjaciela, który zawsze wspiera moje artystyczne aspiracje. Nauczycielka tworzy taką przyjazną atmosferę na lekcjach, że czuję się zawsze zainspirowana do eksperymentowania i wyrażania swoich uczuć poprzez muzykę. To miejsce, w którym rozwijam się jako artysta. Z całego serca polecam Anię każdemu, kto pragnie uczyć się muzyki w przyjaznej i twórczej atmosferze.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2023

Cudowna kobieta z nieograniczonym pokładem cierpliwości ! Wysoki poziom kultury osobistej i empatia Pani Psor sprawia, że czujesz się na lekcji niezwykle komfortowo. Polecam wszystkim szukającym dobrego kontaktu z nauczycielem na całe lata !

avatar
Henrique
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2023

Along the couple years I have been learning the piano, on and off, across various countries, Ms. Ania has been the best teacher out of all of them. Her style of teaching is great as it will help you build the foundations in order to progress. The lessons go very smoothly and it is guaranteed you will rapidly progress your skill on the piano with her. I was always looking forward for the lessons and she was able to show me what I could do and play when even I did not think I could. I even got to play Chopin! I would 100% reccomend classes with Ms. Ania!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2023

Bardzo polecam Anię. Wspaniałe podejście i pełen profesjonalizm. Wkłada dużo serca w to, żeby zmotywować do systematycznej nauki. Przywiązuje dużą wagę do prawidłowego ułożenia rąk i czytania nut, co jest bardzo ważne dla osób, które zaczynają swoją przygodę z pianinem. Poza tym wszystkim po prostu bardzo sympatyczna osoba.

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2023

Bardzo serdecznie polecam Anię jako nauczycielkę gry na pianinie. Od pierwszej lekcji ujęła mnie swoim profesjonalizmem, metodycznym podejściem, a jednocześnie to osoba bardzo otwarta, z którą można złapać świetny kontakt i poczuć się swobodnie. Ania przykłada niezwykłą wagę do poprawności technicznej, więc myślę, że jest idealnym przewodnikiem zarówno dla osób, które dopiero zaczynają i chcą porządnie nauczyć się warsztatu, jak i dla osób, które grały, ale mają np. złe nawyki i chcą coś poprawić. Jej czujnemu oku nie umknie żaden błąd, skoryguje napięcia w rękach, łokciach itd., wskaże sposoby nauki nut i robienia postępów. I można z nią porozmawiać na każdy temat, nie tylko o muzyce! <3 <3

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2023

Jeżeli lekcje pianina to tylko u Pani Ani. Profesjonalne podejście do tematu i super atmosfera. Bardzo dziękuję!:)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2022

Bardzo polecam zajęcia u Ani. Podjęcie pracy z tym nauczycielem to jedna z najlepszych decyzji mojego życia. Jestem 10-letnim samoukiem, który niestety zatrzymał się na bardzo niskim poziomie. Niezliczone godziny przesiadywania przed pianinem nic mi nie dawały i wydawały się straszną stratą czasu. Byłem bliski zrezygnowania i szukałem nauczyciela, który swoim profesjonalnym okiem jednoznacznie będzie mógł stwierdzić, że się do tego nie nadaje. Nic takiego się nie stało i po jednym roku zajęć z Anią nauczyłem się o wiele więcej niż łącznie samemu przez ostatnie 10 lat. Rezultaty kilkakrotnie przekroczyły moje oczekiwania.

Jeśli chodzi o osobowość to też na plus. Jestem niestety nieśmiałą osobą i strasznie się bałem pierwszych zajęć. Jednak Ania jest tak miłą osobą, że na kolejne zajęcia pojawiałem się już bez żadnego wewnętrznego strachu. Już na początku znajomości rozmawia się z nią jak z jakimś dobrym znajomym, którego zna się kilka lat. : )

Warto zdecydować się na zajęcia bo jednak dzięki temu otrzymuje się profesjonalną opiekę. Ania bardzo poważnie podchodzi do rozwoju swoich podopiecznych i bardzo dba o to by ten rozwój odbywał się w sposób bezpieczny. Cały czas jest pilnowana pozycja ręki i ogólne ustawienie aparatu gry co sprawiło, że bardzo się szybko się odblokowałem i zacząłem robić postępy. Dużą zaletą jest swobodny dobór repertuaru. Bez względu na to czy utwór należy do kanonu utworów klasycznych czy też bardziej rozrywkowych to Ania robi wszystko by pomóc wyciągnąć z tych utworów jak najwięcej piękna. Nie ma jakiegoś z góry narzuconego systemu nauczania lub repertuaru i wszystko jest indywidualnie dopasowane do tego co chciałoby się osiągnąć.

Warto decydować się szybko, bo jednak miejsc może brakować, a jeśli trafi się wolne okienko to można dzięki temu dużo zaoszczędzić na czasie. Szukanie dobrego nauczyciela to jednak czasochłonny proces i bardzo łatwo jest trafić na kogoś z kim praca będzie wymagała wielu kompromisów. Jednak decydując się na zajęcia z Anią trafiasz w dobre miejsce za pierwszym razem! Polecam!!!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2022

Całym sercem polecam zajęcia z Anią. Ania jest przecudownym nauczycielem i przekochaną osobą, która nie tylko potrafi nauczyć gry od samego zera ale też zakochać w muzyce. Ania jest cierpliwa i wyrozumiała, świetnie wszystko tłumaczy i podchodzi do każdego indywidualnie. Lekcje odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze. Bardzo lubię lekcję z Anią i mimo że nie będę mogła uczestniczyć w nich przez jakiś czas, nie mogę się doczekać jak znowu będę mogła otwierać świat muzyki z Anią :)

avatar
Marianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2022

Na zajęcia do Ani chodzę od ponad roku i podczas tego okresu poprawiłam wiele powtarzanych i wcześniej niezauważonych przeze mnie błędów, a także wciąż poszerzam teoretyczne aspekty gry na pianinie. Ania ma niesamowite podejście do ucznia jak i ogromną wiedzę, którą potrafi świetnie przekazać. Przerabiany materiał jest w pełni dostosowany do ucznia, potrzeb i chęci. Zajęcia z Anią nie tylko znacznie poprawiają moją grę na pianinie, ale są też jednym z najprzyjemniejszych momentów mojego tygodnia przez panującą na nich super atmosferę. Zdecydowanie ogromnie polecam :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2022

Po ponad czterech latach nauki gry na pianinie u Ani wszystkim zainteresowanym bardzo polecam te zajęcia. Mam poczucie, ze dzieki Ani zrobilam w tym czasie ogromne postępy. Nigdy wcześniej nie chodzilam na lekcje gry na instrumencie i kiedy zaczynałyśmy, moim największym osiągnięciem było zagranie nieskomplikowanego tematu z filmu „Polskie Drogi”, a po czterech latach wspolnej pracy Ania uznała, ze mogę zmierzyć się z „ Clair de lune” Debussy’ego! To przykład tego, co Ania potrafi „wykrzesac” ze swoich uczennic i uczniow! Jestem jej bardzo wdzięczna za jej wysiłek cierpliwosc i wiare, ze dam rade wtedy, kiedy sama nie bardzo w to wierzylam. Bo Ania, poza gruntownym wykształceniem muzycznym i pedagogicznym, ma pasje do nauczania i pracuje z zaangażowaniem i wyczuciem. Wie, jak dobrac repertuar aby stale podnosić poprzeczkę, motywuje do pokonywania wlasnych ograniczeń, zacheca do stalego rozwoju, rozbudza ambicje. Przykłada wagę do szczegolow, potrafi przystepnie wyjaśnić, na czym polegaja błędy, i jak ćwiczyć, żeby poprawić niedoskonałości. Zwraca uwage na jakosc gry i w warstwie technicznej i interpretacyjnej. Jest wymagająca, jednocześnie ma wspaniale poczucie humoru i dystans do siebie co sprawia, ze atmosfera na zajęciach jest przyjazna, a często jest wręcz wesoło :) Zajęcia z Ania to wielka przyjemność i satysfakcja. Ucząc się u niej ma sie pewność, ze jest się w bardzo dobrych rekach.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2022

Z całego serca polecam zajęcia u Pani Ani! Bardzo sympatyczne lekcje:) Pani Ania jest bardzo ciepłą i cierpliwą osobą, zwraca uwagę na wszelkie złe nawyki i błędy, co przyspiesza rozwój umiejętności gry:) daje również możliwość doboru repertuaru, z miesiąca na miesiąc widać efekty przy coraz to ambitniejszych utworach:) Lepiej się długo nie zastanawiaj tylko się zapisz, póki są jakiekolwiek wolne miejsca, bo grafik Pani Ani jest zwykle napięty:)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2022

Serdecznie polecam lekcje u pani Ani, jest na nich super atmosfera, która bardzo sprzyja nauce. Są to zajęcia, które są czystą przyjemnością, chce się na nie jeździć nawet z daleka :)) Jej ogromna wiedza, profesjonalizm i charyzma sprawia, że nauka przychodzi bez większego wysiłku, a opanowanie gry na instrumencie wydaje się całkowicie możliwe.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 grudnia 2021

Moja pierwsza nauczycielka od gry na pianinie i lepiej trafić nie mogłam! Pełen profesjonalizm, na lekcję chodzę z ogromną przyjemnością :) Jako osoba początkująca polecam z całego serca!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2021

Trafiłem do Ani po ponad 3 latach nauki. Nie mam żadnych wątpliwości co do jej profesjonalizmu na najwyższym poziomie. Od razu wychwyciła złe nawyki i zaczęliśmy je naprawiać z szybkim, pozytywnym skutkiem. Klimat na lekcji jest przyjazno-edukacyjno-artystyczny ;). Podejście indywidualne. Wiem co powinienem robić na następne spotkanie. Zarówno zajęcia online jak i stacjonarne Ania organizuje bardzo bardzo profesjonalnie. Grać nie umierać!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2021

Trafiłem na Anie rok temu i zajęcia z nią mogę polecić z czystym sumieniem. Zdecydowałem się na naukę nie mając zielonego pojęcia o muzyce, a co dopiero o grze na pianinie. Ania dużo czasu poświęciła na pomoc przy wyborze pierwszego pianina uzasadniając swój wybór, więc nie było mowy o kocie w worku. Samą grę na instrumencie należycie wytłumaczyła od podstaw, bez rzucania na głęboką wodę. Każde jedne zajęcia są dostosowane do mojego tempa pracy, nie spieszy się z materiałem. Dla niej liczy się każdy, najdrobniejszy szczegół. Tutaj nie ma mowy o fuszerce. Ania daje materiały i zadania do realizowania w domu, a także jak mam jakieś pytania to zawsze jest pod telefonem i służy pomocą. W razie moich problemów z dojazdem bezproblemowo przełącza się na zajęcia online. W sytuacji, w której coś mi wypadnie albo czuję potrzebę, żeby mieć więcej zajęć, niż zaplanowane to Ania staje na rzęsach i na ile może to modyfikuje swój grafik. Ania jest niebywale serdecznym i otwartym człowiekiem z poczuciem humoru, a zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Wiek nie ma znaczenia jak ma się chęci to nigdy nie jest za późno, żeby spróbować. Zachęcam, bo warto!

avatar
Rafal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2021

Polecam lekcje u Pani Ani. Ma dużą wiedzę i potrafi ją przekazać, co więcej trafnie dostrzega błędy i wie jak je poprawić. Do tego na zajęciach panuje luźna atmosfera i lokalizacja blisko metra też jest plusem.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2021

Z całego serca polecam naukę gry u Ani.
Uczyłam się grać na pianinie jako dziecko. Po wielu latach przerwy, już jako osoba dorosła, postanowiłam wrócić do nauki. Zanim ostatecznie wybrałam nauczyciela, skorzystałam z lekcji u kilku osób, jednak żadna nie spełniła moich oczekiwań. Dopiero podczas pierwszej lekcji u Ani poczułam, że znalazłam idealną nauczycielkę. Ania bez problemu określiła mój poziom, zidentyfikowała problemy techniczne i zaproponowała plan nauki. Od razi poczułam, że jestem w dobrych rękach, że uczy mnie profesjonalistka, która ma plan, wizję, angażuje się w mój rozwój. Indywidualne i życzliwe podejście sprawiają, że lekcje u Ani są przyjemnością. Co dla mnie ważne, Ania jest wymagająca – zwraca uwagę na błędy i nie przymyka oka na niedociągnięcia. Dodatkowo, kładzie nacisk na interpretację utworu, dzięki czemu dostrzegam takie elementy dzieła, na które sama nie zwróciłabym uwagi, a utwór, nad którym pracujemy, nabiera dodatkowej głębi.
Polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Super zajęcia! Ja zaczęłam uczyć się gry na pianinie już jako dorosła i spotykamy się zdalnie już rok. Ania bardzo dokładnie wychwytuje, widzi i słyszy błędy w technice - jestem zawsze bardzo pod wrażeniem tego, że udaje jej się to robić na zajęciach online :). Na zajęciach dostaję dużo wskazówek.

Poza tym Ania podsyła dużo utworów odpowiednich do mojego poziomu i do moich upodobań (ja akurat gram głównie piosenki z bajek Disneya, ale dostaję też inne utwory popularne i klasyczne). Dodatkowo pomaga w opracowaniu utworów, które sama znalazłam i mi się podobają. Zajęcia są prowadzone w przesympatycznej atmosferze i zawsze kończę je zmotywowana do samodzielnego ćwiczenia. Mam poczucie, że dzięki zajęciom uczę się poprawnej techniki i nie robię błędów, które wyćwiczyłabym ucząc się samodzielnie. Bardzo polecam :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2021

Szczerze i ogromnie polecam zajęcia gry na pianinie u Ani!! Ania to niezwykle utalentowana, wyrozumiała, życzliwa i cierpliwa nauczycielka. Podchodzi indywidualnie do każdego ucznia, dzięki czemu można się wiele nauczyć, poprawić popełniane błędy i bardzo szybko zobaczyć progres. Co według mnie najważniejsze - Ania potrafi dopasować się do każdego ucznia i pod względem sposobu nauczania, repertuaru wybieranych utworów, ale i atmosfery na zajęciach (która jest naaajjcudowniejsza na świecie i nie wyobrażam sobie lepszej :)). Każda lekcja u niej to czysta przyjemność!
Po każdym spotkaniu nabieram jeszcze większej motywacji do gry i dzięki niej jeszcze bardziej zakochałam się w grze na pianinie! Nie potrafię sobie nawet wyobrazić lepszej nauczycielki! Polecam każdemu bez wyjątku!!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2021

Serdecznie polecam naukę gry u Ani :) Jest świetnym nauczycielem. Ma bardzo miłe usposobienie, ale jest także wymagająca i przykłada dużą wagę do techniki gry.
Mamy zajęcia już około roku i są to zajęcia online. Obawiałam się, że zajęcia gry online na pianinie mogą się nie udać, ale moje obawy były niesłuszne. Ania jest super przygotowana pod względem sprzętu i nie ma problemu z pokazaniem prawidłowego ustawienia ręki lub innych technicznych rzeczy online.
Bardzo lubię te zajęcia i mam nadzieje na długotrwałą współpracę.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2020

Bardzo polecam! Profesjonalna i miła atmosfera. Cierpliwa nauczycielka, która dobiera utwory zgodnie z gustem muzycznym ucznia, zwraca uwagę na szczegóły i nie pozwala na nabranie złych nawyków. Można się przy niej bardzo dużo nauczyć i jednocześnie przyjemnie spędzić czas.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2020

Szczerze polecam naukę gry z Anią. Jest bardzo profesjonalna i wymagająca, ale jednocześnie dba o to, by na zajęciach panowała przyjazna i bezstresowa atmosfera. Jako absolwentka Uniwersytetu Muzycznego jest świetnie przygotowana, by uczyć osoby na różnym poziomie zaawansowania. Repertuar dostosowuje do potrzeb i gustu ucznia ;) Jest bardzo zaangażowana w to, co robi i potrafi zmotywować do ćwiczeń. A prywatnie jest bardzo sympatyczną i otwartą osobą z dużym poczuciem humoru :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2020

Polecam wszystkim zajęcia z panią Anią. Jest wspaniałą nauczycielką z odpowiednim podejściem do ucznia. Prowadzi zajęcia bez stresu ale jest przy tym wymagająca- idealne połączenie. Widzę naprawdę duże postępy w swojej grze odkąd chodzę na lekcje do p. Ani. Przy tym jest przesympatyczną osobą :)

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2020

Z całego serca polecam zajęcia z pianina prowadzone przez Anię. Lekcje prowadzone są bardzo profesjonalnie, a przy okazji w przemiłej atmosferze. Na zajęcia chodzę już kilka lat, ale już po kilku lekcjach zauważyłam duże postępy. Lekcje u Ani to czysta przyjemność, które są bardzo dobrą motywacją do ćwiczenia w domu. Szczerze polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2019

Ania jest życzliwą, sympatyczną i przede wszystkim cierpliwą osobą (co jest wg mnie bardzo ważne przy nauce gry na pianinie). Jest również elastyczna i potrafi dostosować repertuar do potrzeb indywidualnych danego ucznia :). Każda lekcja była przyjemnością i dawała poczucie zrobienia kroku do przodu. Gdy rozpocząłem naukę gry u Ani, byłem po 1st. szkoły muzycznej, więc pierwsze kroki gry na pianinie miałem za sobą, ale posiadałem również złe nawyki, które Ania natychmiast wychwyciła i pracowała nad tym, aby je wyeliminować.
Wydaje mi się, że mogę szczerze polecić naukę gry u Ani każdemu :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2019

Ania jest cudowną, ciepłą i wyrozumiałą osobą. Od samego początku wiedziałam, że trafiłam ,,na swoją". Potrafi dostosować się do poziomu i potrzeb ucznia i wprowadza stopniowo wymagania. Jest solidna w tym co robi, cierpliwa, pogodna i z poczuciem humoru. Lekcje są urozmaicone, zarazem spokojne, ale też żywe, a na każdą kolejną czeka się z niecierpliwością. Ania potrafi uprościć to co trudne, urozmaicić to co nudne, zaprezentować inaczej to co znane. Jednym słowem Ania to nauczyciel na szóstkę z plusem.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2018

Ania od samego początku zwraca uwagę na wszystkie istotne szczegóły, nie pozwalając na utrwalanie złych nawyków w grze. Przez niecały rok uczęszczania na lekcje zrobiłem naprawdę duży postęp, którego z pewnością nie byłbym w stanie osiągnąć bez niej; każdy utwór przećwiczyliśmy naprawdę porządnie, zwracając uwagę na wszystkie błędy. Trudno sobie wyobrazić lepsze lekcje gry na pianinie.

Przy tym Ania to wspaniała, otwarta osoba z poczuciem humoru. Lekcje u niej to sama przyjemność i polecam je każdemu!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2018

Po około 20 letniej przerwie w graniu na klawiszach (kiedyś uczyłem się grać głównie na keyboardzie przez 3 lata), postanowiłem wrócić do tego, ale tym razem do gry na pianinie. Do Ani trafiłem  przypadkiem, z ogłoszenia. Od razu spodobało mi się to, że nie narzuca swojego planu nauczania, ale jest otwarta też na moje propozycje. Świetnie wychwytywała moje złe nawyki grania i od samego początku zaczęliśmy nad tym pracować. Chodzę do niej już ponad rok i sam widzę duży postęp. Jest zawsze zaangażowana w to, co robi. Do nauki podchodzi z prawdziwym profesjonalizmem - bardzo dobrze zna sie na muzyce klasycznej i tego najlepiej uczy. Jest wymagająca, ale i cierpliwa, doradzi jak odpowiednio ćwiczyć żeby poprawić technikę i sposób gry. Jest motywująca, bardzo kontaktowa i elastyczna godzinowo. Jak najbardziej polecam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2018

Do Ani trafiłam w wieku 30 lat z zerowym pojęciem o pianinie. I lepiej trafić nie mogłam. Ania jest przemiłą osobą, cierpliwym nauczycielem. W bardzo prosty i jasny sposób przekazuje swoją wiedzę. Dobiera repertuar do poziomu i potrzeb ucznia :) motywuje, wymaga i wspiera. Polecam!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2018

Ania jest piekielnie uzdolnioną pianistką i do tego świetną nauczycielką, skutecznie poprowadzi nawet najbardziej opornego ucznia ;). Program dostosowała indywidualnie pod kątem moich zainteresowań i z dużą wyrozumiałością pozwalała na częste zmiany terminu spotkania, co w przypadku pracujacej studentki było nieocenione. Niezwykle ciepła, zabawna i sympatyczna, a przy tym profesjonalna i wymagająca. Konstruktywnie radzi nad czym warto popracować i dobiera materiały do szybko podwyższającego się poziomu gry. Zdecydowanie polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2017

Serdecznie polecam zajecia u Ani! Zaczynałem grę na pianinie zupełnie o zera i postępy które zrobiłem w ciągu roku przekroczyły moje oczekiwania. Świetnie prowadzone zajęcia, wymagające ale jednocześnie w miłej atmosferze i z doskonałym poczuciem humoru:)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2017

Ania ma anielską cierpliwość, niesamowitą wiedzę i zawsze jest świetnie przygotowana do lekcji. Potrafi doskonale dobrać repertuar do potrzeb ucznia, zwraca uwagę na technikę gry, ustawienie ręki, umiejętność czytania nut i znajomość teorii muzyki. Dodatkowo ma świetne poczucie humoru, lekcje przebiegają zawsze w bardzo przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Gorąco polecam Anię, to świetna nauczycielka gry na fortepianie. :)

avatar
Apolonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2016

Nie mogłam wymarzyć sobie lepszego nauczyciela!:))
Ania jest niesamowicie ciepłą i przesympatyczną osobą.
Ma ogromną wiedzę i doświadczenie w uczeniu gry na pianinie, a cierpliwości za grosz jej nie brak (w szczególności do mnie;) )
Perfekcjonistka !
Znakomicie motywuje do nauki, potrafi dawać wskazówki które przynoszą później same rezultaty ;))
Lekcje przeprowadzane są w niesamowicie przyjaznej, z poczuciem humoru i niestresującej atmosferze.
Jeśli ktoś szuka profesjonalnego nauczyciela który przeprowadza lekcje w tak cudownej atmosferze, gorąco polecam lekcje u Ani! :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2016

Uczęszczałem na lekcje u Ani przez ostatnie 2 lata. W tym czasie, dzięki wspólnej pracy znacząco poprawiłem technikę i umiejętności interpretacji dzieła muzycznego. Śmiało mogę polecić lekcje u Ani, także ze względu na jej świetne poczucie humoru :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2016

Ania jest najlepsza! Chodziłam do niej przez jakiś czas, lecz niestety przez kierunek studiów jaki wybrałam (med) musiałam przestać, ze względu na natłok nauki. Ania jest bardzo profesjonalna, bardzo sympatyczna, świetnie uczy i jest cierpliwa, a lokalizacja zajęć jest najlepsza z możliwych. Naprawdę żałuję że musiałam przestać, ale liczę że kiedyś będę mogła wrócić :)

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2016

Moja córka jest uczennicą Ani już od 6 lat. Zaczynała naukę w wieku 7 lat od podstaw i nie mogła trafić na lepszego nauczyciela :-). Ania jest bardzo cierpliwą, ciepłą i pełną pasji osobą. Widać, że bardzo kocha muzykę i pracę ze swoimi uczniami. Przepięknie gra na pianinie i równie pięknie uczy. Świetnie tłumaczy, bardzo dba o właściwą technikę gry, zwraca uwagę na detale. Umiejętnie dobiera też repertuar tak, aby uczeń stale się rozwijał, ale przy tym się nie zniechęcił. W przypadku mojej córki ten system działa bez zarzutu, a każda lekcja z Anią to dla niej nie tylko nauka, ale też wielka przyjemność. Bardzo polecam Anię wszystkim rodzicom, którzy szukają nauczyciela pianina dla swego dziecka.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2016

Jestem tzw. dorosłym, który zaczął naukę 8 miesięcy temu, właśnie z Anią. Jest ona świetnym nauczycielem i bardzo poważnie podchodzi do sprawy - zwraca uwagę na rzeczy, które są dla mnie najważniejsze na tym etapie, na solidne podstawy i dobre nawyki. Bardzo fajnie też łączy technikę grania na instrumencie z teorią muzyki. Jest bardzo otwarta na różny repertuar, który czasem przynoszę, ale też sama proponuje utwory, które są na odpowiednim dla mnie poziomie i które mi się podobają, tzn. wyczuwa ona, co mi podchodzi. Jeśli ktoś szuka nauczyciela gry na pianinie, to naprawdę bardzo polecam.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2016

Na pianinie gram od kilku lat. Jakiś czas temu postanowiłem znaleźć nauczyciela, który będzie uczył mnie gry na pianinie od wyższego poziomu (w dodatku pomoże w nauce i interpratacji bardziej wymagających utworów muzyki poważnej). Wpadłem wówczas na Anię, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Rzetelność, zapał do pracy oraz ciągła energia są cechami, które wyróżniają ją sposród moich poprzednich nauczycieli. Ponadto, Ania okazała się osobą bardzo wymagającą i stawiającą wysoko poprzeczkę, dzieki czemu wiem jak wyglądają moje postępy w nauce. Zdecydowanie wszystkim polecam :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2016

Ania to super nauczycielka. Uczy od podstaw, pomaga w pokonaniu trudności, dostosowuje tempo nauki do ucznia, tłumaczy jak nikt inny. :) Ania uczy mnie od podstaw, od ponad pół roku. Miło mi sie z nią pracuje. Wszystkim, którzy chcą zacząć grę na pianinie polecam lekcje u Ani :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2016

Pani Ania to gwarancja profesjonalnego podejścia. Ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie, a przy tym jest przesympatyczna. Lekcje z panią Anią to czysta przyjemność. Uczy mnie całkowicie od podstaw, wykazując się wielką cierpliwością względem ciągle powtarzanych przeze mnie błędów. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2016

Ania to najlepszy nauczyciel, jaki mógł mi się trafić. Jest profesjonalna, indywidualnie podchodzi do ucznia, dużo wymaga nie tylko od ucznia, ale też od siebie. Nauka u niej to sama przyjemność i zero stresu. Poza tym Ania to przesympatyczna kobieta. Polecam jak najbardziej! :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2016

Polecam! Bardzo profesjonalny i poważnie traktujący rozwój muzyczny ucznia nauczyciel :)

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2016

Ćwiczę z Anią już ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Ania podchodzi do zajęć z dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem, a przy okazji jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Szczerze polecam wszystkim.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2016

Witam! Po rocznym uczęszczaniu na zajęcia prowadzone przez Panią Anię, z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę! Pani Ania prowadzi zajęcia bardzo profesjonalnie. Zyskała także moją sympatię poprzez swoje zaangażowanie i dobry kontakt z uczniem. Bardzo polecam tę przemiłą i pozytywną osobę, z którą bardzo dobrze się współpracuje i wiele można się nauczyć uczęszczając na jej zajęcia.

avatar
Stanley
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2016

Pani Anna to nauczyciel kompletny, o profesjonalnym podejściu i wielkiej wiedzy muzycznej oraz dużych umiejętnościach pianistycznych. Skończyłem średnią szkołę muzyczną, jednak studia wyższe podjąłem na innym kierunku. Nie chciałem jednak zaprzepaścić tego, czego już się nauczyłem, dlatego postanowiłem znaleźć odpowiedniego pedagoga. Po kliku nieudanych próbach trafiłem szczęśliwie do Pani Anny. Jestem bardzo zadowolony - rozwijam się muzycznie, odkrywając zupełnie nowe pojmowanie i rozumienie muzyki, pracując nad techniką wykonawczą oraz interpretacją dzieł muzycznych. Pani Anna jest świetną chopinistką, co pozwala na uczestniczenie w bardzo interesujących zajęciach pod tym kątem i opracowywanie utworów mojego ukochanego Fryderyka Chopina na zupełnie innej niż dotąd płaszczyźnie. Nie straciłem zamiłowania do muzyki, a wręcz odwrotnie - dzięki zajęciom z Panią Anną moje zainteresowanie i pasja wzrosły. Polubiłem Bacha i Scarlattiego oraz w końcu zacząłem zabierać się za poważniejsze dzieła Beethovena, Rachmaninowa i Szymanowskiego. Jestem bardzo usatysfakcjonowany i polecam zajęcia z Panią Anną każdemu, kto poszukuje profesjonalnego pedagoga z pasją, wiedzą i pozytywnym podejściem do ucznia.
Pozdrawiam,
Stanley

avatar
Lina Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2016

Ania is a very precise and Good teacher. The classes with her are very fun and Interesting. She was the best Piano teacher I've ever had. I would totally recommend her and her classes. You won't regret it

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2016

U pani Ani uczę się już od dwóch i pół roku, i jest to najlepszy nauczyciel, jakiego spotkałem. Wcześniej uczyłem się u trzech innych pedagogów, z których ż a d e n nie miał zamiaru ustawić mi rąk i nauczyć podstaw oraz "bazy", niezbędnych do gry na instrumencie. Uczeń ich nie obchodził, a byli to pedagodzy po studiach muzycznych. Moja przygoda z nimi skończyła się bólami nadgarstków i kręgosłupa oraz innymi dolegliwościami, a także kompletnym brakiem umiejętności gry i brakiem kontroli nad instrumentem. Dopiero pani Ania zwróciła uwagę na te, tak ważne kwestie, ustawiając mi w odpowiedni sposób ręce oraz ucząc prawidłowej postawy przy instrumencie, a także uwrażliwiając na muzykę fortepianową w całej jej pełni. W tej chwili nie odczuwam żadnych dolegliwości, zacząłem panować, tak nad ciałem, jak i nad instrumentem, a przede wszystkim - zacząłem grać! I to porządnie. Dużo mnie to kosztowało, ponieważ musiałem odzwyczaić się od nawyków, które spowodowały tak wiele złego. Jeśli nauczyciela nie obchodzi ustawienie ręki, technika, baza i podstawy gry - nie jest on godny miana pedagoga. Pani Ania dosłownie mnie uratowała i postawiła na właściwe tory nauki sztuki pianistycznej. Jestem jej za to niezmiernie wdzięczny. Jest to Pedagog z prawdziwego zdarzenia, który przejmuje się uczniem i o niego dba, nie mydląc mu oczu dla własnych korzyści. Polecam z całego serca!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2016

Profesjonalnie prowadzone lekcje i świetna atmosfera. Po prostu sama nie mogę uwierzyć w to jak duże zrobiłam postępy :) I to zaczynając od podstaw! :) Naprawdę polecam każdemu!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2016

Wspaniały pedagog! Pełen profesjonalizm, cierpliwość i świetne podejście do ucznia. Wielki miłośnik muzyki i bardzo dobra pianistka (potrafi pokazać wszystko w praktyce, czytając także utwory bez przygotowania). Lekcje u Pani Ani to czysta przyjemność. Gorąco polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.