Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Online
Warszawa (Mokotów +3)

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/536 opinii
Dla użytkownika Anna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 09.2010
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie
Magister
Gra na fortepianie - fortepian główny, Wydział Fortepianu, Klawesynu i Organów
10.2006 - 06.2009
Uniwersytet Muzyczny F. Chopina
Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 36
avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2021

Trafiłem do Ani po ponad 3 latach nauki. Nie mam żadnych wątpliwości co do jej profesjonalizmu na najwyższym poziomie. Od razu wychwyciła złe nawyki i zaczęliśmy je naprawiać z szybkim, pozytywnym skutkiem. Klimat na lekcji jest przyjazno-edukacyjno-artystyczny ;). Podejście indywidualne. Wiem co powinienem robić na następne spotkanie. Zarówno zajęcia online jak i stacjonarne Ania organizuje bardzo bardzo profesjonalnie. Grać nie umierać!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2021

Trafiłem na Anie rok temu i zajęcia z nią mogę polecić z czystym sumieniem. Zdecydowałem się na naukę nie mając zielonego pojęcia o muzyce, a co dopiero o grze na pianinie. Ania dużo czasu poświęciła na pomoc przy wyborze pierwszego pianina uzasadniając swój wybór, więc nie było mowy o kocie w worku. Samą grę na instrumencie należycie wytłumaczyła od podstaw, bez rzucania na głęboką wodę. Każde jedne zajęcia są dostosowane do mojego tempa pracy, nie spieszy się z materiałem. Dla niej liczy się każdy, najdrobniejszy szczegół. Tutaj nie ma mowy o fuszerce. Ania daje materiały i zadania do realizowania w domu, a także jak mam jakieś pytania to zawsze jest pod telefonem i służy pomocą. W razie moich problemów z dojazdem bezproblemowo przełącza się na zajęcia online. W sytuacji, w której coś mi wypadnie albo czuję potrzebę, żeby mieć więcej zajęć, niż zaplanowane to Ania staje na rzęsach i na ile może to modyfikuje swój grafik. Ania jest niebywale serdecznym i otwartym człowiekiem z poczuciem humoru, a zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Wiek nie ma znaczenia jak ma się chęci to nigdy nie jest za późno, żeby spróbować. Zachęcam, bo warto!

avatar
Rafal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2021

Polecam lekcje u Pani Ani. Ma dużą wiedzę i potrafi ją przekazać, co więcej trafnie dostrzega błędy i wie jak je poprawić. Do tego na zajęciach panuje luźna atmosfera i lokalizacja blisko metra też jest plusem.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2021

Z całego serca polecam naukę gry u Ani.
Uczyłam się grać na pianinie jako dziecko. Po wielu latach przerwy, już jako osoba dorosła, postanowiłam wrócić do nauki. Zanim ostatecznie wybrałam nauczyciela, skorzystałam z lekcji u kilku osób, jednak żadna nie spełniła moich oczekiwań. Dopiero podczas pierwszej lekcji u Ani poczułam, że znalazłam idealną nauczycielkę. Ania bez problemu określiła mój poziom, zidentyfikowała problemy techniczne i zaproponowała plan nauki. Od razi poczułam, że jestem w dobrych rękach, że uczy mnie profesjonalistka, która ma plan, wizję, angażuje się w mój rozwój. Indywidualne i życzliwe podejście sprawiają, że lekcje u Ani są przyjemnością. Co dla mnie ważne, Ania jest wymagająca – zwraca uwagę na błędy i nie przymyka oka na niedociągnięcia. Dodatkowo, kładzie nacisk na interpretację utworu, dzięki czemu dostrzegam takie elementy dzieła, na które sama nie zwróciłabym uwagi, a utwór, nad którym pracujemy, nabiera dodatkowej głębi.
Polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Super zajęcia! Ja zaczęłam uczyć się gry na pianinie już jako dorosła i spotykamy się zdalnie już rok. Ania bardzo dokładnie wychwytuje, widzi i słyszy błędy w technice - jestem zawsze bardzo pod wrażeniem tego, że udaje jej się to robić na zajęciach online :). Na zajęciach dostaję dużo wskazówek.

Poza tym Ania podsyła dużo utworów odpowiednich do mojego poziomu i do moich upodobań (ja akurat gram głównie piosenki z bajek Disneya, ale dostaję też inne utwory popularne i klasyczne). Dodatkowo pomaga w opracowaniu utworów, które sama znalazłam i mi się podobają. Zajęcia są prowadzone w przesympatycznej atmosferze i zawsze kończę je zmotywowana do samodzielnego ćwiczenia. Mam poczucie, że dzięki zajęciom uczę się poprawnej techniki i nie robię błędów, które wyćwiczyłabym ucząc się samodzielnie. Bardzo polecam :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2021

Szczerze i ogromnie polecam zajęcia gry na pianinie u Ani!! Ania to niezwykle utalentowana, wyrozumiała, życzliwa i cierpliwa nauczycielka. Podchodzi indywidualnie do każdego ucznia, dzięki czemu można się wiele nauczyć, poprawić popełniane błędy i bardzo szybko zobaczyć progres. Co według mnie najważniejsze - Ania potrafi dopasować się do każdego ucznia i pod względem sposobu nauczania, repertuaru wybieranych utworów, ale i atmosfery na zajęciach (która jest naaajjcudowniejsza na świecie i nie wyobrażam sobie lepszej :)). Każda lekcja u niej to czysta przyjemność!
Po każdym spotkaniu nabieram jeszcze większej motywacji do gry i dzięki niej jeszcze bardziej zakochałam się w grze na pianinie! Nie potrafię sobie nawet wyobrazić lepszej nauczycielki! Polecam każdemu bez wyjątku!!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2021

Serdecznie polecam naukę gry u Ani :) Jest świetnym nauczycielem. Ma bardzo miłe usposobienie, ale jest także wymagająca i przykłada dużą wagę do techniki gry.
Mamy zajęcia już około roku i są to zajęcia online. Obawiałam się, że zajęcia gry online na pianinie mogą się nie udać, ale moje obawy były niesłuszne. Ania jest super przygotowana pod względem sprzętu i nie ma problemu z pokazaniem prawidłowego ustawienia ręki lub innych technicznych rzeczy online.
Bardzo lubię te zajęcia i mam nadzieje na długotrwałą współpracę.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2020

Bardzo polecam! Profesjonalna i miła atmosfera. Cierpliwa nauczycielka, która dobiera utwory zgodnie z gustem muzycznym ucznia, zwraca uwagę na szczegóły i nie pozwala na nabranie złych nawyków. Można się przy niej bardzo dużo nauczyć i jednocześnie przyjemnie spędzić czas.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2020

Szczerze polecam naukę gry z Anią. Jest bardzo profesjonalna i wymagająca, ale jednocześnie dba o to, by na zajęciach panowała przyjazna i bezstresowa atmosfera. Jako absolwentka Uniwersytetu Muzycznego jest świetnie przygotowana, by uczyć osoby na różnym poziomie zaawansowania. Repertuar dostosowuje do potrzeb i gustu ucznia ;) Jest bardzo zaangażowana w to, co robi i potrafi zmotywować do ćwiczeń. A prywatnie jest bardzo sympatyczną i otwartą osobą z dużym poczuciem humoru :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2020

Polecam wszystkim zajęcia z panią Anią. Jest wspaniałą nauczycielką z odpowiednim podejściem do ucznia. Prowadzi zajęcia bez stresu ale jest przy tym wymagająca- idealne połączenie. Widzę naprawdę duże postępy w swojej grze odkąd chodzę na lekcje do p. Ani. Przy tym jest przesympatyczną osobą :)

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2020

Z całego serca polecam zajęcia z pianina prowadzone przez Anię. Lekcje prowadzone są bardzo profesjonalnie, a przy okazji w przemiłej atmosferze. Na zajęcia chodzę już kilka lat, ale już po kilku lekcjach zauważyłam duże postępy. Lekcje u Ani to czysta przyjemność, które są bardzo dobrą motywacją do ćwiczenia w domu. Szczerze polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2019

Ania jest życzliwą, sympatyczną i przede wszystkim cierpliwą osobą (co jest wg mnie bardzo ważne przy nauce gry na pianinie). Jest również elastyczna i potrafi dostosować repertuar do potrzeb indywidualnych danego ucznia :). Każda lekcja była przyjemnością i dawała poczucie zrobienia kroku do przodu. Gdy rozpocząłem naukę gry u Ani, byłem po 1st. szkoły muzycznej, więc pierwsze kroki gry na pianinie miałem za sobą, ale posiadałem również złe nawyki, które Ania natychmiast wychwyciła i pracowała nad tym, aby je wyeliminować.
Wydaje mi się, że mogę szczerze polecić naukę gry u Ani każdemu :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2019

Ania jest cudowną, ciepłą i wyrozumiałą osobą. Od samego początku wiedziałam, że trafiłam ,,na swoją". Potrafi dostosować się do poziomu i potrzeb ucznia i wprowadza stopniowo wymagania. Jest solidna w tym co robi, cierpliwa, pogodna i z poczuciem humoru. Lekcje są urozmaicone, zarazem spokojne, ale też żywe, a na każdą kolejną czeka się z niecierpliwością. Ania potrafi uprościć to co trudne, urozmaicić to co nudne, zaprezentować inaczej to co znane. Jednym słowem Ania to nauczyciel na szóstkę z plusem.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2018

Ania od samego początku zwraca uwagę na wszystkie istotne szczegóły, nie pozwalając na utrwalanie złych nawyków w grze. Przez niecały rok uczęszczania na lekcje zrobiłem naprawdę duży postęp, którego z pewnością nie byłbym w stanie osiągnąć bez niej; każdy utwór przećwiczyliśmy naprawdę porządnie, zwracając uwagę na wszystkie błędy. Trudno sobie wyobrazić lepsze lekcje gry na pianinie.

Przy tym Ania to wspaniała, otwarta osoba z poczuciem humoru. Lekcje u niej to sama przyjemność i polecam je każdemu!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2018

Po około 20 letniej przerwie w graniu na klawiszach (kiedyś uczyłem się grać głównie na keyboardzie przez 3 lata), postanowiłem wrócić do tego, ale tym razem do gry na pianinie. Do Ani trafiłem  przypadkiem, z ogłoszenia. Od razu spodobało mi się to, że nie narzuca swojego planu nauczania, ale jest otwarta też na moje propozycje. Świetnie wychwytywała moje złe nawyki grania i od samego początku zaczęliśmy nad tym pracować. Chodzę do niej już ponad rok i sam widzę duży postęp. Jest zawsze zaangażowana w to, co robi. Do nauki podchodzi z prawdziwym profesjonalizmem - bardzo dobrze zna sie na muzyce klasycznej i tego najlepiej uczy. Jest wymagająca, ale i cierpliwa, doradzi jak odpowiednio ćwiczyć żeby poprawić technikę i sposób gry. Jest motywująca, bardzo kontaktowa i elastyczna godzinowo. Jak najbardziej polecam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2018

Do Ani trafiłam w wieku 30 lat z zerowym pojęciem o pianinie. I lepiej trafić nie mogłam. Ania jest przemiłą osobą, cierpliwym nauczycielem. W bardzo prosty i jasny sposób przekazuje swoją wiedzę. Dobiera repertuar do poziomu i potrzeb ucznia :) motywuje, wymaga i wspiera. Polecam!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2018

Ania jest piekielnie uzdolnioną pianistką i do tego świetną nauczycielką, skutecznie poprowadzi nawet najbardziej opornego ucznia ;). Program dostosowała indywidualnie pod kątem moich zainteresowań i z dużą wyrozumiałością pozwalała na częste zmiany terminu spotkania, co w przypadku pracujacej studentki było nieocenione. Niezwykle ciepła, zabawna i sympatyczna, a przy tym profesjonalna i wymagająca. Konstruktywnie radzi nad czym warto popracować i dobiera materiały do szybko podwyższającego się poziomu gry. Zdecydowanie polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2017

Serdecznie polecam zajecia u Ani! Zaczynałem grę na pianinie zupełnie o zera i postępy które zrobiłem w ciągu roku przekroczyły moje oczekiwania. Świetnie prowadzone zajęcia, wymagające ale jednocześnie w miłej atmosferze i z doskonałym poczuciem humoru:)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2017

Ania ma anielską cierpliwość, niesamowitą wiedzę i zawsze jest świetnie przygotowana do lekcji. Potrafi doskonale dobrać repertuar do potrzeb ucznia, zwraca uwagę na technikę gry, ustawienie ręki, umiejętność czytania nut i znajomość teorii muzyki. Dodatkowo ma świetne poczucie humoru, lekcje przebiegają zawsze w bardzo przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Gorąco polecam Anię, to świetna nauczycielka gry na fortepianie. :)

avatar
Apolonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2016

Nie mogłam wymarzyć sobie lepszego nauczyciela!:))
Ania jest niesamowicie ciepłą i przesympatyczną osobą.
Ma ogromną wiedzę i doświadczenie w uczeniu gry na pianinie, a cierpliwości za grosz jej nie brak (w szczególności do mnie;) )
Perfekcjonistka !
Znakomicie motywuje do nauki, potrafi dawać wskazówki które przynoszą później same rezultaty ;))
Lekcje przeprowadzane są w niesamowicie przyjaznej, z poczuciem humoru i niestresującej atmosferze.
Jeśli ktoś szuka profesjonalnego nauczyciela który przeprowadza lekcje w tak cudownej atmosferze, gorąco polecam lekcje u Ani! :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2016

Uczęszczałem na lekcje u Ani przez ostatnie 2 lata. W tym czasie, dzięki wspólnej pracy znacząco poprawiłem technikę i umiejętności interpretacji dzieła muzycznego. Śmiało mogę polecić lekcje u Ani, także ze względu na jej świetne poczucie humoru :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2016

Ania jest najlepsza! Chodziłam do niej przez jakiś czas, lecz niestety przez kierunek studiów jaki wybrałam (med) musiałam przestać, ze względu na natłok nauki. Ania jest bardzo profesjonalna, bardzo sympatyczna, świetnie uczy i jest cierpliwa, a lokalizacja zajęć jest najlepsza z możliwych. Naprawdę żałuję że musiałam przestać, ale liczę że kiedyś będę mogła wrócić :)

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2016

Moja córka jest uczennicą Ani już od 6 lat. Zaczynała naukę w wieku 7 lat od podstaw i nie mogła trafić na lepszego nauczyciela :-). Ania jest bardzo cierpliwą, ciepłą i pełną pasji osobą. Widać, że bardzo kocha muzykę i pracę ze swoimi uczniami. Przepięknie gra na pianinie i równie pięknie uczy. Świetnie tłumaczy, bardzo dba o właściwą technikę gry, zwraca uwagę na detale. Umiejętnie dobiera też repertuar tak, aby uczeń stale się rozwijał, ale przy tym się nie zniechęcił. W przypadku mojej córki ten system działa bez zarzutu, a każda lekcja z Anią to dla niej nie tylko nauka, ale też wielka przyjemność. Bardzo polecam Anię wszystkim rodzicom, którzy szukają nauczyciela pianina dla swego dziecka.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2016

Jestem tzw. dorosłym, który zaczął naukę 8 miesięcy temu, właśnie z Anią. Jest ona świetnym nauczycielem i bardzo poważnie podchodzi do sprawy - zwraca uwagę na rzeczy, które są dla mnie najważniejsze na tym etapie, na solidne podstawy i dobre nawyki. Bardzo fajnie też łączy technikę grania na instrumencie z teorią muzyki. Jest bardzo otwarta na różny repertuar, który czasem przynoszę, ale też sama proponuje utwory, które są na odpowiednim dla mnie poziomie i które mi się podobają, tzn. wyczuwa ona, co mi podchodzi. Jeśli ktoś szuka nauczyciela gry na pianinie, to naprawdę bardzo polecam.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2016

Na pianinie gram od kilku lat. Jakiś czas temu postanowiłem znaleźć nauczyciela, który będzie uczył mnie gry na pianinie od wyższego poziomu (w dodatku pomoże w nauce i interpratacji bardziej wymagających utworów muzyki poważnej). Wpadłem wówczas na Anię, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Rzetelność, zapał do pracy oraz ciągła energia są cechami, które wyróżniają ją sposród moich poprzednich nauczycieli. Ponadto, Ania okazała się osobą bardzo wymagającą i stawiającą wysoko poprzeczkę, dzieki czemu wiem jak wyglądają moje postępy w nauce. Zdecydowanie wszystkim polecam :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2016

Ania to super nauczycielka. Uczy od podstaw, pomaga w pokonaniu trudności, dostosowuje tempo nauki do ucznia, tłumaczy jak nikt inny. :) Ania uczy mnie od podstaw, od ponad pół roku. Miło mi sie z nią pracuje. Wszystkim, którzy chcą zacząć grę na pianinie polecam lekcje u Ani :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2016

Pani Ania to gwarancja profesjonalnego podejścia. Ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie, a przy tym jest przesympatyczna. Lekcje z panią Anią to czysta przyjemność. Uczy mnie całkowicie od podstaw, wykazując się wielką cierpliwością względem ciągle powtarzanych przeze mnie błędów. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2016

Ania to najlepszy nauczyciel, jaki mógł mi się trafić. Jest profesjonalna, indywidualnie podchodzi do ucznia, dużo wymaga nie tylko od ucznia, ale też od siebie. Nauka u niej to sama przyjemność i zero stresu. Poza tym Ania to przesympatyczna kobieta. Polecam jak najbardziej! :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2016

Polecam! Bardzo profesjonalny i poważnie traktujący rozwój muzyczny ucznia nauczyciel :)

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2016

Ćwiczę z Anią już ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Ania podchodzi do zajęć z dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem, a przy okazji jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Szczerze polecam wszystkim.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2016

Witam! Po rocznym uczęszczaniu na zajęcia prowadzone przez Panią Anię, z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę! Pani Ania prowadzi zajęcia bardzo profesjonalnie. Zyskała także moją sympatię poprzez swoje zaangażowanie i dobry kontakt z uczniem. Bardzo polecam tę przemiłą i pozytywną osobę, z którą bardzo dobrze się współpracuje i wiele można się nauczyć uczęszczając na jej zajęcia.

avatar
Stanley
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2016

Pani Anna to nauczyciel kompletny, o profesjonalnym podejściu i wielkiej wiedzy muzycznej oraz dużych umiejętnościach pianistycznych. Skończyłem średnią szkołę muzyczną, jednak studia wyższe podjąłem na innym kierunku. Nie chciałem jednak zaprzepaścić tego, czego już się nauczyłem, dlatego postanowiłem znaleźć odpowiedniego pedagoga. Po kliku nieudanych próbach trafiłem szczęśliwie do Pani Anny. Jestem bardzo zadowolony - rozwijam się muzycznie, odkrywając zupełnie nowe pojmowanie i rozumienie muzyki, pracując nad techniką wykonawczą oraz interpretacją dzieł muzycznych. Pani Anna jest świetną chopinistką, co pozwala na uczestniczenie w bardzo interesujących zajęciach pod tym kątem i opracowywanie utworów mojego ukochanego Fryderyka Chopina na zupełnie innej niż dotąd płaszczyźnie. Nie straciłem zamiłowania do muzyki, a wręcz odwrotnie - dzięki zajęciom z Panią Anną moje zainteresowanie i pasja wzrosły. Polubiłem Bacha i Scarlattiego oraz w końcu zacząłem zabierać się za poważniejsze dzieła Beethovena, Rachmaninowa i Szymanowskiego. Jestem bardzo usatysfakcjonowany i polecam zajęcia z Panią Anną każdemu, kto poszukuje profesjonalnego pedagoga z pasją, wiedzą i pozytywnym podejściem do ucznia.
Pozdrawiam,
Stanley

avatar
Lina Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2016

Ania is a very precise and Good teacher. The classes with her are very fun and Interesting. She was the best Piano teacher I've ever had. I would totally recommend her and her classes. You won't regret it

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2016

U pani Ani uczę się już od dwóch i pół roku, i jest to najlepszy nauczyciel, jakiego spotkałem. Wcześniej uczyłem się u trzech innych pedagogów, z których ż a d e n nie miał zamiaru ustawić mi rąk i nauczyć podstaw oraz "bazy", niezbędnych do gry na instrumencie. Uczeń ich nie obchodził, a byli to pedagodzy po studiach muzycznych. Moja przygoda z nimi skończyła się bólami nadgarstków i kręgosłupa oraz innymi dolegliwościami, a także kompletnym brakiem umiejętności gry i brakiem kontroli nad instrumentem. Dopiero pani Ania zwróciła uwagę na te, tak ważne kwestie, ustawiając mi w odpowiedni sposób ręce oraz ucząc prawidłowej postawy przy instrumencie, a także uwrażliwiając na muzykę fortepianową w całej jej pełni. W tej chwili nie odczuwam żadnych dolegliwości, zacząłem panować, tak nad ciałem, jak i nad instrumentem, a przede wszystkim - zacząłem grać! I to porządnie. Dużo mnie to kosztowało, ponieważ musiałem odzwyczaić się od nawyków, które spowodowały tak wiele złego. Jeśli nauczyciela nie obchodzi ustawienie ręki, technika, baza i podstawy gry - nie jest on godny miana pedagoga. Pani Ania dosłownie mnie uratowała i postawiła na właściwe tory nauki sztuki pianistycznej. Jestem jej za to niezmiernie wdzięczny. Jest to Pedagog z prawdziwego zdarzenia, który przejmuje się uczniem i o niego dba, nie mydląc mu oczu dla własnych korzyści. Polecam z całego serca!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2016

Profesjonalnie prowadzone lekcje i świetna atmosfera. Po prostu sama nie mogę uwierzyć w to jak duże zrobiłam postępy :) I to zaczynając od podstaw! :) Naprawdę polecam każdemu!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2016

Wspaniały pedagog! Pełen profesjonalizm, cierpliwość i świetne podejście do ucznia. Wielki miłośnik muzyki i bardzo dobra pianistka (potrafi pokazać wszystko w praktyce, czytając także utwory bez przygotowania). Lekcje u Pani Ani to czysta przyjemność. Gorąco polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.