Piotr Rudnicki

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Wrocław
Pułtusk

Opis ogłoszenia

Jestem studentem matematyki na UWr. Udzielam korepetycji od 2013 roku, pomogłem wielu studentom oraz uczniom szkół średnich. Na moich zajęciach stawiam na zrozumienie materiału, tłumaczenie aż do skutku. Zawsze staram się naprowadzić korepetytanta na właściwy tok rozumowania, pokazać inne punkty widzenia. George Poly’a zwykł mawiać, że dla każdego problemu którego nie potrafisz rozwiązać, istnieje inny (mniejszy) problem, którego nie potrafisz rozwiązać! Kluczem do matematyki jest poznanie jej podstaw i logicznych fundamentów, wtedy jawi się nam jej cały niezaciemniony już obraz i jesteśmy w stanie ją okiełznać. Niestety system nauczania w szkołach średnich (i wielu uczelniach wyższych) pozostawia wiele do życzenia. Nie ma czasu na zrozumienie, a tylko na przerobienie możliwie jak największej ilości schematycznych zadań, które nie utrwalają wiedzy i nie pokazują interakcji matematyki z innymi jej działami oraz jej wszechobecności w życiu codziennym. Do każdego korepetytanta staram się podchodzić indywidualnie, utrzymując kontakt mailowy, w razie dodatkowych pytań związanych z materiałem którym się zajmujemy. Jeśli interesant przejawi chęci pogłębienia materiału, sam układam dodatkowe zadania, które uważam za skuteczne. Jak dotąd zdawalność moich trzech maturzystów wynosi 100% jak i studentów którzy przygotowywali się ze mną do swoich kolokwii i egzaminów. Istnieje możliwość prowadzenia zajęć w języku angielskim i włoskim.Zakres materiału:Szkoła podstawowa,Szkoła średnia (podstawa + rozszerzenie)Studia: Algebra liniowaAlgebra abstrakcyjnaTeoria mnogościLogikaAnaliza 1, 2, 3Teoria prawdopodobieństwaTeoria miary i całki Lebesgue’a Analiza zespolonaAnaliza funkcjonalna Transformata FourieraTopologia ogólnaTopologia algebraicznaProgramowanie:C++JavaPythonS calaHaskell Telefon: 607-427-079

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 10.2018
Uniwersytet Wrocławski
Licencjat
Matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2019

Bardzo Polecam! Piotrek w zaledwie cztery godziny potrafił przygotować mnie do egzaminu z Algebry. W dodatku wygospodarował czas w weekend kiedy odezwałem się zaledwie parę dni przed egzaminem. Naprawdę polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2018

Piotrek pomógł w rekordowo szybkim czasie, 3 trudne dla mnie zadania z algebry abstrakcyjnej nagle stały się jasne i klarowne po rozwiązaniu ich przez Piotrka!
Jedno jest pewne, zapisuję numer telefonu i w razie potrzeby nie zawaham się go użyć! 10/10

avatar
Natalia i Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Dzięki pomocy Piotrka bez problemów zaliczyliśmy ćwiczenia z Algebry i zdaliśmy egzamin w pierwszym terminie, gorąco polecamy :)

avatar
Maks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
4 grudnia 2017

Bardzo polecam, z Piotrkiem rozpocząłem swoją przygodę z Pythonem. Wyrozumiały, potrafi obrazowo wytłumaczyć dane zagadnienie, trudne pojęcia rozłożyć na czynniki pierwsze i cierpliwie (nawet kilkukrotnie jedno i to samo) wytłumaczyć. Polecam.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2017

Ozłocić go to mało, dzięki Piotrkowi w końcu zdałem maturę z matematyki i raz na zawsze rozwiązałem moją co roczną udrękę
Dziś jest 22 sierpnia 2017 roku i zamiast siedzieć na egzaminie poprawkowym mogę korzystać ze słonecznego dnia
Jeszcze raz dzięki Piotr, słowa nie opiszą mojej wdzięczności ;)

avatar
Albert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2016

Piotrek elegancko przygotował mnie do sierpniowej poprawy matury. Jego sposób nauczania oraz podejście dały mi wiarę, że teraz na pewno zdam poprawkę. Świetnie tłumaczył, każde zadanie które robiliśmy.
Polecam !

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2016

Korepetytor z pasją do matematyki. Wytłumaczy Ci tak, że zrozumiesz. Jeśli nie za pierwszym to za kolejnym razem. Duży plus za dyspozycyjność. Jesteś pod ścianą, w nocy piszesz maila, rano masz odpowiedź, dzwonisz, a wieczorem masz korepetycje. Co najważniejsze, skuteczne korepetycje. Kolokwium zaliczone, a więc cel osiągnięty. Polecam Piotrka!

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2015

Najlepszy korepetytor we Wrocławiu. Dyspozycyjny i zawsze przygotowany. Polecam ! :)

avatar
jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2015

PolecaM! bardzo dobry korepetytor wytłumaczył mi to czego nie wytłumaczeno mi w szkole średniej. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.