Piotr Rudnicki

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Wrocław
Pułtusk

O mnie

Jestem studentem matematyki na UWr. Udzielam korepetycji z matematyki i programowania od 2013 roku.Przygotowuję do egzaminów gimnazjalnych, matur, olimpiad metematycznych, kolokwiów na studiach.Stawiam na głębokie zrozumienie materiału. Jak dotąd zdawalność moich maturzystów wynosi okrągłe 100%

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 10.2018
Uniwersytet Wrocławski
Licencjat
Matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2019

Bardzo Polecam! Piotrek w zaledwie cztery godziny potrafił przygotować mnie do egzaminu z Algebry. W dodatku wygospodarował czas w weekend kiedy odezwałem się zaledwie parę dni przed egzaminem. Naprawdę polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2018

Piotrek pomógł w rekordowo szybkim czasie, 3 trudne dla mnie zadania z algebry abstrakcyjnej nagle stały się jasne i klarowne po rozwiązaniu ich przez Piotrka!
Jedno jest pewne, zapisuję numer telefonu i w razie potrzeby nie zawaham się go użyć! 10/10

avatar
Natalia i Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Dzięki pomocy Piotrka bez problemów zaliczyliśmy ćwiczenia z Algebry i zdaliśmy egzamin w pierwszym terminie, gorąco polecamy :)

avatar
Maks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
4 grudnia 2017

Bardzo polecam, z Piotrkiem rozpocząłem swoją przygodę z Pythonem. Wyrozumiały, potrafi obrazowo wytłumaczyć dane zagadnienie, trudne pojęcia rozłożyć na czynniki pierwsze i cierpliwie (nawet kilkukrotnie jedno i to samo) wytłumaczyć. Polecam.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2017

Ozłocić go to mało, dzięki Piotrkowi w końcu zdałem maturę z matematyki i raz na zawsze rozwiązałem moją co roczną udrękę
Dziś jest 22 sierpnia 2017 roku i zamiast siedzieć na egzaminie poprawkowym mogę korzystać ze słonecznego dnia
Jeszcze raz dzięki Piotr, słowa nie opiszą mojej wdzięczności ;)

avatar
Albert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2016

Piotrek elegancko przygotował mnie do sierpniowej poprawy matury. Jego sposób nauczania oraz podejście dały mi wiarę, że teraz na pewno zdam poprawkę. Świetnie tłumaczył, każde zadanie które robiliśmy.
Polecam !

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2016

Korepetytor z pasją do matematyki. Wytłumaczy Ci tak, że zrozumiesz. Jeśli nie za pierwszym to za kolejnym razem. Duży plus za dyspozycyjność. Jesteś pod ścianą, w nocy piszesz maila, rano masz odpowiedź, dzwonisz, a wieczorem masz korepetycje. Co najważniejsze, skuteczne korepetycje. Kolokwium zaliczone, a więc cel osiągnięty. Polecam Piotrka!

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2015

Najlepszy korepetytor we Wrocławiu. Dyspozycyjny i zawsze przygotowany. Polecam ! :)

avatar
jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2015

PolecaM! bardzo dobry korepetytor wytłumaczył mi to czego nie wytłumaczeno mi w szkole średniej. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.