Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Geografia50 - 60 / 60 min

Piotr

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Zapraszam maturzystów do powtórki przed Maturą z geografii 2023. Dzięki moim lekcjom szybko i skutecznie uzupełnisz wiedzę, a także dzięki ciekawym informacjom ze świata, łatwiej zapamiętasz zagadnienia. Oferuję szeroki wybór materiałów, testy i próbne matury.

Już dziś pomyśl, czy nie potrzebujesz pomocy z geografii? Matura, bieżący materiał, zaliczenie semestru (roku) – zapraszam!

Zapraszam także uczniów szkoły podstawowej, liceum, technikum do uzupełnienia materiału z lekcji, powtórzenia materiału do sprawdzianu czy testów kompetencyjnych.

Na co dzień uczę w liceum ogólnokształącym. Posiadam uprawnienia Egzaminatora Maturalnego z geografii wydane przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Łodzi.

Moi podopieczni z poprzednich lat, osiągnęli wysokie sumy punktów na egzaminie maturalnym z geografii i dostali się na wybrane kierunki studiów.

Możliwe LEKCJE ONLINE!!!!

Mogę także dojeżdżać na lekcje. Zapraszam serdecznie:)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 06.2009
Uniwersytet Łódzki
Magister
Geografia urbanistyczna
09.2006 - 07.2009
Uniwersytet Łódzki
Magister
Gospodarka przestrzenna
Kursy i szkolenia
02.2016
Egzaminator geografii
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2018

Pan Piotr jest profesjonalnym nauczycielem, który bardzo dobrze przygotował mnie do matury z geografii (od zera). Zawsze jest elastyczny jeśli chodzi o godziny spotkań. Poświęca dużo uwagi uczniowi, daje wskazówki, przedstawia materialy z których warto korzystać. Bardzo sympatyczna osoba :).

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.