Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Łódź

Piotr

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Piotr

O mnie

Jestem nauczycielem mianowanym, z 8 letnim stażem pedagogicznym w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum ogólnokształcącym. Prowadziłem także zajęcia na Uniwersytecie Łódzkim oraz kursy przygotowawcze do matury. Posiadam kwalifikacje Egzaminatora Maturalnego z geografii wydane przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 06.2009
Uniwersytet Łódzki
Magister
Geografia urbanistyczna
09.2006 - 07.2009
Uniwersytet Łódzki
Magister
Gospodarka przestrzenna
Kursy i szkolenia
02.2016
Egzaminator geografii
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2018

Pan Piotr jest profesjonalnym nauczycielem, który bardzo dobrze przygotował mnie do matury z geografii (od zera). Zawsze jest elastyczny jeśli chodzi o godziny spotkań. Poświęca dużo uwagi uczniowi, daje wskazówki, przedstawia materialy z których warto korzystać. Bardzo sympatyczna osoba :).

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.