Paweł Orłowski

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka40 - 50 / 45 min

Paweł Orłowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Witam. Jestem absolwentem Szkoły Muzycznej I i II stopnia, absolwentem studiow I st. Wokalistyki Jazzowej oraz studentem trzeciego roku Dyrygentury Chóralnej w Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Z chęcią podejmę się pracy z osobami przygotowującymi się na egzaminy wstępne do szkół muzycznych, na uczelnie artystyczne oraz z osobami, które potrzebują rehabilitacji głosu – zawodowo pracujących głosem np. nauczycieli, mówców, konferansjerów oraz tych wszystkich, którzy wstydzą się swojego głosu, mają problem ze swobodnym wysławianiem się. Oferuję zajęcia z: (do wyboru)

- emisji głosu - praca na interpretacją piosenki, dykcją, wyrazistością (praca z nagłośnieniem)
- kształcenia słuchu (zasad muzyki).
- Posiadam materiały do pracy z dziećmi, mogę również prowadzić zajęcia umuzykalniające. Wielokrotnie pracowałem z dziećmi, młodzieżą jako wychowawca, instruktor.
Więcej informacji o mnie: W latach 2008-2012 uczeń Zespołu Szkół Muzycznych w Legnicy w klasie saksofonu mgr Piotra Koziara. W latach 2012-2016 uczeń ZSM w klasie śpiewu solowego mgr Agnieszki Justyny Szumiło. Uczestnik kursów wokalnych. Supportował takich artystów jak: Mieczysław Szcześniak, Monika Kuszyńska, Alicja Janosz, Kasia Wilk, Olga Szomańska, Michał Gasz, Maria Sadowska, Nick Sincler. Od 2013 roku artysta Fundacji Bliżej Gwiazd. Od 2016 roku student Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, specjalność: wokalistyka jazzowa oraz dyrygentura chóralna .
[*Warsztaty, szkolenia:
*]
*Warsztaty TNG, 30.01.-05.02.2016r. (Wrocław, Laboratorium Śpiewu i Mowy)         
*Szkolenie Emisja i higiena głosu 29.09.2018r., Gdańsk              (EDUKAPOL)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
02.2016
- Udział w Warsztatach Wokalnych motodą TNG (Techniki Naturalnego Głosu)
11.2016
Udział w warsztatach z Dorotą Miśkiewicz, Gdańsk Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki.
04.2018
- Udział w warsztatach wokalno-interpretacyjnych przez Jerzego Sapieyevskiego (USA)
09.2018
- Szkolenie ‘Emisja i Higiena Głosu’ Gdańsk (EDUKAPOL)
Doświadczenie
09.2015 - 05.2016
Niepubliczne Przedszkole 'Wesoła Dwudziestka' w Legnicy
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2018

Zajęcia z Pawłem Orłowskim to nie tylko zajęcia.. Po za dużym zasobem wiedzy, którą cały czas rozwija przed wszystkim do każdego człowieka podchodzi z dużym zaangażowaniem i empatią co ułatwia pracę z obu stron. Oczywiście na zajęciach nie jest też lekko, wszystko z grubej rury :D aby osiągnąć zamierzone efekty. Posiada też dobry kontakt z dziećmi, dzieciaki Go uwielbiają. Reasumując - Jest to dobry, wrażliwy człowiek, który pomoże osiągnąć Ci Twój cel w dobrej przyjaznej atmosferze. Serdecznie polecam!!! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.